Alışveriş Sepetim

Windows 10 Creators Update, güvenliği ve sınıfının en iyisi modern BT araçlarını geliştiriyor

Birkaç hafta önce, Windows 10 Creators Update ile gelen ve herkes için karma gerçeklik ve 3D'de yenilik getiren yeni özellikleri duyurmuştuk . Windows'u her birimiz için geliştirirken, içimizdeki yaratıcıları güçlendirme konusundaki görüşümüzü paylaştık. Bu, sanatçılar ve öğrenciler için olduğu kadar iş dünyası profesyonelleri için de geçerlidir.
Windows 10'u modern BT'nin, çalışanları için güçlü yeni cihazlara ve deneyimlere erişimle daha güvenli, daha güvenli ve daha üretken olması için oluşturduk. Buna karşılık, müşterilerimiz son altı ayda Windows 10 kurumsal dağıtımlarında 3 kat artışla inanılmaz bir hızla Windows 10'a yükseltme yapıyorlar. Ama daha yeni başladık.
Bugün, Windows 10 Creators Update'in modern BT için yeni özellikler ve yetenekler sunacağını ve BT yöneticileri operasyonları optimize etmek, üretkenliği artırmak ve en güvenli ortamı sürdürmek için dijital dönüşümü yönlendirirken kurumsal müşterilerimize daha da fazla güvenlik geliştirmesi sağlayacağını paylaşmaktan heyecan duyuyorum. ortam mümkün.

Cihazlar, ağlar ve bulut genelinde güvenlik zekası

Günümüzün siber tehdit ortamı, güvenliğe sürekli ve amansız bir şekilde odaklanmayı gerektiriyor. İçerik Oluşturucu Güncellemesi, BT yöneticilerine ağlarındaki ve cihazlarındaki tehditleri daha iyi korumak, savunmak ve bunlara yanıt vermek için yeni güvenlik özellikleri sunmaya devam edecek.
Başlangıç ??olarak, Windows Güvenlik Merkezi adı verilen merkezi portalda Windows 10 güvenlik olaylarının tek bir görünümünü oluşturarak izlemeyi, izlemeyi ve harekete geçmeyi kolaylaştıracağız İlk olarak Yıldönümü Güncelleştirmesi'nde piyasaya sürülen Windows Güvenlik Merkezi, BT yöneticilerinin sorunsuz ve entegre bir şekilde uç noktalarda ve e-postada bir saldırıyı kolayca takip etmelerini sağlamak için Microsoft Akıllı Güvenlik Grafiği aracılığıyla Office 365 Gelişmiş Tehdit Korumasına bağlanacaktır.
İçerik Oluşturucu Güncellemesinde ayrıca , bellekteki sensörler, zenginleştirilmiş zeka ve yeni düzeltme eylemleri dahil olmak üzere ağ saldırılarını araştırmak ve bunlara yanıt vermek için Windows Defender Gelişmiş Tehdit Koruması'na (ATP) yeni eylemler ve öngörüler ekliyoruz .
 

16.8.2021

Diğer Haberler

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.