Sen de davetlisin! Xbox One 22 Kasım'da başlıyor, reklam kampanyası şimdi başlıyor

Cuma günü, Xbox ekibi dünyayı 22 Kasım'daki Xbox One lansmanına katılmaya davet etmek için bir kampanya başlattı. Kampanya, hayranlarımızı kutlamak için tasarlanmıştır ve Xbox One, oyuncular, film meraklıları, sporseverler ve TV severler tarafından sevilen içerikleri tek bir yerde bir araya getiren tek hepsi bir arada eğlence sistemidir.

Xbox One televizyon kampanyası Pazar günü NBC'de Sunday Night Football sırasında ABD'de başlayacak ve daha sonra dünyaya yayılacak. Ödüllü yönetmen Bryan Buckley'nin The Mill'in görsel efektleriyle yönettiği reklamlarda, Xbox One'ın bir parçası olan oyun, spor, film ve TV şovlarındaki karakterler ve içerikler vurgulanacak.

Xbox Tüketici Pazarlama genel müdürü Robert Matthews, "Reklamlar, ilk kez oyundaki en iyinin en iyi eğlenceyle tek bir yerde bir araya geldiğini kutlamak için tasarlandı," diyor. "Özgünlük, 'Forza Motorsport 5'i temsil etmek için dünyadaki sadece üç McLaren P1'den birini dahil etmekten, Liverpool futbol yıldızı ve İngiltere milli takım kaptanı Stephen Gerrard'ı dahil etmekten Spock'ı temsil eden aktör Zachary Quinto'ya kadar kampanya tasarımı için önemli bir hedefti."

NFL futbol oyunları, "The Big Bang Theory", "The X Factor", "Saturday Night Live", "Modern Family", "The Walking Dead", "Sons of Anarchy", "Duck Dynasty" ve daha fazlası dahil olmak üzere popüler TV programları sırasında dünyanın 12 marketinde reklamlar görünecektir. Xbox One lansman davetiyesinin çevrimiçi, reklam panolarında ve sinema salonlarında da göründüğünü görürsünüz.

Daha fazla bilgi için Xbox Wire'a gidin.

01.11.2021

Diğer Haberler