SharePoint, PowerApps ve Microsoft Flow'u memnuniyetle karşılıyor

Bugün , insanların iş akışlarını otomatikleştirmesine ve özel ihtiyaçlarına uygun özel uygulamaları hızlı bir şekilde oluşturmasına olanak tanıyan Microsoft Flow ve PowerApps'in genel kullanılabilirliği kutlanıyor . Bu yılın başlarında, doğrudan bir SharePoint listesinden akışlar oluşturup başlatmanıza olanak tanıyan SharePoint'in Microsoft Flow ile entegrasyonunu duyurduk. Ayrıca, PowerApps ve SharePoint'in yerel entegrasyonunun, SharePoint'teki modern belge kitaplıkları ve modern listelerle iş süreçlerini yeniden keşfetmeye devam etmek için zengin yeni deneyimler sağlayacağını duyurduk .
Dijital iş yerinde üretkenlik kazanımlarının kilidini açmak için sıkı entegrasyonun gerekli olduğunu biliyoruz. Mobil cihazlardan verilere erişmek ilk adımdı. Sırada ekip belgeleri ve veriler için iş süreçlerini aynı siteye getirmek. Bu nedenle SharePoint, kurumsal iş uygulamalarınız için harika bir yuvadır.
PowerApps ve Microsoft Flow için bugünün kilometre taşlarını bildiğimiz için, Eylül ayında Ignite'ta sergilediğimiz gibi, bu iş araçlarının SharePoint'in bir parçası olarak daha da derin entegrasyonunu da iple çekebilirsiniz.
Bir SharePoint listesine katıştırılmış PowerApps.
Bu şu anlama gelir:
  • PowerApps'i doğrudan SharePoint mobil uygulamasından başlatabileceksiniz .
  • Modern belge kitaplıkları, PowerApps ve Microsoft Flow için veri kaynağı olarak kullanıma sunulacaktır.
  • Microsoft Flow için, otomatik bir tetikleyicinin tetiklenmesini beklemenin yanı sıra belirli bir belge veya liste öğesi için talep üzerine herhangi bir akışı çalıştırabileceksiniz.
  • PowerApps ve Microsoft Flow veri ağ geçidini kullanarak SQL ve SharePoint'teki şirket içi verilerle bulut tabanlı veriler kadar basit çalışacak.
  • Power BI'ın SharePoint Online ile daha derin entegrasyonu. İş süreci, veri ve otomasyondan daha fazlasını gerektirir. Power BI, görselleştirme analitiğinde lider olmuştur ve yakında Power BI'dan görselleştirmeleri ve çizelgeleri doğrudan bir SharePoint ekip sitesine yerleştirebileceksiniz.
PowerApps ve Microsoft Flow, Kasım 2016'da çoğu Office 365 ticari planı için otomatik olarak etkinleştirilecektir. SharePoint Online ve şirket içindeki verilerin yanı sıra SQL, Exchange, OneDrive ve çok çeşitli kurumsal hizmetlere bağlanabileceksiniz. Yammer, Twitter ve Box gibi. Fiyatlandırmayla ilgili daha fazla ayrıntı www.powerapps.com/pricing adresinde bulunabilir .
powerapps.com ve flow.microsoft.com adresinde bulunan kaynakları keşfetmenizi ve bizimle sharepoint.uservoice.com adresinde iletişim kurmanızı öneririz .
—Seth Patton, OneDrive ve SharePoint genel müdürü
 

17.08.2021

Diğer Haberler