Alışveriş Sepetim
19,117
20,59

Windows 10: Aylık 1 milyar aktif cihazla dünyayı güçlendiriyor

Windows 10'un piyasaya sürülmesinden bu yana odak noktamız, insanları Windows'a sahip olmaktan, Windows'u seçmeye ve sevmeye taşımaktı. Windows 10'un her yeni yapısının piyasaya sürülmesiyle, düzeltmeler yaptıkça ve yeni yetenekler ve deneyimler ekledikçe müşteri memnuniyetinin arttığını gördük. Müşterilerin Windows 10'u seçmesi ve sevmesi bizi gururlandırıyor ve insanları nerede olurlarsa olsunlar yaratma, eğitme ve iletişim kurma konusunda güçlendirebilecek güvenli, güvenilir bir platform için daha önemli bir zaman olmamıştı.
Bugün, 200 ülkede bir milyardan fazla insanın Windows 10'u seçtiğini ve bunun sonucunda bir milyardan fazla aktif Windows 10 cihazı olduğunu duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Buraya gelmemize yardımcı oldukları için müşterilerimize, ortaklarımıza ve çalışanlarımıza daha fazla minnettar olamazdık.
Bir milyardan bir milyara kadar cihaz—her seferinde bir müşteri
Gezegendeki her yedi kişiden biri Windows 10 ile plan yapıyor, yaratıyor, fikir yürütüyor, yürütüyor, hareket ediyor, sallıyor ve harika şeyler yapıyor.
Çünkü dünyanın neresinde veya nerede olurlarsa olsunlar, Windows 10 onlara daha fazlasını başarmak için ihtiyaç duydukları özellikleri ve esnekliği sağlar. Mevcut en ileri teknolojiye ihtiyaç duyan güçlü geliştiriciden, işte ve evde üretken olması gereken iş profesyoneline, gelişmekte olan bir pazarda öğrenme ve kendini geliştirme için düşük maliyetli bir cihaz arayan öğrenciye kadar —Windows 10, tüm bu ihtiyaçları karşılayan platformdur.
Fortune 500'ün %100'ünün artık Windows 10 cihazları kullanmasıyla, kuruluşta ve ötesinde iş dönüşümünü yönlendirmek için kritik bir platform haline geldi. Şirketler Windows 7'den Windows 10'a geçerken, işlerini daha verimli, daha güvenli bir şekilde yürütmeye ve müşterilerine daha iyi ürünler, hizmetler ve çözümler sunmak için kendilerini konumlandırmaya kararlıdırlar.
Yeni Windows 10 özellikleri ve güvenlik güncellemeleri artık her zamankinden daha hızlı teslim ediliyor. Her üç yılda bir sürüm yayınlamaktan, yılda birden fazla sürüm yayınlamaya geçtik. Ve yeni Chromium tabanlı Edge tarayıcısının Windows 10'dan yakın zamanda ayrılmasıyla, artık müşterilere normal Windows 10 sürüm kadansının dışında ve Windows'un daha fazla sürümünde yeni yapılar sunabiliyoruz.
Windows 10 ile odak noktamız her zaman müşteriyi merkeze almak, geri bildirimleri dinlemek ve bu geri bildirimin geliştirme sürecini şekillendirmesini sağlamak olmuştur. Bu müşteri odaklılığın en güçlü örneklerinden biri, şu anda dünyanın her ülkesinden üyesi olan 17,8 milyonun üzerinde İçeriden Kullanıcıya sahip olan Windows Insider Programımızdır .
Ayrıca Windows'u, herkesin hedeflerine ulaşması için güçlendirebilecek açık, kapsayıcı ve erişilebilir bir platform haline getirmeye çalıştık. Bizim Windows Erişilebilirlik ekibi insan merkezli tasarım, mühendisler ve tasarımcılar derinden insanların ihtiyaçlarını anlamak için çalışmak bir yöntem ve ardından ortak tasarım ve sürekli yinelerler onlarla doğrudan çözümlere odaklanır.
"İşte bir cevap - işte hayatını değiştirebilecek bir şey." Mitra Niknam
Mitra Niknam ve oğlu Windows 10 cihazıyla
Bu çalışmanın sonuçlarını ve altyazı, anlatıcı, büyüteç ve özel metin boyutu gibi özelliklerin insanların hayatlarında yarattığı etkiyi görmek inanılmaz. Mitra Niknam'ın korkusunu yenen ve okumayı öğrenen oğlu Andrew gibi. Ve Seeing AI sayesinde kendi tek kişilik grubu olan Andre Louis.
Bilgisayarlardan Karma Gerçekliğe, Xbox'a ve daha fazlasına
Seçme özgürlüğü bizim için her zaman önemli olmuştur çünkü bunun sizin için önemli olduğunu biliyoruz. Windows 10, 1.000'den fazla farklı üreticiden 80.000'den fazla model ve farklı dizüstü bilgisayar ve 2'si 1 arada bilgisayar yapılandırmasının kalbinde yer alan tek işletim sistemidir. Ama hepsi bu değil. Windows 10 ayrıca Karma Gerçeklik ve HoloLens'e güç vererek insanların çevrelerindeki dünyayı inşa etme, tasarlama, öğrenme ve deneyimleme biçimlerini dönüştürüyor.
Ve Windows 10 yalnızca gezegendeki en popüler PC oyun platformu olmakla kalmıyor, aynı zamanda bu yıl içinde piyasaya sürülecek olan en hızlı ve en güçlü Xbox Series X dahil olmak üzere tüm Xbox konsol ailesine de güç sağlıyor .
Windows 10, Surface Pro, Surface Book ve Surface Hub 2S gibi cihazlarla yeni kategori oluşturmayı etkinleştirdi. Windows 10X çalıştıracak ve çok duruşlu çift ekranlı PC'lerde benzersiz deneyimler sağlayan yeni bir çift ekranlı cihaz olan Surface Neo gibi cihazlarla yenilik yapmaya devam etmeye kararlıyız .
Windows 10 cihazlar
Windows, OEM ortaklarımıza, tümü Windows 10 üzerine kurulu en yeni ve en iyi cihazlarında görülebilecek yenilikleri dünyaya sunmak için ihtiyaç duydukları esnek araçları sağlayan çeşitli ve güçlü bir tuvaldir:
  • Acer ConceptD 700 iş istasyonu da NVIDIA Quadro RTX için Intel Xeon E işlemciye ve yukarı film yapımcıları, animatörler ve AEC ihtiyaçlarını karşılamak üzere 4000 grafik ağır içerik yaratıcısı kolaylıkla iş akışları sayesinde üstesinden gelmek için tasarlandı (mimarlık, mühendislik, inşaat) 3D bilgisayar destekli tasarım (CAD) için güçlü ve istikrarlı performansa sahip tasarımcılar.
  • ASUS ExpertBook B9 bir 14.9mm ince profiliyle sadece 865 gram ağırlığında, hareket halindeyken iş yapmak profesyoneller için üretilmiştir. Ek olarak, B9450, iş açısından kritik verileri güvende tutmak için bir Güvenilir Platform Modülü 2.0 (TPM) güvenlik yongasını entegre ederken, yerleşik bir IR kamera biyometrik oturum açmaya izin verir.
  • Dell'in popüler XPS 13'ün en son sürümü , gün boyunca çoklu görevler için daha fazla ekran alanı sunan yeni %25 daha parlak XPS InfinityEdge ekran ve yeni tasarım ile önümüzdeki on yılda yenilik yapmanıza, işbirliği yapmanıza ve daha fazlasını başarmanıza yardımcı olmayı amaçlıyor. 11 inçlik form faktöründe 13.4 inçlik bir ekran—bir uçak tepsisine düzgün bir şekilde sığar.
  • In Güvenli Çekirdekli PC ailesinin, HP Elite Dragonfly yerleşik kullanıcıların PC kapalıyken sen kadar bile yakın cihazınızı bulmak veya yardımcı olmak için sezgisel bir uygulamayı kullanmak için izin verir Çini teknolojisi. Ayrıca hoparlör kapaklarında okyanusa bağlı plastikler bulunur ve dış kutu ambalajı %100 sürdürülebilir kaynaklıdır.
  • Lenovo Yoga İnce 7  Intel Iris Artı grafiklerle 10 Nesil Intel Core i7 kadar vardır. Ayrıca, eller serbest oturum açma ve IR kamera ve Windows Hello aracılığıyla otomatik oturum kapatma, ayrıca kullanım davranışına, sıcaklığa ve cihazın prize takılı olup olmadığına göre geçiş yapan ayarlanabilir bir Akıllı Pil içerir.
  • Üretkenliği birinci sınıf bir deneyimle birleştiren Samsung Galaxy Book Flex α , bir akıllı telefonun mobilitesi ve esnekliği ile bir dizüstü bilgisayar deneyimi sunuyor. 2'si 1 arada bilgisayar, 17,5 saate varan pil ömrüyle neredeyse her türlü aydınlatma koşulunda ekranın %100 renk hacminin ve canlı görüntünün keyfini çıkarmanıza olanak tanıyan süper parlak bir ekran sunar.
 
