p

Windows 10 için Office uygulamasının tanıtımı

Editörün notu 3/8/2019:
Windows 10 için Office uygulaması artık Microsoft Hesabı olan herkes tarafından kullanılabilir. Teknoloji Topluluğu hakkında daha fazlasını okuyun .

Geçen yıl, Office.com'u iki basit şeye odaklanan yeni bir deneyimle güncelledik : kullanıcıların Office'ten en iyi şekilde yararlanmalarına yardımcı olmak ve onları hızla işlerine geri döndürmek. Kolaylaştırılmış site müşterilerde açıkça yankı uyandırdı ve şimdi Office 365 web kullanıcılarının yüzde 40'ından fazlası Office.com'u ziyaret ederek çalışmalarına başlıyor .
Bugünden itibaren, bu deneyimi Windows 10'a yalnızca Office adı verilen bir uygulama biçiminde getiriyoruz Artık Windows Insider'ların (Hızlı) kullanımına sunuldu ve yakında tüm Windows 10 kullanıcılarına sunulacak. Uygulamanın kendisi ücretsizdir ve tüketiciler için Office'in ücretsiz web tabanlı sürümü olan herhangi bir Office 365 aboneliği, Office 2019, Office 2016 veya Office Online ile kullanılabilir.
Uygulamayı kullanmanın birkaç temel nedeni şunlardır:
  • Uygulamalar arasında hızla geçiş yapın. Tüm Office uygulamalarınızı tek bir yerde görün ve tek bir tıklamayla aralarında geçiş yapın.
  • İşinize geri dönün. İster yerel makinenizde ister OneDrive ya da SharePoint'te depolanmış olsunlar, en son kullandığınız belgelere, sabitlenmiş belgelere ve sizinle paylaşılan belgelere atlayın.
  • İhtiyacınız olanı bulun. Microsoft Arama belirgin bir şekilde entegre edildiğinde, işinizi halletmek için ihtiyaç duyduğunuz uygulamaları, belgeleri, kişileri ve siteleri hızla bulabilirsiniz.
  • Kuruluşunuza göre uyarlayın. Kuruluşlar, deneyimi kullanıcıları için özelleştirmek için tek oturum açma yoluyla şirket markasını uygulayabilir ve diğer iş kolu uygulamalarını entegre edebilir.Office uygulaması, şu anda kullanıcıların Office 365 aboneliklerini yönetmelerine yardımcı olan My Office uygulamasının yerini alacak. My Office uygulamasına zaten sahipseniz, yeni Office uygulamasını önümüzdeki aylarda otomatik güncellemeyle alacaksınız. Aksi takdirde, Microsoft Store'dan indirebilirsiniz. Bu yazdan itibaren, Office uygulaması yüklü olarak yeni Windows 10 cihazları gelecek ve bu da Office'i yeni bir bilgisayarda kullanmaya başlamayı hiç olmadığı kadar kolay hale getirecek.

16.08.2021

Diğer Haberler

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.