Alışveriş Sepetim
19,117
20,59

Videolar, Surface Duo'nun daha iyisini yapmanıza yardımcı olabileceğini gösteriyor

10 Eylül'den itibaren mağazalarda satışa sunulacak olan yeni Surface Duo, çift ekranlı bir cihazda nasıl çalışabileceğiniz ve iletişim kurabileceğiniz konusunda her türlü olanağı sunuyor.
Windows + Cihazlar Baş Ürün Sorumlusu Panos Panay'ın 12 Ağustos tarihli bir blog yazısında yazdığı gibi , “Mevcut iki cihazı – tablet ve dizüstü bilgisayarı birleştirmek için yola çıkmadık. Tamamen yeni bir şey yaratmak için her birinin en iyi unsurlarını nasıl alacağımıza dair bir vizyonumuz vardı.”
Surface Duo, geniş bir 8.1 inç ekran oluşturmak için iki PixelSense Fusion Ekranı birbirine bağlayarak piyasadaki en ince mobil cihaza açılıyor. Dinamik 360 derecelik menteşe, çeşitli modlarda her ekranı ayrı ayrı veya birlikte kullanmayı mümkün kılar.
Surface Duo'nun birkaç görevi daha iyi yapmanıza nasıl yardımcı olabileceğini gösteren bir dizi video için aşağıya bakın ve yan yana iki monitör gibi odaklanmanıza yardımcı olur.
Ayrıca, Microsoft 365 uygulamaları veya Google Play Store'daki diğer uygulamalar arasından seçim yaparak kendi özel uygulama gruplarınızı oluşturabilirsiniz.
Bu video, sekmeler arasında gidip gelmek yerine iki uygulamayı veya siteyi yan yana açmanın ne kadar kolay olduğunu gösteriyor:
 

13.8.2021

Diğer Haberler

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.