Alışveriş Sepetim

PC ve Mobil için Windows 10 Insider Preview Build 14372 Duyurusu

GÜNCELLEME 6/28: PC ve Mobil için Build 14372'yi Yavaş halkada Windows Insider'lara sunduk.
Hey Windows İçerdekiler!
Öncelikle – geçen haftaki Bug Bash'te harika olduğunuzu söylemek istiyorum ~71K Görevi tamamladınız ve 81.217 parça geri bildirim ve olumlu oy verdiniz. Çin, Hindistan ve Brezilya'dan gelen güçlü katılım da dahil olmak üzere dünyanın her yerinden Windows Insider'lar katıldı ve bu bize uluslararası pazarlarımızda neler bekleyebileceğimiz konusunda büyük fikir verdi. Botsvana, Türkmenistan, Gambiya, Seyşeller, Togo, Mali, Liberya veya Grönland gibi uzak yerlerdeki Insider'lardan gelen geri bildirimleri bile gördük. Birlikte, dünyanın her yerindeki insanların seveceği bir ürün yapıyoruz. TEŞEKKÜRLER!
Yardımlarınızla, bu yaz TÜM müşterilerimiz için Windows 10 Yıldönümü Güncellemesini harika hale getirme yolundayız. Ekip, gönderdiğiniz en önemli hataları belirlemek ve araştırmak için yoğun bir şekilde çalışıyor. Şu anda Redmond'daki koşuşturma oldukça gerçek. Bu hatalar için düzeltmeleri derlemelere eklediklerinde, bu düzeltmeleri doğrulamak için bu derlemeleri mümkün olan en kısa sürede size ulaştırmak bizim için önemlidir. İşte bugün sizin için başka bir yeni yapı ile karşınızdayız! Build 14372'yi hem PC hem de Mobil için Windows Insider'lara Hızlı halkada yayınlıyoruz.
Bu yapı, sonuncusundan daha yeni bir yapıdır ancak genel performansı ve güvenilirliği iyileştirmek için birkaç düzeltmeye sahiptir.
Microsoft Edge Ekibi'nin ayrıca sizi bilgilendirmek için yeni bir uzantısı var!
Microsoft Edge için Evernote Web Clipper: Tutmak istediğiniz web sayfalarını kırpın. Bunları Evernote'a kaydedin ve herhangi bir cihazda kolayca bulun. Daha fazla bilgi edinmek ve kendiniz denemek için Microsoft Edge Dev web sitesindeki uzantılar sayfamızı ziyaret edin .

PC için bilinen sorunlar

  • Görev çubuğundaki ağ açılır menüsünde ağlara veya VPN bağlantılarına tıklamak, olması gerektiği gibi ağ ayarları sayfasını açmıyor.
  • Microsoft Edge için Evernote Web Clipper uzantısıyla ilgili bilinen birkaç sorun vardır. Evernote Web Clipper, belirli web sitelerine yüklenmeyebilir ve yer imleri kırpılırken küçük resim görüntülenmeyebilir. Ayrıca çeşitli görsel sorunlar var.
  • Bu derlemede Geliştirici Modunu etkinleştirdiğinizde, Windows Update'ten gerekli paket gereksinimleri uygun şekilde yayınlanmadığından bir hata mesajı alırsınız. Bu, Device Portal'ı kullanmanızı engeller. Bunu mümkün olan en kısa sürede düzeltmek için çalışıyoruz. Yine de uygulamaları Visual Studio'dan PC'nize F5 dağıtabilirsiniz.

Mobil için bilinen sorunlar

  • OneDrive'da depolanan yedeklemenin boyutunu küçültmek için Windows 10 Mobile cihazlarının yedekleme biçimini değiştirdik. Sonuç olarak, en son Windows 10 Mobile Insider Preview derlemelerini çalıştıran bir cihazda yedekleme yaparsanız ve yayınlanan Windows 10 Mobile (Derleme 10586) sürümüne geri dönerseniz ve yedeklemenizden geri yüklerseniz, Başlangıç ??ekranı düzeniniz geri yüklenmez. ve varsayılan Başlangıç ??düzeni olarak kalır. Önceki yedeklemenizin de üzerine yazılır. Geçici olarak Derleme 10586'ya geri dönmeniz gerekiyorsa, Derleme 10586'ya girdikten sonra yedeklemeyi devre dışı bırakmanız gerekir, böylece Windows 10 Mobile Insider Preview derlemelerindeki iyi yedeklemenin üzerine yazmaz.
  • Sizi duyduk ve Lumia 830, 930 ve 1520 gibi eski cihazlarda (SoC 8974 yonga setli cihazlar) pil ömründeki azalmaları araştırıyoruz.
  • Wi-Fi bağlantı kesme sorunlarını araştırıyoruz - Wi-Fi bağlantınızın kesilmesiyle ilgili bir sorun yaşıyorsanız, lütfen bu forum gönderisine bakın ve Geri Bildirim Merkezi'nde Wi-Fi bağlantı kesme sorunlarını desteklediğinizden emin olun.
Acele etmeye devam et,
 

16.8.2021

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.