Alışveriş Sepetim
19,023
20,646

The Global Fund, buluta geçişini nasıl kolaylaştırdı

Bugünkü gönderi, 140 ülkede AIDS, tüberküloz ve sıtmayı önleme ve tedavi etme programlarını destekleyen bir kamu-özel ortaklığı olan The Global Fund'ın baş bilgi sorumlusu Paul Tuxford tarafından yazıldı.
Global Fund, bulut pro pix'e geçişini kolaylaştırdıKüresel Fon, gelişmekte olan ülkelerde yoksulluk içinde olanları orantısız biçimde etkileyen AIDS, tüberküloz ve sıtma salgınlarını önleyen ve tedavi eden programları finanse etmek için Dünya Sağlık Örgütü tarafından yetkilendirilmiş bir kamu-özel ortaklığıdır. 2015 yılında, fon bu hastalıklarla savaşmak için 4 milyar ABD dolarından fazla para topladı ve yatırım yaptı. 8.1 milyon insanı HIV/AIDS için tedavi eden ve tüberküloz ve sıtmaya bağlı ölüm oranlarını neredeyse yarı yarıya düşürmeye yardımcı olan programları desteklemektedir.
Ancak çalıştığımız yerlerin çoğunda çalışanlarımız, ortaklarımız ve yerel paydaşlarımızla verimli bir şekilde işbirliği ve iletişim kurmakta zorlandık. Altyapımızı modernize etmek ve ağ kaynaklarımıza uzaktan erişimi iyileştirmek için e-posta ve işbirliği ortamlarımızı Microsoft Office 365'e geçirmek istedik.

Yaklaşımımızı yeniden değerlendirmek

İlk etapta muhafazakar olduğunu düşündüğümüz bir proje planı ürettik. Posta kutularımızı her seferinde bir departman olarak Exchange Online'a geçirirsek, küçükken karşılaştığımız sorunları çözebileceğimizi düşündük. Ancak geçişi kendi başımıza yönetmeye çalıştığımızda zorluklarla karşılaştık, bu nedenle Office 365'e katılmamıza yardımcı olması için Microsoft FastTrack Center'ı kullandık. Atanmış FastTrack* ekibimiz mevcut altyapımızı değerlendirmemize, sorunlarımızı belirlememize ve vizyonumuza yeniden odaklanmamıza yardımcı oldu. Office 365 ve başarılı bir dağıtım geliştirin. FastTrack mühendisleri önceliklerimizi anladı ve bize yaklaşımımızı yeniden gözden geçirmemizi tavsiye ettiler.
FastTrack ekibi, geçişten sonraki hafta için fazladan destek kaynakları tahsis edersek, tüm organizasyonu tek bir günde taşıyabileceğimizi gösterdi. Ayrıca, orijinal planımızda bazı olası tuzakların altını çizdiler: aşamalı bir kullanıma sunma, geçiş sırasında kullanıcı takvim hesaplarını birbirinden ayırır, bazıları şirket içinde, bazıları bulutta ve birden fazla takvimi yöneten kişilerin tümüne erişimi olmayabilir. onlara. Haftalarca kaçırılan toplantılar, çifte rezervasyonlu konferans görüşmeleri ve muhtemelen birkaç sinirli yönetici ve yöneticiden daha fazlası ile sonuçlanabilirdi.
Bu yüzden önceden planladık ve zamanı geldiğinde tüm organizasyonu (1.200 posta kutusu) bir günde Exchange Online'a taşıdık. Kurduğumuz geçici yardım masası, burada ve oradaki küçük sorunları ele almak için yaklaşık bir hafta harcadı ve sonra işimiz bitti.
İhtiyacımız olduğunda bizi destekleyen FastTrack Merkezi sayesinde, Office 365 geçişimizde haftalarca tasarruf ettik. Daha da önemlisi, pek çok gereksiz kullanıcı sorununu ve bunlarla birlikte ortaya çıkacak maliyetleri büyük olasılıkla önlemiş olduk.

Misyonumuza odaklanmak

Hızlı ve başarılı Exchange Online geçişi sayesinde The Global Fund, pahalı ve karmaşık bir şirket içi altyapıya zaman ve para harcamak yerine tüm işbirliği ortamını Microsoft bulutunda yönetebilir. Altyapı bakımı için daha az çaba harcadığımızda, işimizi modernleştirmeye, sahadaki çalışanlarımız ve ortaklarımızla daha etkin bir şekilde işbirliği yapmaya ve AIDS, tüberküloz ve sıtmanın salgın hastalıklar olarak sonunu hızlandırmak için yeni yollar oluşturmaya odaklanmak için kaynakları serbest bırakır.
The Global Fund'ın işini modernleştirmek için Office 365'i nasıl kullandığı hakkında daha fazla bilgi edinmek için vaka çalışmasının tamamını okuyun .
FastTrack hakkında daha fazla bilgi edinmek için ziyaret FastTrack.microsoft.com ve müşteri-başarı hizmet teklifi neler aşina olmak.
 

17.8.2021

Diğer Haberler

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.