Alışveriş Sepetim

Remix 3D'ye yapılan en yeni güncellemeyle 3D kreasyonlarınızın can almasını görün

Parçaları ve Remiksleri Duyurmak: 3D deneyimlemenin ve oluşturmanın yeni bir yolu


Geçen Ekim ayında, herkese 3D getirmevizyonumuzu duyurduk 3D oluşturmayı, remikslemeyi ve paylaşmayı kolaylaştırıyoruz. Windows 10 Creators Güncellemesi, Paint 3D ve Remix3D.com topluluğunun piyasaya sürülmesiyle bu vizyonu gerçeğe dönüştürdük. Bugün, 3D içerik arasındaki ilişkiyi deneyimlemenin ve yaratıcı bir toplulukla paylaşıldığında nasıl yeni bir hayata geçebileceğini görmenin yepyeni bir yolu olan Remix 3D 'deki yeni yetenekleri duyurmaktan heyecan duyuyoruz.

Etrafımızı saran içeriğin patlamasıyla, bir yaratılışın orijinal atıfı kaybolma eğilimindedir. İçeriği yeni bir şeye yeniden karıştırma ve ardından bu yeni kreasyonun "parçalarını" görme fikri (orijinal yaratıcılara atılır) herkesin her parçayı, her remiksi ve 3D yaratıma katkıda bulunan her sanatçıyı görmesini ve ilham almasını sağlar.

Bu yeni özelliklerin nasıl çalıştığını inceleyelim:

Haftalık programımız This Week on Windows'ta, Remix3D ekibinden Scott Porter ve Amy Henson ile yeni özellikler hakkında konuştuk. Aşağıdan göz atabilirsiniz:

Remix3D.com'daki herhangi bir model sayfasında, şimdi iki yeni sekme göreceksiniz: Parçalar ve RemikslerParçalar, modeli oluşturan parçaları tek tek görüntüler. Üzerinde ağaç ve korsan olan bir adanın üç bölümü olabilir: ada modeli, ağaç modeli ve korsan modeli.
Parça
Peki ya birisi o adayı yeniden karıştırıp bir gemi eklerse? Bu Remixesaltında görünür. Remixes sekmesi, diğer içerik üreticilerin nasıl ilham olduğunu ve diğer şaşırtıcı kreasyonları nasıl oluşturduğunu göstermenin bir yoludur. Birisi oluşturduğunuz bir modeli yeniden karıştırırsa, yeni tasarımı Remiksler sekmesindeki orijinal modelinize işaret eder.
Parça
İster profesyonel bir 3D modelci ister meraklı bir yeni başlayan siz olsun, sizi topluluğumuza katılmaya ve bizimle yüklemeye, işbirliği yapmaya ve remiks yapmaya ve yaratmanın tüm yeni yollarına ilham vermeye davet ediyoruz! Yaratıcılığınızdanzaten ilham aldık, sırada ne olduğunu görmek için sabırsızlanıyoruz!
Parçalar ve Remiksler Paint 3D ve Remix 3D'nin mevcut olduğu her yerde mevcut olacaktır. Paint 3D'yi kullanmaya nasıl baş edeceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, bu blog gönderisini ziyaretedin.

27.10.2021

Diğer Haberler

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.