Alışveriş Sepetim
19,042
20,718

Weekend Reading: Sept. 5th Edition — IFA ve Xbox One'da 29 yeni pazarlara gelen yeni cihazlar tanıtıldı

Parmak arası terlikleri ve keten beyazları bir kenara koymanın zamanı geldi olabilir ama Hafta Sonu Okuması için İşçi Bayramı sonrası blues yok. Zaten cızırtı dolu bir Eylül'umuz var. Bir bakın.

Dünyanın en büyük tüketici elektroniği fuarlarından biri olan IFA'da,Microsoft'un nihai Skype ve selfie telefonlarıda dahil olmak üzere Lumia cihaz serisine eklemeler yaptığı, Yezz'in de Windows Phone 8.1'li cihazları duyurduğu Berlin'de heyecan verici bir hafta oldu. Ve tabletler, tabletler ve daha fazla tablet vardı, yazar Nick Parker, Microsoft'un kurumsal başkan yardımcısı, orijinal ekipman üreticisi bölümü. IFA'daki en son cihazlar ve PC oyun duyuruları hakkında daha fazla şey için Parker'ın gönderisi.

Havadaki o ufaklık tek bir anlama geliyor: Futbol! Bu yaz en büyük küresel futbol etkinliği sırasında maçların çoğunu çiviledikten sonra, Bing Predicts NFL oyunlarını çağırmaya hazır, bu da sanal asistan Cortana'nın sizi profesyonel domuz derisi kahinineyükseltebilecek gizli silah olduğu anlamına geliyor.

FH_Bing-Tahminler-NFL

Ayrıca harika kategorisinde, Xbox One bu ay 29 yeni pazarlara geliyor, Xbox başkanı Phil Spencer, Salı günü . Yeni pazarlar şunlar: Şili, Kolombiya, Japonya, Belçika, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Finlandiya, Yunanistan, Macaristan, Hollanda, Norveç, Polonya, Portekiz, Suudi Arabistan, Slovakya, İsveç, İsviçre, Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri, İsrail, Hong Kong, Hindistan, Kore, Singapur, Güney Afrika, Tayvan ve Rusya, Arjantin ile birlikte çalışıyor.

YouTube Videosu

Bing'in arkasındaki insanlar hakkında daha fazla şey bilmek ister misin? Bing Veri ve Analitik Program Yöneticisi Kevin White'ın bu profiline göz atın ve kırmızı şarap ve veri biliminin neden mükemmel eşleştirmeyi yaptığına bakın.

WR_Kevin Beyaz

Diğer yandan bu hafta Teksas'taki Willis Bağımsız Okul Bölgesi, "esneklik, taşınabilirlik ve güvenliği" gerekçe göstererek öğrencileri için Chromebook'lar yerine Windows 8.1 ve Microsoft Office Home & Student 2013 ile donatılmış ASUS Transformer Book T100 tabletlerini seçtiğini duyurdu. Buraya, buraya!

YouTube Videosu

Hiç yeterince futbol olmadı mı? En sevdiğiniz takımların, oyuncuların ve koçların kişiselleştirilmiş bir video akışının yanı sıra son dakika haberleri, röportajlar ve özellik hikayeleri sunan NFL Now uygulaması artık Windows Phone Mağazası ve Windows Mağazası.. Orta sahanın ortasından daha mı fazla? Göz atın "Zaman Gizemleri 3: Son Muamma" Windows ve Windows PhoneEsther Ambrose ve ailesinin zamansız hikayesini çarpıcı bir sonuca taşıyan. ve İşçi Bayramı'ndan sonra yaşam olduğundan, arkadaşlarınızla ve iş arkadaşlarınızla bağlantı kurmak ve bir sonraki parti planlaması turunu almak için Windows Phone için GroupMe uygulamasını indirin. Son olarak, Windows Phone'unuz takviminizi yönetmenize yardımcı olmaktan daha fazlasını yapar, ayrıca Tıbbi kayıtlarınızı ve doktor ziyaretlerinizi takip etmenize yardımcı olabilir Microsoft Health Vault.

WR_FH_NFL-Now_combo-640x360

Umarım yazın hala biraz cızırtı kalır. Haftaya yeni haberler için tekrar görüşmek üzere.

Tarafından gönderildi Aimee Riordan
Microsoft Haber Merkezi Personeli

30.10.2021

Diğer Haberler

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.