Alışveriş Sepetim
19,023
20,646

Windows 10: Bir Milyar Cihazı Yükseltmeye Hazırlanıyor


Windows 10'un kullanıma sunulmasına yaklaşık dört hafta kala, Windows 10'u dünyaya nasıl sunacağımıza dair bir bağlam sağlamanın yararlı olacağını düşündüm. Milyonlarca rezervasyonla, Haziran ayı başlarında rezervasyonları başlattığımızdan bu yana Windows 10'a verilen güçlü yanıttan gerçekten memnunuz. Hepinizin harika bir yükseltme deneyimine sahip olduğunuzdan emin olmak istiyoruz, bu nedenle talebi yönetmeye yardımcı olmak için Windows 10'u aşamalı olarak kullanıma sunacağız. Ne bekleyeceğiniz hakkında daha fazla ayrıntı aşağıda verilmiştir.

İnsanların daha üretken olmasını ve daha fazla eğlenmesini kolaylaştıran doğal bir deneyimle Windows 10'un nasıl tanıdık ve daha güvenli olacağını daha önce paylaşmıştık. Cortana , Windows Hello , Microsoft Edge, Continuum ve çok daha fazlası gibi yenilikleri 29 Temmuz'da PC'nize veya tabletinize sunmak için sabırsızlanıyoruz .* İlk kez, Windows'u bir hizmet olarak sunacağız. size sürekli yenilikler ve güvenlik güncellemeleri sunuyoruz. Bu dünyada, Windows 10, tüketicilerimiz ve kurumsal müşterilerimiz için sürekli olarak geliştirilmektedir ve daha da iyi olmaya devam etmektedir. Kaydettiğimiz ilerlemeden son derece gurur duyuyoruz ve Windows 10'u tüm dünyaya göndermeye neredeyse hazır olduğumuza inanıyoruz.

Windows 10 Yükseltmeleri için Hazırlanma

Tüm ekosistem ortaklarımızla, cihaz ve uygulama uyumluluğu üzerinde çalışmak için aktif olarak çalışıyoruz. Ortak müşterilerimiz yakında Windows 10'u deneyimlerken kaliteli bir deneyim sağlamak için şirketler arasında ekip çalışmasının gerçekleştiğini görmek inanılmazdı. Milyonlarca sistemi test ettiğimizde, bugün Windows 8x ve Windows 7x sistemlerinin büyük çoğunluğu ile tam uyumluluk görüyoruz – ve henüz bitmedi, asla bitmeyeceğiz – bu uygulama ve cihaz uyumluluk çalışmasına devam edeceğiz Windows hizmet olarak devam eden taahhüdümüzün bir parçası olarak her gün.
Ayrıca, Windows 10'un kalitesi ve hazırlığı konusunda 5 milyon Windows Insider üyemizden gelen her sinyali titizlikle test ediyor ve dinliyoruz.
Yakında, OEM iş ortaklarımıza Windows 10 ile yeni cihazları görüntülemeye başlayabilmeleri için bir Windows 10 yapısı vereceğiz. İş ortaklarımızın üzerinde çalıştığı yeni cihazlar çok heyecan verici. onları kullanma şansı.
Kısa bir süre sonra, tüm dünyadaki perakendecilere bir Windows 10 derlemesi dağıtacağız, böylece orijinal olarak Windows 8.1 ile görüntülenen yeni satın alınan cihazların yükseltmelerinde müşterilerine yardımcı olabilirler. OEM ortaklarımızın bir aygıtı Windows 10 ile uyumluluk açısından proaktif olarak test ettiğinden emin olmak için bu etiketi arayın.
X20-40513 Ambalaj ETİKET KAZAN EV 10 İngilizce BTS RDX Demo-01

Yükseltmeye Hazır Olduğunuzu Nasıl Anlarsınız?

29 Temmuz'dan itibaren Windows 10'u Windows Insider'larımıza sunmaya başlayacağız. Oradan, 29 Temmuz'dan sonra yavaş yavaş genişleyerek, ayrılmış sistemleri dalgalar halinde bildirmeye başlayacağız. Kullanıma sunmanın her günü, tüm Windows 10 kullanıcıları için deneyimi dinleyecek, öğrenecek ve güncelleyeceğiz.
Windows 10 kopyanızı rezerve ettiyseniz, uyumluluk çalışmalarımız harika bir deneyim yaşayacağınızı onayladıktan ve Windows 10 sisteminize indirildiğinde sizi bilgilendireceğiz.
W10_Laptop_AUX_Build_16x9_tr-US_070115-01
Sisteminiz Windows 10'a yükseltmeniz için henüz hazır değilse, yükseltme deneyimi sırasında daha fazla ayrıntı sağlayacağız. Bazı durumlarda, daha fazla bilgi edinmek için doğrudan bir uygulama sağlayıcısı veya cihaz üreticisi ile görüşebilmeniz için iletişim bilgilerini ekleyeceğiz. Çoğu yükseltme uyumsuzluğu için, yükseltmeyi tamamlamayı seçebilir ve yükseltmeden sonra Windows Mağazası'nda alternatif uyumlu çözümler bulabilirsiniz.

Kurumsal Müşteriler ve Windows 10

Hizmet modeli olarak Windows, kurumsal ve kurumsal müşterilerimize de uzanır. Windows Update for Business gibi yeni hizmet avantajlarını duyurduk ve kurumsal müşterilerimiz için bir dizi yeni özellik ve yetenek üzerinde yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Windows 10 Pro, Windows 10 Home ile birlikte 29 Temmuz'da satışa sunulacak. Toplu lisanslama müşterileri, 1 Ağustos'tan itibaren Windows 10 Enterprise ve Windows 10 Education'ı Toplu Lisanslama Hizmet Merkezi'nden (VLSC) indirebilecek.
Windows 10 Pro, Windows 10 Enterprise ve Windows 10 Education, Windows'tan bekleyeceğiniz zengin bir dizi temel ve çeşitli güvenlik, dağıtım ve yönetim özellikleri sunar. Tıpkı tüketici müşterilerimiz için olduğu gibi, bu yıl içinde Kurumsal Veri Koruma da dahil olmak üzere sürekli olarak yeni özellikler ve güncellemeler sunmaya devam edeceğiz. Belirli özellikler de dahil olmak üzere her sürümle ilgili daha fazla ayrıntıyı burada görebilirsiniz . Önümüzdeki aylarda Windows 10 dağıtımınıza hazırlanmanızı öneririz.
Windows 10'u oluşturmamıza yardımcı oldukları için Windows Insider'larımıza teşekkür ederiz. Windows Insider programında kalmaya devam edeceğinizi ve bundan sonra ne olacağı konusunda bize sürekli, değerli geri bildirimler sağlayacağınızı umuyoruz. Ortak müşterilerimiz için harika bir yükseltme deneyimi sağlamamıza yardımcı oldukları için ortaklarımıza teşekkür ederiz. Ve erken rezervasyon yapan müşterilerimize teşekkür ederiz. Heyecanınızdan utanıyoruz ve Windows 10'u size yakında teslim etmek için sabırsızlanıyoruz. Diğerleri için, kopyanızı şimdi ayırmanızı tavsiye ederim. Windows 10 PC'niz, tabletiniz, telefonunuz, Xbox'ınız veya HoloLens'iniz için hazır olduğunda sizi bilgilendireceğiz!
 

16.8.2021

Diğer Haberler

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.