Tech?Ed 2010 Microsoft MVP'lerin Değerini Gösteriyor

Bu ayın başlarında ekibimin üyeleri, eğitim ve uzmanlığımızı BT uzmanlarıyla paylaştığımız bir etkinlik olan New Orleans'taki Tech?Ed 2010'a katıldı. Bu sadece enerji verici değil, aynı zamanda küresel ölçekte toplum liderleriyle bağlantı kurmanın önemini de hatırlatıyor. Etkinlik sırasında Microsoft'un En Değerli Profesyonelleri (MVP) ile tanışmak için büyük fırsatlar yakaladık. Bunlar, keskin içgörülerini ve gerçek dünyadaki geri bildirimlerini Microsoft ve müşterilerimizle paylaşan teknik topluluğun olağanüstü üyeleridir.

Tech?Ed gibi olayların değeri 600'sız olamaz. Gösteri katındaki ve sosyal medya kanalları aracılığıyla yapılan harika konuşmalar, müşterilerimizi dinlemenin ne kadar önemli olduğunu gösterdi. Ne de olsa ikisi de en büyük savunucularımız ve en sert eleştirmenlerimiz.

Tech?Ed sırasında, 20 ülkeden yaklaşık 250 MVP büyük bir rol oynadı. Bu MILLETVEKILLERININ neredeyse yarısı - evet, neredeyse yarısı - konferans sırasında sunucu ve lider olarak görev yaptı. MVP'ler, Office 2010, Visual Studio 2010 ve Windows Desktop gibi en son Microsoft ürünlerinin bilgilendirici teknik parçalarını ve uygulamalı demolarını yönetti.

Canlı Twitter güncellemelerini ve çevrimiçi konuşmaları takip ettiyseniz, belki de ön sırada bir koltuğunuz olduğunu hissettiniz. Hafta boyunca 687 katılımcı 1.500'den fazla tweet attı. Bu da günde yaklaşık 215 tweet oluyor.

Sosyal medya, TechEd etkinliklerine MVP katılımı konusundaki heyecana da eklendi. Buna yeni Microsoft teknolojileri, GeekGive.org İnsanlık için Habitat etkinliği ve teknik sunumlar hakkında tartışmalar dahildi.

İşte tartışmadan bazı örnekler:
"imperugo Muhteşem bir gün .... çalışma odamda  beş mvp #Gaia #Rulez #w00t #MVPBuzz."
"IT_Source#TechEd sayesinde iki yeni sertifikam var: MCTS: Windows 7, Yapılandırma ve MCITP: Windows 7'de Kurumsal Masaüstü Destek Teknisyeni."
"TVWizard: Şimdi, tüm bu öğrenmeyi iyi bir şekilde kullanmak için!. #teched #mvpbuzz."
"andyquiroz: NOLA #teched özeti - test cntr harikaydı; Laboratuvarlar büyük bir artıydı; tüm oturumlar harika demolar vardı. Atl'de bir sonraki görüş."
Teknik topluluktaki liderlerin tarafsız geri bildirim sağlamasının, TechEd gibi önemli etkinliklere aktif olarak katılmasının ve uzmanlıklarını müşterilerimizle paylaşmasının değerini ilk elden öğrendik. Microsoft MVP Ödül Programıaracılığıyla, derin uzmanlıklarını, tutkularını ve geri bildirimlerini paylaşan dünyanın dört bir yanındaki teknik liderlerle sürekli bağlantı kuruyoruz. Hepimiz için teknoloji deneyimlerini şekillendiriyorlar.

Bu büyük bölgesel konferanslar da dahil olmak üzere MVP'lerle devam eden çalışmalarımızı dört gözle bekliyoruz. 8-12 Kasım'da Berlin'de TechEd Europe'da MVP'lerle bağlantı kurmak için takvimlerinizi işaretleyin.

Tarafından gönderildi Toby Richards
TOPLULUK VE ÇEVRİmİÇİ DESTEK GENEL MÜDÜRÜ

04.11.2021

Diğer Haberler