p

Walmart'a gelen en yeni nesil Intel işlemcilerle donatılmış Gateway PC dizüstü bilgisayarlar

Gateway, Ultra İnce Notebook serisini en yeni 11 ile donatılmış dizüstü bilgisayarları içerecek şekilde genişletiyorlik Gen Intel işlemciler. Bunlar sadece Walmart mağazalarında ve Walmart.com'da çevrimiçi olarak satışa sunulacaktır.
Bu hafif Windows cihazları Intel Pentium Dört Çekirdekli İşlemciye ve Intel'in Tiger Lake 11'ine sahiptirlik Akıllı enerji hızında bağlantılar, bilgi işlem gücü ve oyun ve akış için üstün görsellerin yanı sıra yaratıcı projeler ve öğrenme için Gen İşlemci. Tuned by THX, küçük hoparlörlerden sıcaklığı, ses yüksekliğini ve anlaşılabilirliği en üst düzeye çıkarmak için geliştirmelerle daha sürükleyici bir eğlence deneyimi sunar.
Farklı openess seviyelerinde yüzen üç Gateway dizüstü bilgisayar
Microsoft Windows 10 Home önceden yüklenmiş olarak gelir. Bu, bildirimleri engellemek için kolay bir başlangıç ve sorunsuz bağlantılar, ek güvenlik, şifresiz kilit açma ve Odak Yardımı anlamına gelir. Ayrıca arkadaşlarınızla anında sohbet etmek, performansı izlemek ve ekran kayıtları yapmak için Microsoft Fotoğraflar ve Xbox Game Bar içerir. Gateway Ultra-Slim Pentium Notebook'ların bir modeli canlı bir yeşille gelir ve ücretsiz güncellemeler ve topluluk oluşturmaları ile Minecraft Starter Edition'ı (26,99 $ değerinde) içerir.
Intel Celeron N4020 – Dual Core işlemciden güç alan bir başka dizüstü bilgisayar olan 2'i 1 arada dokunmatik ekran üstü açılabilir, sadece Windows 10 Home ile değil, aynı zamanda Microsoft 365 premium kişisel uygulama ve hizmetleriyle de yüklü.
Bu cihazlardan birini satın aldığınızda, kullanılabilir olduğunda yeni nesil Microsoft Windows'a yükseltebileceksiniz.
İki Ağ Geçidi cihazı yan yana, biri çadır modunda
Ergonomik olarak tasarlanmış bu bilgisayarları çeşitli canlı renklerde ve ekran boyutlarında bulacaksınız - 199,99 $ ile 699,99 $ arasında çeşitli fiyatlarla.
Bu cihazlar hakkında daha fazla bilgi almak için basın açıklamasına gidin.
 

28.10.2021

Diğer Haberler