Alışveriş Sepetim

Surface Pro 7 ve Surface Laptop 3 kullanıma sunuldu

Surface Pro 7 ve Surface Laptop 3 hem 13,5" hem de 15" boyutlarında bugünden itibaren Avustralya, Kanada, Japonya, Yeni Zelanda, Amerika Birleşik Devletleri ve 17 Avrupa pazarlarında mevcuttur.

Yüzey ürünleri her zaman müşterilerimizin tarzlarına en uygun şekilde oluşturmalarını ve çalışmalarını sağlayan performans, kalite ve çok yönlülük dengesini sunmuş ve bu yeni ürünler bu vizyonu içeride ve dışarıda inovasyonla ileriye götürmektedir. İlk ürün incelemelerini okumak için inanılmaz heyecanlıyız ve müşterilerimizin bu yeni ürünleri deneyimlemesini dört gözle bekliyoruz.

Surface Pro 7
Surface Pro 7

En yeni 10. nesil Intel Core işlemcilerden güç alan Surface Pro 7,Surface Pro 6'dan iki kat daha hızlıdır ve hızlı şarjı destekler, böylece yaklaşık bir saat içinde % 80'e kadar şarj edebilirsiniz. Öncekiler gibi, canlı Poppy Red ve Ice Blue'da yeni Surface Pen ve Surface Pro Signature Type Cover'lar ile bir kickstand ve dokunmatik ve kalem girişinin tüm çok yönlülüğünü sunar. Windows Central'dakigibi erken ürün incelemeleri bizi heyecanlandırıyor.

Yüzey Dizüstü Bilgisayar 3
Yüzey Dizüstü Bilgisayar 3

Surface Laptop, bu cihaz sınıfı için en yüksek müşteri memnuniyeti derecesine sahiptir ve Surface Laptop 3, müşterilerin hem 13,5" hem de 15" boyutlarında sevdiklerinden daha fazlasını sunar. Yeni cihazlar daha fazla güç, hızlı şarj ve %20 daha büyük izleme dörtgeni sunuyor. Sandstone gibi yeni renk seçenekleri ve hem Alcantara hem de işlenmiş alüminyum ile yeni bitiş seçenekleri var. Surface Laptop 3, ürünün inanılmaz bir ekranın, ikinci planda olan bir klavyenin ve Surface Laptop'u birlikte kullanımı keyifli hale getiren harika pil ömrünün temellerine sadık kalır. 10. Nesil Intel Core işlemcilerle çalışan modellerin yanı sıra, ilk kez özel AMD Ryzen Microsoft Surface Edition işlemciden güç alan ve ince 15" formda inanılmaz bilgi işlem, grafik ve pil performansı sunan bir ürünü piyasaya süreceğiz. Ürünün ilk incelemeleri, CNN, GizmodoInverse ve Anandtech'ten bunlar da dahil olmak üzere güçlüdür ve müşterilerimizden de geri bildirim almak için sabırsızlanıyoruz.

Yeni ürünler bugün satışa sunuldu. Daha fazla bilgi edinmek ve sizinkini satınalmak için Surface.com ziyaret edin.

28.10.2021

Diğer Haberler