Sütü taze tutmak, ev merdiven asansörlerinin teslimini hızlandırmak ve Dijital Fark Yapmak - Hafta Sonu Okuma: 28 Nisan baskısı

Tetra Pak işçisi üretim hattında süt kartonlarını kontrol ediyor

İster bozulabilir gıdaların kötüye gitmesini engellesin, ister özelleştirilmiş ev merdiven asansörleri tasarlasın, şirketler ürünlerini daha iyi ve müşterilerini daha mutlu hale getirmek için Microsoft'un teknolojisini kullanıyor. Bunlar, bu hafta dünyanın en büyük endüstriyel fuarı hannover Messe 2017'de, Microsoft'un New York'taki "Dijital Fark" etkinliğinde ve Las Vegas'taki National Association of Broadcasters Show'da öğrendiğimiz başarı hikayeleri arasındaydı.

Bir parça süt paketleme hattında başarısız olduğunda, tüm bir işlemi günlerce çevrimdışı bırakabilir ve bir bitkiyi yakında bozulacak binlerce galon depolayamaz hale getirir. Gıda endüstrisinde bu tür aksaklıkları önlemek için, ambalaj öncüsü Tetra Pak, buluta bağlı makinelerinin ekipmanın tam olarak ne zaman bakıma ihtiyaç duyduğu konusunda tahminde olmasını sağlayan ve birçok arızayı önleyen yeni, dijital araçlar kullanmaktadır. Onarım gerektiğinde, Tetra Pak servis mühendisleri makine sorunlarını daha hızlı teşhis etmek ve düzeltmek için HoloLens kulaklıklarını ve müşteri değerini artırmak için bağlı makineler, veri analitiği ve mobilite uygulamalarındanoluşan bir sistem kullanır. 175'ten fazla ülkede yiyecek ve içecek üreticileriyle çalışan İsveçli şirket, Hannover Messe 2017'de teknolojiyi gösterenler arasındaydı.

YouTube Videosu

Ayrıca Hannover Messe 2017'de thyssenkrupp, özelleştirilmiş merdiven asansörleriyle, uzun zamandır fiziksel sınırlamaları olan insanların evlerinde rahat ve bağımsız yaşamalarına yardımcı oldu. Yakın zamana kadar, asansörlerin satış, tasarım, bina ve kurulum süreci, zahmetli bir etiket, kamera ve manuel veri girişi sistemi ile zaman alıcıydı. Ancak Microsoft HoloLens ile thyssenkrupp ev mobilite çözümleri işinde devrim yaratıyorSüreci müşteriler için daha hızlı, daha kolay ve daha yararlı hale getiriyor. Satış ve üretim süreçlerinin dijitalleştirilmesi teslimat sürelerini dört kata kadar azaltmıştır.

Tosi Widsteen, Abbie Lundberg ve Judson Althoff'un New York'taki Digital Difference etkinliğinde fotoğrafı
Turi Widsteen, Ticari İletişim Genel Müdürü; Harvard Business Review Analitik Hizmetleri'nin editörünü Abbie Lundberg; ve Microsoft'un Dünya Çapında Ticari İşletme başkan yardımcısı Judson Althoff, 26 Nisan'da New York'ta düzenlenen Dijital Fark etkinliğinde sahnede. (Fotoğraf: Brian Smale)

Microsoft'un Çarşamba günü New York'ta düzenlediği Dijital Fark etkinliğinde, bir düzineden fazla ileri görüşlü şirket, işletmeleri için dijital dönüşümü nasıl yönlendirdiklerini ve fark yarattıklarını sergiledi. Ayrıca, "2020'de Rekabet: Dijital Ekonomide Kazananlar ve Kaybedenler" adlı yeni bir raporun sonuçları paylaşıldı, bu önemli bulgu da dahil olmak üzere: İş liderlerinin yüzde 80'i önümüzdeki üç yıl içinde sektörlerinin dijital dönüşümle olumlu bir şekilde bozulacağını düşünürken, yarısından daha azı aslında bir dijital stratejiye sahip. Raporun yazarı ve Harvard Business Review Analytic Services'ın katkıda bulunan editörü Abbie Lundberg, oraya gitmek için çok geç olmadığını söylüyor. Transform blogundaki bir soru-cevap bölümündeLundberg, dijital liderlerin "çalışanlarına veri, eğitim ve farklı araçlardan ve farklı bilgi türlerinden yararlanma olanağı sağlayanlar" olduğunu söylüyor. Daha da önemlisi, "ön cephe çalışanlarına yetki verildi ve bilgilerden yararlı bir şekilde yararlanabilmeleri için ihtiyaç duydukları bilgi ve araçlar verildi" diyor.

