Alışveriş Sepetim
19,023
20,685

Windows 10 cihazları serisi

Acer'ın en yeni Windows 10 cihazları serisi, Earthion platformundaki ilk ürünü (şirketin sürdürülebilirlik çabalarına odaklanmıştır), Swift dizüstü bilgisayar serisinin en yeni üyesini, yeni Predator Triton ve Helios Serisi oyun dizüstü bilgisayarlarını, yenilenen ConceptD modellerini ve en yeni ürünleri içerir. TravelMate P6 serisine ek olarak, sıklıkla yolda çalışan profesyoneller için tasarlanmıştır.
İle Aspire Vero Acer bilgisayar üretim süreci boyunca sürdürülebilirliği kucaklamaktadır. Tüketici sonrası geri dönüştürülmüş (PCR) plastik, cihazın kasasında ve klavye kapaklarında kullanılır ve %80-85 oranında geri dönüştürülmüş kağıt hamurundan yapılmış bir kutu içinde gönderilir. Nakliye kutusundaki tüm grafikler soya mürekkebi ile basılmıştır ve dizüstü bilgisayarın kasasında boya yoktur, bu da çevre üzerindeki etkiyi azaltır.
Ekranda mavi ve yeşil girdaplar ve sol alt köşede Windows ana sayfa döşemeleriyle Aspire Vero açık ve doğrudan bakan okuyucu
talip vero
Kaputun altında, günlük üretkenlik görevlerini ve daha fazlasını gerçekleştirmek için Intel Iris X e grafikli en yeni 11. Nesil Intel Core işlemciyle birlikte gelirken 1 TB'a kadar M.2 SSD depolama alanı kullanıcılara müzik, film depolamak için bolca alan sağlar. ve dosyalar. Bu ekran, açıldığında dizüstü bilgisayarı hafifçe kaldıran ve daha ergonomik bir yazma deneyimi sağlayan kaldırma menteşeli bir tasarıma sahiptir. Ayrıca Windows Hello'nun güvenliği ile gönül rahatlığıyla oturum açabilir ve Cortana ile sesinizi kullanarak günlük işlerinizde size yardımcı olabilirsiniz.
Acer ayrıca popüler Swift notebook serisinin en yeni üyesi Swift X'i de tanıttı "Zen 3" mimarisine ve en yeni NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti Dizüstü Bilgisayar GPU'larına sahip bir AMD Ryzen 5000 Serisi Mobil İşlemci, bu ultra ince ve hafif dizüstü bilgisayara güç sağlar. Video editörleri veya fotoğrafçılar gibi yaratıcı profesyonellere bol miktarda güç sunan, bağımsız grafiklerle desteklenen serisinin ilkidir. Verimlilik yetenekleri, 2 TB'a kadar SSD depolama (maks. 1 TB SSD, ancak 2 yuva mevcuttur) ile daha da geliştirilmiştir, böylece tüm çalışmalarınızı yanınızda taşıyabilirsiniz. Hızlı şarj olan 59W pil, 17 saate kadar kullanım sunar.
Acer Swift X'in önündeki masada oturan kadın, tripod üzerinde profesyonel kamera bir masanın üzerinde onu hedef alıyor.
Acer Swift X
Dizüstü bilgisayar ayrıca Windows Hello üzerinden daha güvenli oturum açmak için bir parmak izi sensörü içerir ve ses ve hareketleri destekleyen çoklu hareket dokunmatik yüzey aracılığıyla Cortana ile uyumludur. AI ile geliştirilmiş gürültü bastırma, daha akıcı görüntülü aramalar sağlar ve Acer BlueLightShield teknolojisi, uzun düzenleme oturumları sırasında göz yorgunluğunu azaltmaya yardımcı olur.
Acer Swift X (SFX14-41G?) Haziran ayında Kuzey Amerika'da 899,99 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak; Avrupa, Orta Doğu ve Asya'da bu yaz 899 Euro'dan başlayan fiyatlarla; ve Çin'de yaz sonu/sonbahar başında 6,499 RMB'den başlaması bekleniyor.
Güncellemeler Predator Triton 500 SE ve Predator Helios 500 notebook yeni 11. Gen Intel Core için i9 işlemcileri ve NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi Dizüstü GPU'ları yukarı dahil, artı prim daha iyi, DTS soğutulması için Acer'ın 5. Nesil AeroBlade 3D Fan Teknolojisi gibi özellikler: X Ultra ses, Intel Killer E3100G Ethernet Denetleyici, Intel Killer Wi-Fi 6 AX1650i ve PredatorSense cihaz yönetim yazılımı.
Acer Predator Triton 500 SE'nin önünde loş bir odada oturan oyuncu
Yırtıcı Triton 500 SE
Predator Triton 500 SE (PT516-51'ler) Haziran ayında Kuzey Amerika'da 1,749.99 dolardan başlayan fiyatlarla; Temmuz ayında EMEA'da 1,999 Euro'dan başlayan fiyatlarla; ve Çin'de Haziran ayında 14,999 RMB'den başlayan fiyatlarla.
Predator Helios 500 (PH517-52), Ağustos ayında Kuzey Amerika'da 2.499,99 $'dan başlayan fiyatlarla; EMEA'da Haziran ayında 2.499 Euro'dan başlayan fiyatlarla; ve Çin'de Ağustos ayında 39.999 RMB'den başlayan fiyatlarla.
