Alışveriş Sepetim
19,111
20,535

Phil Spencer, oyun dünyasının geleceği hakkında

Xbox'ta oyuncuları, oyun geliştiricileri, içerik oluşturucuları ve yayıncıları dinliyorlar. Ve bu geri bildirime dayanarak, Microsoft'ta Gaming başkan yardımcısı Phil Spencer, yeni bir blog yazısında oyun ve Xbox'ın geleceği için bir yol haritası belirledi.
“Sizin ve arkadaşlarınızın Xbox konsolunuzda, PC'nizde ve mobil cihazlarınızda şimdiye kadar oluşturulmuş en derin, en sürükleyici ve etkileşimli oyunları oynayabileceğiniz bir gelecek inşa ediyoruz” diye yazıyor.
Taahhütler, nefret söylemini ve toksisiteyi azaltan yeni teknolojiyi ve farklı geçmişlere sahip yaratıcıları yeni hikayeler geliştirmeleri için güçlendirmeyi içeriyor.
Xbox Series X ile, ister Xbox Game Studios'tan ister yayıncı ve geliştirici ortaklarından gelsinler, tüm oyunlar en iyi şekilde görünecek ve en yeni konsolda oynayacaktır.
Xbox Game Pass'e sahipseniz veya almayı düşünüyorsanız, tüm Xbox Game Studios oyunlarının küresel yayınlarıyla aynı gün başlayacağını unutmayın. Halo Infinite gibi önümüzdeki birkaç yıl içinde piyasaya sürülecek tüm Xbox Game Studios oyunları Xbox Series X ve Xbox One'da mevcut olacak.
Xbox Series X ayrıca ilk gün dört nesil uyumlulukla piyasaya sürülen ilk konsol olacak. Yeni Akıllı Teslimat teknolojisiyle, aynı oyunu iki kez satın almanıza gerek yok - bir kez mevcut konsol nesli için ve bir kez gelecek nesil için. Hangi Xbox konsolunda oynarsanız oynayın, desteklenen oyunların her zaman mevcut en iyi sürümüne hiçbir ek ücret ödemeden sahip olursunuz.
Xbox Play Anywhere dijital başlıkları ayrıca bir kez satın alıp hem Xbox konsollarında hem de Windows 10 PC'lerde oynamanıza olanak tanır.
“Oyunlarınızdan daha fazla değer elde ettiğiniz bir gelecek. Ve herkesin hoş karşılandığı bir yer,” diye yazıyor Spencer.
 

13.8.2021

Diğer Haberler

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.