Ulusal Küçük İşletme Haftası: Küçük işletmeler için harika 8 Windows 10 PC

Bu hafta Ulusal Küçük İşletme Haftasını kutluyoruz; kalbime yakın ve sevgili bir şey. Kendim de küçük bir işletmede çalışmış biri olarak, küçük işletmelerin küresel ekonomimizin belkemiği olduğuna ve teknoloji endüstrisinde ve ötesindeki temel inovasyon itici güçlerine kesinlikle inanıyorum. Bugünün önce mobil, önce bulut dünyasında Microsoft, bu işletmelerin dünyanın her yerinden müşterilere daha iyi hizmet vermek için erişimlerini genişletmelerine yardımcı olan cihazlar ve hizmetler sağlamaya kendini adamıştır.
Yenilikçi yeni Windows 10 bilgisayarları pazara sunmak için cihaz ortaklarımızla birlikte çalıştığımız için, küçük işletme müşterilerinin ihtiyaçları Microsoft için her zaman birinci plandadır. Küçük işletme sahipleriyle yeni bilgisayarlar satın alırken ne aradıkları hakkında kapsamlı bir şekilde konuşuyoruz ve çeşitli gereksinimler olmasına rağmen, küçük işletmelerin geniş yelpazesinde uzun pil ömrü, fiyat noktası, mobilite gibi ortak noktalar var. ve işlem gücü.
Her küçük işletme benzersizdir ve her birinin özel ihtiyaçlarını karşılayacak çok çeşitli Windows cihazları ve deneyimleri vardır.

En yeni Intel işlemciler üzerine kurulu modern Windows 10 cihazları her zamankinden daha hızlı ve daha güçlü, Windows Hello gibi teknolojiler sayesinde daha güvenli ve Mürekkep Oluşturma gibi yeni Windows deneyimleri sayesinde insanların daha üretken olmasına yardımcı oluyor. İşletmeniz için yeni bir bilgisayar satın almak için daha iyi bir zaman olamaz.
İşte yeni bilgisayar pazarındaki küçük işletme sahiplerinin göz atması gereken sekiz modern cihaz.
 

16.08.2021

Diğer Haberler