1.0'dan 10'a ve ötesi
Öncü kesintisiz dokunma ve kalem deneyimlerinden, Windows Hello ile biyometrik oturum açmaya ve Android kullanıcılarının telefonlarını PC'lerine bağlamalarına olanak tanıyan Your Phone uygulaması gibi deneyimlere kadar, insanlarla bulundukları yerde buluşmaya çalışıyoruz.
Ve bu yenilik, Windows 10'u Azure üzerinden ve sanal makineleri Mac'ten iOS'a ve hatta Chromebook'lara kadar neredeyse her platformda kullanılabilir hale getirmek için buluta getirerek devam ediyor. Kullanıcılarımız nerede olursa olsun veya hangi cihazda olurlarsa olsunlar, Windows'u gezegendeki en erişilebilir işletim sistemi yapmak için çaba göstereceğiz.
Windows 10 ile bir milyar kişiye ulaşmak sadece bir başlangıç. Windows'a yalnızca PC'ler için Windows 10 içinde değil, aynı zamanda Windows IoT, Surface Hub için Windows 10 Teams sürümü, Windows Server, HoloLens üzerinde Windows Karma Gerçeklik, S modunda Windows 10 dahil olmak üzere çeşitli müşteri ihtiyaçlarına hizmet ederek diğer birçok Windows sürümünde yatırım yapacağız. , Windows 10X ve daha fazlası.
Windows 10'u kullanma yöntemlerinizden ilham alıyoruz ve bu milyarlarca cihazı dünyaya güç sağlamak için yeni ve heyecan verici yollarla nasıl kullanmaya devam edeceğinizi görmek için sabırsızlanıyoruz.
 

6.8.2021

Diğer Haberler

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.