Tüm yeni ConceptD 5 modelleri artık ek dikey ekran alanı sağlayan daha uzun 16:10 en boy oranına sahip 16 inç 3K (3072 x 1920) PANTONE Onaylı ekrana sahip. 2D ve 3D tasarım iş akışları için tasarlanan Acer'ın tamamen metal ConceptD 5 dizüstü bilgisayarları (CN516-72G), yeni 11. Nesil Intel Core H-serisi işlemcileri bir NVIDIA GeForce RTX 3060 Dizüstü Bilgisayar GPU'su ile eşleştiriyor. NVIDIA RTX A5000 veya NVIDIA RTX A3000 Dizüstü Bilgisayar GPU'suna sahip bir ConceptD 5 Pro (CN516-72P) de mevcuttur; bu, içerik oluşturuculara ışın izleme ve yapay zekayı en büyük işleme, 8K düzenleme ve çoklu uygulama iş akışlarına getirme becerisini sağlar. . 
Çizim masasında oturan ve Acer ConceptD 5 Pro'ya bakan kadın
ConceptD 5 Pro
ConceptD 5 (CN516-72G), Ağustos ayında Kuzey Amerika'da 1,999,99 ABD Dolarından başlayan fiyatlarla satışa sunulacak; ve Temmuz ayında EMEA'da 2,199 Euro'dan başlayan fiyatlarla.
Hareket halindeki profesyoneller için TravelMate P6 serisi birinci sınıf ince ve hafif dizüstü bilgisayarlar artık TravelMate Spin P6 dönüştürülebilir, bir ekran kalemi ve 360 ??derece döndürülebilen Corning Gorilla Glass dokunmatik ekranla birlikte dört moda (sunu, tablet, dizüstü bilgisayar ve çadır) geliyor. Ayrıca, not almak ve çizim yapmak için Windows Ink ile çalışan, takılabilir bir Acer Active Stylus'a sahiptirler. Bu cihazlar, Windows Hello aracılığıyla hızlı ve güvenli oturum açma için parmak izi okuyucu ve IR web kamerası dahil olmak üzere Windows 10 Pro'nun güçlü güvenlik özelliklerinden yararlanır. Yerleşik Acer Kullanıcı Algılama teknolojisi, dizüstü bilgisayarı uyandırmak veya kilitlemek için birinin bilgisayarın önünde olup olmadığını algılar ve Windows Hello, bu kişinin sahibi olup olmadığını anlayabilir. Gizlilik için, sistemin web kamerası kullanılmadığında fiziksel olarak kapatılabilir.
TravelMate dizüstü bilgisayarların önünde birlikte çalışan grup
Seyahat Arkadaşı P6
Yeni geleneksel kapaklı modeller, 11. Nesil Intel Core i7 vPro işlemciler, 20 saat pil ömrü* ile yenilendi ve cihazların daha kolay içerik paylaşımı için düz durmasını sağlayan 180 derecelik menteşe tasarımından yararlanılarak işbirliğini kolaylaştırdı. Tüm yeni modellerde kristal netliğinde video konferans için çift hoparlör bulunurken, dört mikrofonlu bir dizi vokalleri 6,5 fite kadar mesafeden alır ve hızlı ve doğru sesli komutlar sağlar.
Yalnızca 0,6 inç (16,8 mm) olan TravelMate Spin P6 (TMP614-52) ve TravelMate P6 (TMP614RN-52) ince, taşınabilir ve çok hafiftir; yalnızca 2,2 pound (1,0 kg) ve 2,4 pound (1,1 kg) ile başlar , sırasıyla. Şasi, aynı kalınlıktaki standart alüminyum alaşımlardan daha güçlü ve daha hafif olan bir magnezyum-alüminyum alaşımından oluşur. Uzun pil ömrüyle, profesyoneller gün boyunca fişe takmaya veya yeniden şarj etmeye gerek kalmadan çalışabilir ve zamanı geldiğinde hızlı şarj, pili bir saat içinde %80'e kadar artırabilir.
Acer TravelMate P6 (TMP614-52), Ekim ayında Kuzey Amerika'da 1,299,99 dolardan başlayan fiyatlarla; Eylül ayında EMEA'da 999 Euro'dan başlayan fiyatlarla; ve Ekim ayında Çin'de 6.999 RMB'den başlayan fiyatlarla.
Acer TravelMate Spin P6 (TMP614RN-52), Ekim ayında Kuzey Amerika'da 1.399 dolardan başlayan fiyatlarla; Ekim ayında EMEA'da 1.199 Euro'dan başlayan fiyatlarla; ve Çin'de Ekim ayında 7.499 RMB'den başlayan fiyatlarla.
Daha fazla bilgi için Acer ve Next@Acer 2021 Küresel Basın Konferansı'na gidin .
*Listelenen pil ömrü, kablosuz açıkken MobileMark 2014 üretkenlik modu testine dayanmaktadır. MobileMark 2014 testinin ayrıntıları www.bapco.com adresinde mevcuttur. Pil ömrü derecelendirmesi yalnızca karşılaştırma amaçlıdır. Gerçek pil ömrü modele, yapılandırmaya, uygulamaya, güç yönetimi ayarlarına, çalıştırma koşullarına ve kullanılan özelliklere göre değişir. Bir pilin maksimum kapasitesi zamanla ve kullanımla azalır.
 

12.8.2021

Diğer Haberler

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.