Alışveriş Sepetim

Premium Outlook.com özellikleri artık Office 365 abonelerinin kullanımına sunuldu

Bugün, Outlook.com'u kullanan Office 365 Ev ve Office 365 Bireysel aboneleri için yeni avantajlar sunmaya başladık. Bu birinci sınıf e-posta özellikleri, reklamsız bir gelen kutusu, kötü amaçlı yazılımlara ve kimlik avına karşı gelişmiş koruma, daha büyük posta kutusu boyutları ve birinci sınıf müşteri desteği içerir. Önümüzdeki aylarda, Office 365 aboneleri için kişisel e-posta ve takvim deneyimlerini daha güçlü, üretken ve güvenli hale getirmek için ek Outlook.com özelliklerini tanıtacağız.

Reklamsız bir deneyim

Outlook.com arayüzü artık Office 365 Ev ve Office 365 Bireysel aboneleri için reklam içermez. Bu, banner reklamları ve mesaj listesindeki reklamları içerir - genellikle yerel reklamlar olarak adlandırılır. Reklamlar olmadan daha az dikkat dağıtıcı ve daha hızlı sayfa yükleme süreleri olur, böylece daha fazla odaklanabilir ve daha iyi bir e-posta deneyimi yaşayabilirsiniz.

E-posta tehditlerine karşı gelişmiş koruma

E-posta, suçluların insanları şifrelerini vermeleri veya virüs ve fidye yazılımı indirmeleri için kandırmasının en popüler yollarından biridir. Bu nedenle, tüm Outlook.com hesapları, bu tehditleri durdurmak için yorulmadan çalışan küresel bir güvenlik ekibinin sağladığı güçlü spam ve virüs filtreleme özelliğine sahiptir.
Office 365 Ev ve Office 365 Bireysel aboneleri için artık en karmaşık tehdit türlerine karşı iki şekilde ek güvenlik sunuyoruz:
  • Ekleri tarama — Gelişmiş teknikler, daha önce görülmeyen yeni kötü amaçlı yazılım türlerini algılayarak size günümüzün en gelişmiş tehditlerine karşı koruma sağlar.
  • Bağlantıları kontrol etme —Bir e-postadaki bir bağlantıyı tıkladığınızda, hedef web sitesinin bilgisayarınıza virüs veya kötü amaçlı yazılım indirme olasılığının belirlenmesi için gerçek zamanlı olarak kontrol edilir. Sitenin kötü amaçlı olduğu tespit edilirse, bir uyarı ekranı siteye erişmemeniz konusunda sizi uyarır.

Daha fazla posta kutusu depolama alanı

Yeni Office 365 yılında - tabanlı altyapı, serbest Outlook.com artık e-posta depolama alanı 15 GB alır hesabı. Office 365 Ev ve Office 365 Bireysel aboneleri daha da fazla depolama alanının keyfini çıkarır: Toplamda 50 GB alan. Bugün, posta kutusu boyutu 12 GB veya daha büyük olan tüm sadık Outlook.com kullanıcılarımız için depolama sınırlarını da 50 GB'a çıkarıyoruz.

Premium destek

Outlook.com hesabıyla ilgili bir sorunla ilgili yardıma ihtiyacınız varsa, Office 365 abonesi olarak ücretsiz teknik destek alırsınız. İster bizi telefonla arayın, ister uygulama içi destek yoluyla ulaşın, en yüksek düzeyde özen ve desteğimizi alırsınız.

nasıl başlanır

Outlook.com'da bu premium özellikleri kullanmaya başlamak ve kullanmak kolaydır.
  • Otomatiktir —Office 365 aboneliğinize kaydolmak için kullandığınız e-posta adresine göre premium Outlook.com avantajlarını etkinleştiririz. @outlook.com, @hotmail.com, @live.com ve @msn.com ile biten adreslerin tümü geçerlidir. Outlook.com'dan bir @gmail.com, @yahoo.com veya başka bir üçüncü taraf hesabına erişmek için Bağlı Hesaplar özelliğini kullanırsanız, gelişmiş e-posta güvenlik özelliklerinin bu hesaplar için geçerli olmadığını lütfen unutmayın.
  • Avantajları paylaşabilirsiniz — Office 365 Ev aboneliğiniz varsa ve Office 365 avantajlarınızı başkalarıyla paylaşırsanız, gelişmiş güvenlik, reklamsız deneyim ve 50 GB e-posta dahil olmak üzere Outlook.com posta kutuları için bu avantajlardan yararlanırlar. depolamak.
  • Kullanıma sunma süreci devam ediyor - Bu özellikleri dünya çapındaki Office 365 Ev ve Office 365 Bireysel abonelerine sunmaya başladık bile. Tüm hesapların güncellenmesi süreci yaklaşık bir ay sürecektir. Bu yüzden onları hemen görmezseniz endişelenmeyin, yoldalar.
Özellikler hakkında daha fazla bilgi edinmek ve sık sorulan soruların bir listesini görmek için lütfen Office 365 aboneleri için Premium Outlook.com özellikleri yardım konusuna bakın.
Bu yeni avantajları beğeneceğinizi umuyoruz ve önümüzdeki aylarda Office 365 Ev ve Office 365 Bireysel abonelerine daha da fazla premium değer getirmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz!
—Outlook.com ekibi
 

16.8.2021

Diğer Haberler

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.