p

Ulusal Küçük İşletme Haftası özel baskı web yayını—“Küçük İşletme, Büyük Fikirler: Canlı Uzman Soru-Cevap”

 Mayıs PT / 19:00 ET'de yayınlanan Ulusal Küçük İşletme Haftası kutlamalarında Office Küçük İşletme Akademisi'nin "Küçük İşletme, Büyük Fikirler: Canlı Uzman Soru-Cevap " adlı bonus bölümü için bize katılın .
Küçük işletme topluluğunu, New York'taki Microsoft amiral gemisi mağazasından yapılan bu özel bir gecelik canlı etkinlikte uzmanlarımıza girişimcilikle ilgili sorularını sormaya davet ediyoruz. Çalışanları güçlendirmeye, değişimi benimsemeye, kaynakları yönetmeye ve sadık bir müşteri tabanı oluşturmaya yönelik ipuçları da dahil olmak üzere, küçük işletmenizi yönetmenin ve büyütmenin en iyi yollarını birlikte tartışacağız.
CNBC'nin canlı yayın katılımcısı ve “Entrepreneur Equation”ın en çok satan yazarı Carol Roth, etkinliğe ev sahipliği yapacak ve Smart Hustle Magazine yayıncısı ve küçük işletme müjdecisi Ramon Ray ve CEO'su Rieva Lesonsky ile birlikte sorularınızı alacak. GrowBiz Media ve Entrepreneur Magazine'in eski yazı işleri müdürü. Uzmanlarımıza yakıcı sorularınızı sormak için bu fırsatı kaçırmayın!
Sorularınızı şimdi gönderin —Uzmanlarımıza yakıcı sorularınızı sormak için bu fırsatı kaçırmayın! Carol, Ramon ve Rieva için sorularınızı Twitter'da #OfficeSmallBiz etiketiyle gönderin.
 

17.08.2021

Diğer Haberler