Alışveriş Sepetim

Süper Şanslı'nın Hikayesi burada!

Bugün, oyun kumandasını Xbox One ve Windows 10 PC oyuncularına teslim ediyoruz ve Super Lucky's Talehakkında ne düşündüklerini görüyoruz!


Lucky's Tale serisi, geliştirme ekibimiz için bir çeşit günlük. Orijinal Lucky's TaleHem ilk platformerimiz hem de sanal gerçeklikle ilk deneyimimiz bizim için çok zordu, ancak hikayelerini daha da anlatmak için o dünyaya ve bu karakterlere dönmek için sabırsızlanıyorduk. Macerayı seven ve insanların yüzünü güldüren cesur, meraklı bir tilki olan Lucky'nin kim olduğu hakkında çok şey öğrendik.

Super Lucky's Taleiçin, oyunu hem erişilebilir hem de ilgi çekici tutan basit pick-up-and-play kontrol şemasını kaybetmeden ilk oyunun dilini genişletmek istedik. Kötü Jinx'i ve Kitty Litter'ını tanıttık, yepyeni bir aptal karakter kadrosu yarattık ve lucky'nin geçmişini ablası Lyra'yı ve onların idareciliğini Çağlar Kitabı'nın koruyucuları olarak tanıtarak genişlettik.

Umarım oyunu oynarken bizim oynadığımız kadar eğlenirsin. Sizden haber almak isteriz! Biz de gerçekten ciddiyiz - düşüncelerinizi Twitter'da(@PlayfulLucky), Facebook sayfamızdave hatta bir e-postada (feedback@playfulcorp.com) paylaşmaktan çekinmeyin.

Oynadığınız için teşekkür ederim!

27.10.2021

Diğer Haberler