Alışveriş Sepetim

Ücretsiz Office 2016 Hızlı Başlangıç ??Kılavuzlarımızı indirin

Office 2016'nın geçen haftaki sürümüyle aynı zamana denk gelmesi için sizi Microsoft Word, Excel, PowerPoint, Outlook ve OneNote'un en yeni sürümleriyle tanıştıran bir dizi kullanışlı Hızlı Başlangıç ??Kılavuzu hazırladık.
Office 2016 Hızlı Başlangıç ??Kılavuzları
Favori uygulamalarınızın önceki sürümlerinden geliyor ve tanıdık temel bilgileri nerede bulacağınız konusunda hızlı bir yönlendirme istiyorsanız veya Office'te tamamen yeniyseniz ve en önemli şeylerden bazılarına nasıl ulaşacağınıza ilişkin bir genel bakış istiyorsanız, Hızlı Başlangıç ??Kılavuzları, okuyabileceğiniz, yazdırabileceğiniz ve paylaşabileceğiniz faydalı bilgiler sağlar.
Kılavuzlar artık en son Office sürümlerimizin üçü için de mevcuttur. Yalnızca istediklerinizi indirin veya tercih ettiğiniz işletim sistemleri için tüm seti edinin.

Windows için Office 2016

Windows'un herhangi bir yeni sürümünde Word 2016, Excel 2016, PowerPoint 2016, Outlook 2016 veya OneNote 2016'nın masaüstü sürümlerine yönelik kılavuzları indirmek için Office 2016 Hızlı Başlangıç ??Kılavuzlarını ziyaret edin .

Windows 10 için Office Mobil

Windows 10'da Word Mobile, Excel Mobile, PowerPoint Mobile veya OneNote'un modern sürümlerine yönelik kılavuzları indirmek için Office Mobile Hızlı Başlangıç ??Kılavuzlarını ziyaret edin .

Mac için Office 2016

Mac OS X Yosemite veya El Capitan'da Word 2016, Excel 2016, PowerPoint 2016, Outlook 2016 veya OneNote 2016'nın Mac sürümlerine yönelik kılavuzları indirmek için Mac için Office 2016 Hızlı Başlangıç ??Kılavuzlarını ziyaret edin .
Herhangi bir kılavuzu görüntülerken, bir kopyasını bilgisayarınıza kaydedebilir, bir ekran görüntüsüne daha yakından bakmak için yakınlaştırabilir veya metinde hızlıca bir şeyler bulmak için özellik adlarını veya anahtar kelimeleri arayabilirsiniz.
Bu tür kılavuzları yararlı bulursanız ve gelecekte ne tür tanıtım içeriği görmek istediğinizi lütfen bize bildirin. Bu blog gönderisine veya Hızlı Başlangıç ??Kılavuzu indirme sayfalarının her birinin altına yorum bırakabilirsiniz.
 

17.08.2021

Diğer Haberler