Alışveriş Sepetim

PDF'leri anında okuyun: Windows Phone 8 için resmi Adobe Reader uygulaması burada!

Adobe Systems bu sabah Windows Phone 8 için resmi PDF belge okuyucusunu yayınladı - ücretsiz indirme. Bu, Windows Phone'unuzdan çeşitli PDF belgelerini (parola korumalı olanlar bile) açmanın ve okumanın artık daha kolay olduğu anlamına gelir.
Windows için Adobe PDF Reader'da olduğu gibi, bu sürüm kopyalamanıza ve yapıştırmanıza, belirli sözcükleri aramanıza ve bir sayfaya yakınlaştırıp uzaklaştırmanıza olanak tanır. Köprüler ve yer imleri de desteklenir, böylece mobil cihazınızdan PDF'leri tam ve kolay bir şekilde tüketebilirsiniz. Windows Phone kullanıcılarının favorisi olacağı kesin olan özelliklerden biri belge gezintisi. Windows Phone 8 için Adobe Reader uygulaması, küçük resim görünümünü kullanarak büyük PDF'lerde hızlı bir şekilde gezinmenizi ve ardından sayfa sayfa veya sürekli kaydırma modlarını kullanarak belirli sayfalara odaklanmanızı sağlar.
Adobe Reader uygulamasındaki görüntüleri ve ayrıntıları görmek için Michael Stroh'un Windows Phone Blog 'daki gönderisinebir göz atın.
İlgili bağlantılar:
· 10 Haziran Xbox medya brifingi ve daha fazlası E3'ten

nasıl izlenir ·

Acer, Iconia W3 8 inç tablet ve genişletilmiş Aspire serisi dahil olmak üzere yeni Windows 8 bilgisayarları ekliyor · Sadece Sonraki Büyük Şey olabilecek yeni indie oyunlar

Deborah Pisano
Microsoft Haber Merkezi Personeli

 

27.10.2021

Diğer Haberler