Bu hafta Las Vegas'ta düzenlenen National Association of Broadcasters Show'da (NAB 2017), Microsoft, dijital dönüşümlerine güç sağlamak için Microsoft'un bulutlarını seçen birkaç yeni iş ortağı ve müşteri duyurdu. Geliştirici Deneyimi ve Evangelizm'den sorumlu kurumsal başkan yardımcısı ve Baş Evangelist Steve Guggenheimer, "Medya ve eğlence endüstrisinde giderek daha fazla kuruluş, işlem ve depolama ihtiyaçlarını yönetmeye yardımcı olmak için bulut sağlayıcılarına yöneliyor ve esneklik, güvenlik ve ölçeklenebilirliğin faydalarını kabul ediyor" diye yazıyor.

Bilgisayarda Dynamics 365 kullanan masadaki adam

Pazartesi günü, Dynamics 365 ve LinkedIn, Satış temsilcilerinin LinkedIn Sales Navigator ve LinkedIn'in 500 milyon profesyonelinden gelen içgörüleri kullanarak daha iyi sonuçlar sunmalarına yardımcıolacak Temmuz ayında yeni entegrasyonu duyurdu. Microsoft Cloud ve Enterprise Group genel müdür yardımcısı Scott Guthrie, "Dynamics 365 ile Satış Gezgini, profesyonel ağlarına ve ilişkilerine dokunarak satış temsilcilerinin etkinliğini önemli ölçüde artıracak ve onlara boru hatlarını geliştirme olanağı sağlayacaktır," diye yazıyor. Yeni Dynamics 365 uygulamalarının ve LinkedIn entegrasyonlarının çoğu, 3 Mayıs Çarşamba günü saat 7:00'de 7 a.m PT adresindeki Microsoft Business Forward çevrimiçi etkinliğinde gösterilecektir.

İnternet muhteşem bir yerdir, ancak aynı zamanda tehlikeli ve zalim bir yer olabilir. Kentucky'li 13 yaşındakibir çocuk , "Çocukları ve gençleri çevrimiçi olarak korumak için gümüş mermi çözümü yok. Bu, toplumun tüm kesimlerinden küresel bir yanıt gerektiren küresel bir konudur." Bu genç, Microsoft'un Dijital İyilik Konseyi'ndeyer almak için ABD genelinde seçilen 15 genç arasındaydı. 13 ila 17 yaş arası gençler için bir yıllık pilot program, çevrimiçi etkileşimlere yeni bir yaklaşım için zemin hazırlamaya yardımcı olacak ve "dijital medeniliktekiçalışmalarımızı daha da savunacak", diyor Microsoft çevrimiçi güvenlik şefi Jacqueline Beauchere.

YouTube Videosu

Tekerlekler yukarı, yukarı, yukarı! Hot Wheels'e odaklanan ikinci "Forza Horizon 3" genişlemesi, 9 Mayıs'ta Xbox Play Anywhere aracılığıyla xbox one ve Windows 10 pc'lere özel olarak geliyor ve Forza Horizon 3 Expansion Pass.m'e dahil edildi. Ayrıca, 13 Mayıs'ta ABD ve Kanada'daki Microsoft Mağazalarından başlayan "Konuşulmayan" VR Turnuvası'ndabüyü becerilerinizi test etmek ve bazı rekabetçi konjuring yapmak için takviminizi işaretleyin. Oculus, 3 Haziran'da bölgesel yarışmalar ve ulusal finallerle sonuçlanan büyülü hakimiyet için bu mağaza içi savaşlara ev sahipliği yapmak için Microsoft, Insomniac Games, Intel, ASUS ve ESL ile birlikte çalıştı. Ve eğer "Minecraft: Xbox One Edition"oynarsanız, Kraken, Yetis ve ejderhaların her yerde olduğu "Glide" mini oyunu için yeni mevcut Glide Beast Track Pack için beklemeye gerek yoktur.

Weekend Reading'in bu baskısı için bu kadar! Dinlenin, rahatlayın ve tadını çıkarın - haftaya burada görüşürüz!

Tarafından gönderildi Suzanne Choney
Microsoft Haber Merkezi Personeli


 

30.10.2021

Diğer Haberler