SunGard—Office 365 ile satış yolculuğunu dönüştürüyor

Bugünkü Office 365 gönderisi, SunGard'ın küresel pazarlama operasyonları başkanı Colin Day tarafından yazıldı.
Colin Günü - ResimDoğru yapıldığında satış, pazarlamanın yakın bir ortak olduğu bir takım sporudur. Biri olmadan diğeri olmadan etkili bir şekilde yapamazsınız ve daha iyi, daha akıllı işler yapmak sıkı bir işbirliği gerektirir. SunGard'da tüm satış yaklaşımımızı değiştirdik, satış verimliliğimizi ortalamadan üstün seviyeye çıkarmak için süreçlerimizi modernize ederken, satış gücü çalışan sayımızı yalnızca 2014'te yüzde 20 artırdık ve müşterilerimize yönelik hizmet ve destek seviyemizi iyileştirdik.
SunGard, ticaret ve yatırım portföyü yönetimi ile ilgili kritik iş süreçlerinin analiz edilmesi ve otomatikleştirilmesinden yazılımın özelleştirilmesine ve QA testlerinin çalıştırılmasına kadar sektördeki en geniş ve en derin çözüm ve hizmet yelpazelerinden birini sunarak hemen hemen her segmentteki finansal hizmetler müşterileriyle yakın bir şekilde çalışır. uygunluğu ve doğruluğu sağlamak. İhtiyaç duydukları kesin çözümleri ve hizmetleri sunmak için satış ve pazarlama ekiplerimizin güncel kalmasını ve doğru zihniyetlere, becerilere ve araç setlerine sahip olduğundan emin olmalıyız. İlk olarak, gemide bilgili profesyonellere ihtiyacımız var ve onları işlerini iyi yapmaları için nasıl motive edeceğimizi bilmemiz gerekiyor. İkinci olarak, değişimi etkilemek için doğru disiplinlere sahip olmalarını sağlamalıyız. Ve hepsini destekleyerek, bu çalışanlara sınıfının en iyisi satış etkinleştirme ve pazarlama araçları sağlamamız gerekiyor.
We’ve recently launched pilot programs to explore the best way to handle that third piece of the puzzle. We gave a cross-section of our sales and marketing employees Microsoft Surface Pro 3 devices equipped with Microsoft Office 365 cloud services, and we’re seeing terrific results. They’re using that combination of hardware and software to get more accomplished together, regardless of their locations. For most of these employees, being away from the office used to mean a certain amount of downtime. Maybe they were on a plane to travel to a prospect’s site or sitting in a café between meetings. They could get some work done, but inevitably their laptops didn’t have the files they needed or were just too large and cumbersome to allow them to work comfortably, so they waited. Now, with Office 365, employees access presentations that they started back in the office on their Surface Pro 3s, collaborate with colleagues in real time on those presentations, and use iPhones to quickly review them prior to a meeting—it’s a seamless process. Without waiting to get back to the office, sales reps prepare all the information that their prospects and customers might need during an upcoming meeting, synchronize on who asks which questions to frame the conversation, move a stalled deal forward, and send information to colleagues immediately following customer interactions. It’s easy now to get instant answers and offer instant support, which is what teamwork is all about.
Ve en önemlisi, bunların hepsini güvenli bir şekilde yapıyorlar. Çok sayıda finansal hizmet şirketiyle çalıştığımız için riskten son derece kaçınıyoruz ve her zaman veri sızıntısı konusunda endişeliyiz. Kendimizi herhangi bir ihlale maruz bırakamayız - itibarımız ve müşterilerimizin itibarı her şeyden önemlidir. Bu yüzden yaptığımız her şeye önce güvenlik anlayışıyla yaklaşmak zorundayız, ancak bunun çalışanlarımızın doğal çalışma biçimlerini engellemesini istemiyoruz. Office 365'teki güvenlik denetimleriyle, veri gizliliğinden veya güvenliğinden ödün vermeden üretkenliği artırdığımızdan eminiz. Office 365 bileşenleri arasındaki sıkı entegrasyon ve bunların Active Directory denetimlerimizle birlikte çalışabilirliği sayesinde tam güvenlik yaşam döngüsünü şirket içinde yönetebiliyoruz.
Pilot kullanıcılarımız, Skype for Business Online kullanarak dünyanın dört bir yanındaki iş arkadaşlarıyla görüntülü toplantılar yapmak, daha fazla insan bağlantısı kurmak ve tek başına e-postadan daha iyi bir işbirliği duygusu sağlamak için Office 365'ten yararlanır. El hareketlerini ve yüz ifadelerini gördüğünüzde çok şey söyleyebilirsiniz. Ayrıca, Microsoft ile Office 365 için Microsoft Power BI'ı Salesforce.com sistemimizle bağlayarak müşteri verileri ve analizleri aracılığıyla sahadaki satış temsilcilerine daha iyi öngörüler sağlamak üzere bir kavram kanıtı projesinde çalışıyoruz.
Hedef pazarımız, tüm dünyada 500.000'den fazla farklı şirketten oluşmaktadır. Satış görevlilerimizin bu potansiyel müşterilere yakın olmasını istiyoruz, ancak her zaman yakınlarda bir SunGard ofisimiz olamaz. Bu nedenle mobilite özellikle satış gücümüzün anahtarıdır ve Office 365, her zaman yanınızda olarak mobil temsilcilerimizin çabalarını destekler. Satış temsilcilerimizi ilgili, güncel bilgilerle ne kadar çok donatırsak, müşteri ihtiyaçlarına cevap vermede ve belirli bir teklifin avantajlarını potansiyel müşterilere iletmede o kadar iyi olacaklar ve bu da genel değerimizi ve erişimimizi artıracaktır.
Satış dönüşümü girişimimize yatırım yapmaya devam ediyoruz. Ve çalışıyor! Son üç yıldır SunGard, Selling Power dergisi tarafından satılacak en iyi şirket seçildi ve onlara ihtiyaç duydukları eğitim ve desteği verdiğimizde en iyi insanları çekmenin ve elde tutmanın daha kolay olduğunu görüyoruz. Biz ilerledikçe, Office 365 bu desteğin kritik bir parçası olacak.
—Colin Günü
SunGard, finansal hizmetler endüstrisine görev açısından kritik yazılım ve BT hizmetleri sağlar. Ağustos ayında SunGard, 2015'in dördüncü çeyreğinde beklenen kapanışla FIS tarafından satın alınacağını duyurdu.
 

17.08.2021

Diğer Haberler