Alışveriş Sepetim
19,03
20,683

Windows 10 Build 19042.804 (20H2)'yi Beta Olarak Yayınlamak ve Önizleme Kanallarını Yayınlamak

Merhaba Windows İçerdekiler, bugün Windows 10 Ekim 2020 Güncelleştirmesini çalıştıran herkese 20H2 Build 19042.804 (KB4601319) sürümünü yayınlıyoruz Bu, 20H2'deki Beta ve Sürüm Önizleme Kanallarındaki Windows Insider'ları içerir.
Bu güvenlik güncellemesi kalite iyileştirmeleri içerir. Anahtar değişiklikler şunları içerir:
  • win32k bileşeninde olası bir ayrıcalık yükselmesi güvenlik açığını düzelttik.
  • Bazı aygıtların dosya sistemine zarar verebilecek ve chkdsk /f çalıştırıldıktan sonra başlamalarını engelleyebilecek bir sorunu düzelttik .
  • SİSTEM hesabı olarak çalışan uygulamaların “DOSYA:” bağlantı noktalarına yazdırmasını engelleyerek bir güvenlik açığını düzelttik. Gelecekte bu sorunu çözmek için uygulamalarınızın veya hizmetlerinizin belirli bir kullanıcı veya hizmet hesabı olarak çalıştığından emin olun.
  • Windows Uygulama Platformu ve Çerçeveleri, Windows Uygulamaları, Windows Giriş ve Oluşturma, Windows Bulut Altyapısı, Windows Yönetimi, Windows Kimlik Doğrulaması, Windows Temelleri, Windows Şifreleme, Windows Sanallaştırma, Windows Çekirdek Ağı ve Windows Karma Bulut Ağı için güvenlik güncelleştirmeleri.
Çözümlenen güvenlik açıkları hakkında daha fazla bilgi için lütfen yeni Güvenlik Güncelleme Kılavuzu web sitesine bakın.
KB makalesinin Windows 10 güncelleme geçmişi sayfasında görünmesinin canlı yayına geçtikten sonra bir saat kadar sürebileceğini lütfen unutmayın .
Teşekkürler,
 

16.8.2021

Diğer Haberler

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.