PC ve Mobil için Windows 10 Insider Preview Build 14379 Duyurusu Dona Sarkar


Merhaba Windows Insider'larım!

Bu hafta Redmond'da bir Continuum Uygulama Yarışması düzenledik ve geliştirici Insider'larımızın yarattığı harika uygulamaları görmek gerçekten harika. Finalistlerin uygulamalarını yükledim ve hem PC'ye hem de Telefona günlük hayatımda ne kadar yararlı olduklarını sevdim. Hepiniz onları kontrol etmelisiniz, bazıları oldukça var - Insider-y ??
Windows Insider geliştiricileri!
Her yerde Mükemmel Antrenman elde edebilirsiniz Bu uygulamadaki grafikler ve animasyonlar sadece vay ve arızaya karşı dayanıklıdır.
Calc Pro ile dünya para birimlerinde neler olup bittiğini (bir ton başka işlevle birlikte) takip edebilirsiniz (yakında HoloLens'e de gelecek!).
WordPress'te kişisel blogum var, bu yüzden Windows için WP'yi gerçekten çok sevdim (muhteşem dergi stili düzenleri ve sesli okuma özelliği var!).
EZPodder , TED Radyosu'nu ve diğer favori podcast'lerimi herhangi bir yerden tüketmem için mükemmel (sunu aynı zamanda benim gibi bir inek için harika olan MVVN tasarım desenleri örneğiyle birlikte Tasarımcı olmayanlar için ücretsiz bir Tasarım dersiyle geldi!).
Ve tabii ki, komik bir Meme Generator Suite olmadan hayat nedir (ve özellikle sizin için bir ton şablon var, benim yaratıcı Windows Insider'larım!).
Redmond Biz 4 kutlamak uzun bir hafta sonu için çıkarmak üzere olduğunuz th Temmuz hafta ANCAK önce o zaman biz üzerinde çalıştığımız olanı vermek istedik. Bugün, hem PC hem de Mobil için Windows Insider'lar için Build 14379'u Hızlı halkada geri bildirimlere dayalı başka bir hata düzeltme grubuyla birlikte yayınlıyoruz:

PC için iyileştirmeler ve düzeltmeler

 • Kimlik Bilgisi Kullanıcı Arayüzü boyutunun, içeriği Yüksek DPI'lı bir bilgisayarda görüntülemek için yeterince büyük olmayabileceği bir sorunu düzelttik.
 • Çok sayıda bildirimi kapattıktan sonra Eylem Merkezi'nin çökmesine neden olan bir sorunu düzelttik.
 • Centennial uygulamasının Start'tan başlatılması veya Cortana'nın Start'ın “En çok kullanılanlar” listesinde fokurdayan uygulamalara dahil edilmemesi sorununu düzelttik.
 • Yapışkan Notlar uygulamasını simge durumuna küçültüp yeniden açtıktan sonra hiçbir notun klavyeye odaklanmaması sorununu düzelttik.

Mobil için iyileştirmeler ve düzeltmeler

 • Klavyeyi açtıktan sonra Groove veya Cortana gibi belirli uygulamalarda başıboş bir odak dikdörtgeninin görünmesine neden olabilecek bir sorunu düzelttik.
 • Canlı döşemedeki görüntülerin en boy oranının, küçültülmeleri gerektiğinde korunmadığı ve bu nedenle uzamış görünmelerine neden olan bir sorunu düzelttik.

PC için bilinen sorunlar

 • Continuum'u telefonunuzdan Connect uygulaması aracılığıyla PC'nizde kullanmak işe yaramaz. Bu, bir sonraki derlemede düzeltilmelidir.

Mobil için bilinen sorunlar

 • PDF'leri Microsoft Edge'de açabilirsiniz ancak PDF ile etkileşimde bulunmak için (kaydırma, kaydırma veya yakınlaştırma gibi) dokunma özelliğini kullanamazsınız. Bir PDF ile etkileşim kurmak için dokunmayı denediğinizde, PDF'yi sürekli olarak yeniden yükleyecektir.
 • Sizi duyduk ve Lumia 830, 930 ve 1520 gibi eski cihazlarda pil ömründeki azalmaları araştırıyoruz.
 • Ayrıca Wi-Fi bağlantı kesme sorunlarını da araştırıyoruz - Wi-Fi bağlantınızın kesilmesiyle ilgili bir sorun yaşıyorsanız, lütfen bu forum gönderisine bakın ve Geri Bildirim Merkezi'nde Wi-Fi bağlantı kesme sorunlarını desteklediğinizden emin olun.
 • HATIRLATICI: OneDrive'da depolanan yedeklemenin boyutunu küçültmek için Windows 10 Mobile cihazlarının yedekleme biçimini değiştirdik. Sonuç olarak, en son Windows 10 Mobile Insider Preview derlemelerini çalıştıran bir cihazda yedekleme yaparsanız ve yayınlanan Windows 10 Mobile (Derleme 10586) sürümüne geri dönerseniz ve yedeklemenizden geri yüklerseniz, Başlangıç ??ekranı düzeniniz geri yüklenmez. ve varsayılan Başlangıç ??düzeni olarak kalır. Önceki yedeklemenizin de üzerine yazılır. Geçici olarak Derleme 10586'ya geri dönmeniz gerekiyorsa, Derleme 10586'ya girdikten sonra yedeklemeyi devre dışı bırakmanız gerekir, böylece Windows 10 Mobile Insider Preview derlemelerindeki iyi yedeklemenin üzerine yazmaz.
Telefon ve PC için bu tatlı uygulamalardan bazılarına göz atın, yapı ile oynayın. harika bir hafta sonu geçirin ve her zaman olduğu gibi, acele etmeye devam edin,
 

16.08.2021

Diğer Haberler