Alışveriş Sepetim
19,023
20,685

Tarayıcı geliştirici araçlarını Visual Studio Code'a getirme

Geçen yıl, geliştiricilere tarayıcı geliştiricisi gömme seçeneği veren uzantısı deneysel “VS Kodu için Elements” yayınlandı için Visual Studio Kanunu içine ols.
To gün biz heyecanlıyız  için yeni genel durumu duyurmak Microsoft Kenar  için VS Kod uzatma ols önemli ölçüde iyileştirilmiştir ve şimdi ilk kez önizleme çıkarken,.
Bu sürümde, Geliştirici getirdiği iki deneysel uzantıları işlevselliğini Birleştirdiğiniz  için ols işlevselliği  için  Elemanları ve Ağ uzantısı: Visual Studio Kodu. Biz de kolaylaştırdı  için  katkıda bulunacak ve uzantısını kendiniz ve kaba kenarları bazı düzeltti kurmak.
VS Kodu için Edge Geliştirici Araçları iş başında: bir sunucuya bağlanma, başsız bir tarayıcı açma, bir DOM öğesi seçme ve CSS'sini VS Kodunda düzenleme.
VS Kodu için Edge Geliştirici Araçları iş başında: bir sunucuya bağlanma, başsız bir tarayıcı açma, bir DOM öğesi seçme ve CSS'sini VS Kodunda düzenleme.
Visual Studio Marketplace'ten indirebilir veya Visual Studio Code içinden yükleyebilirsiniz.

Geliştirici araçlarını neden bir düzenleyiciye yerleştirmelisiniz?

Visual Studio Code, geliştiriciler olarak hayatımızı kolaylaştıran birçok özelliğe sahiptir, ancak haklı olarak en iyi yaptığı şeye, yani hafif bir programlama ortamına sadık kalır. Web için ürünler oluşturduğumuzda, bunları programlamak çoğu zaman yeterli olmaz. İş akışımızın büyük bir kısmı, ürünlerimizin görünümünü ve verdiği hissi ayarlamaktan ibarettir. Tarayıcıda yerleşik olan geliştirici araçlarının parladığı yer burasıdır.
Düzenleyici ve tarayıcı arasında sürekli geçiş yapmak, gün boyunca iş akışınıza bilişsel yük ekler. Bir ortamdan diğerine – geliştirme modundan hata ayıklama moduna – geçersiniz ve geri dönmeniz gerekir. Bu geri bildirim, geliştirici araçlarını bir uzantıya yerleştirmeyi keşfetmemize neden oldu, böylece kodunuzun ne ürettiğini görmenize ve "geliştirme" zihniyetinizden ayrılmadan hata ayıklamanıza izin verdi.
Uzantılar, ana ürüne ek yük eklemeden isteğe bağlı olarak daha fazla işlevsellik eklemenin harika bir yoludur. Kullanıcılarımızın geri bildirimlerine dayanarak hızlı hareket etmemize ve yinelememize izin veriyorlar ve Microsoft Edge araçlarını VS Code'a getirmek için doğal bir seçimdi.

Yeni başsız ve tam tarayıcı modları

Yeni Microsoft Edge Tools uzantısı, iş akışınızı basitleştirmek ve daha fazla aracı entegre etmek için bir dizi değişiklikle birlikte gelir.
Bu sürümle, hata ayıklamak için bir Microsoft Edge örneğini başlatma şeklinizi değiştirdik. Mevcut bir tarayıcı örneğine bağlanmayı, yeni bir tane başlatmayı veya "başsız" bir tarayıcı kullanmayı seçebilirsiniz. "Başsız" seçeneği, tarayıcıyı başlatmanın daha az müdahaleci bir yoludur. Kendi tarayıcı pencereniz ve görev çubuğunuzda fazladan bir simgeniz yok. Bu, uzantının tarayıcı pencerelerinin ön planda etkin olmadığını bildirdiği için Mac kullanıcıları ile uzun süredir devam eden bir sorunu da çözdü. Yeni tarayıcı örneklerinin başsız olmasını isteyip istemediğinizi uzantı ayarlarında seçebilirsiniz.
 

13.8.2021

Diğer Haberler

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.