Alışveriş Sepetim

PC için Windows 10 Insider Preview Build 16299 ve Mobil için Build 15254.1 Duyurusu


GÜNCELLEME  10/13 : Toplu Güncelleştirme Derlemesi 16299.19 (KB4043961) şu anda Yapı 16299.15 çalıştıran Windows Insiders'a sunuluyor. Bu güncelleme yalnızca kalite iyileştirmeleri içerir ve yeni işletim sistemi özellikleri içermez. Anahtar iyileştirmeler şunları içerir:
  • Uygulamaları kaldırdıktan sonra her yeniden başlatma, oturum kapatma ve oturum açma sırasında yeniden yüklenmeleri sorunu giderildi.
  • Bir JET veritabanından alınan hata çıktısının yerelleştirilmesinin bozulması sorunu giderildi. Yalnızca İngilizce hata dizeleri rapor edilir.
  • Windows çekirdek modu sürücüleri, Microsoft Grafik Bileşeni, Internet Explorer, Windows çekirdeği, Microsoft Windows Arama Bileşeni, Windows TPM, Windows NTLM, Device Guard, Microsoft Komut Dosyası Altyapısı, Windows Kablosuz Ağ, Microsoft Windows DNS, Windows Server, Microsoft JET için güvenlik güncelleştirmeleri Veritabanı Motoru ve Windows SMB Sunucusu .
GÜNCELLEME 10/11:  Mobile to Windows Insider kullanıcıları için Windows 10 Insider Preview Build 15254.1'i Hızlı ve Yavaş halkalarda yayımladık Bu yapı, şu anda Mobil için Windows 10 Fall Creators Update'in sürüm adayıdır. Bu yapı, Yapı  15252'deki tüm aynı düzeltmeleri ve ayrıca KB4041676'daki tüm geliştirmeleri içerir .
GÜNCELLEME 10/10: Windows 10 Fall Creators Update'in 17 Ekim'de genel kullanıma sunulması için son hazırlıkların bir parçası olarak, Sürüm Önizleme halkasında Build 16299.15'i Windows Insiders'a sunmaya başladık. Sürüm Önizleme halkasındaysanız ve bu yapının henüz sunulduğunu görmüyorsanız, sabırlı olun çünkü önümüzdeki birkaç gün içinde Sürüm Önizleme halkasındaki herkese dağıtılacaktır.
GÜNCELLEME 10/4: Windows 10 Insider Preview Build 16299.15'i Yavaş halkada Windows Insider'lara sunduk.
GÜNCELLEME 10/2: Windows 10 Insider Preview Build 16299.15'i Hızlı halkada Windows Insider'lara sunduk. Windows 10 Fall Creators Update'i 17 Ekim'de dünyaya yayınlamaya hazırlanırken, şimdi Windows Update aracılığıyla Kümülatif Güncelleştirmeler ile bu yapıya hizmet vermeyi test etmeye başlayacağız.
GÜNCELLEME 9/28: PC için Windows 10 Insider Preview Build 16299'u Yavaş halkaya çıkardık.
Merhaba Windows İçerdekiler!
Bugün, PC için Windows 10 Insider Preview Build 16299'u yalnızca Hızlı halkada (İleri Atlama değil) Windows Insider'lara yayınlıyoruz .
Daha önce belirttiğimiz gibi , daha önce , bizim odak dünyaya serbest bırakılması için istikrar şimdi Windows 10 Güz Yaratıcıları Güncelleme geliştirme döngüsünün noktasında oldular. Bu, Insider'lara yeni yapıları daha hızlı yayınladığımız ve bu yapıların çoğunlukla hata düzeltmelerini içereceği anlamına geliyor. Bu derlemenin, Insider'ların hoşuna gidecek bir dizi iyi hata düzeltmesi içermeye devam ettiğini fark edeceksiniz.

PC için genel değişiklikler, iyileştirmeler ve düzeltmeler

  • Bazı Insider'ların yaşadığı ve son uçuşlara yükselttikten sonra optik sürücülerinin Bu Bilgisayar altında listelenmediği bir sorunu düzelttik.
  • Gömülü PDF'leri kaydırırken Microsoft Edge'in çökmesine neden olan bir sorunu düzelttik.
  • Bazı Insider'ların son birkaç uçuşa yükseltmeye çalışırken 0x80070005'i görmesine neden olan bir sorunu düzelttik.
  • Bir uygulamanın dosyaları indirmesini engellemek için Otomatik Dosya İndirme bildirimini kullanmanın UWP uygulamaları için çalışmamasına neden olan bir sorunu düzelttik.
  • Windows Defender'ın dosya seçici iletişim kutusunu kullanıp küçük resimlerini görüntüledikten sonra yalnızca çevrimiçi olarak seçilen dosyaları potansiyel olarak indirmesine neden olan bir sorunu düzelttik.

Takım Güncellemeleri

Bizim için inanılmaz heyecanlı bir hafta. İLK KEZ, tüm Windows Insider Ekibi hepinizle tanışmak için bir konferansta. Bu hafta hepimiz Ignite in Orlando'dayız. Tüm bu yıllar boyunca sizinle çevrimiçi olarak tanışma şansına sahip olmak benim için büyük bir onur ve ayrıcalıktı ve bu hafta yüz yüze tanışmak tek kelimeyle büyülüydü. Pek çoğunuz standımıza, yuvarlak masamıza ve seanslarımıza merhaba demek ve program hakkında konuşmak için geldiniz. Sizinle yapmak istediğimiz şeyler hakkında bize yüzlerce yeni fikir verdiniz ve bugün sadece Salı! Yakında web sitemizde tam bir gezi raporu makalemiz olacak.
Bu sabah, hepimizin sahneye çıktığı ve sizinle sohbet etme şansı yakaladığımız 300 seviyeli çok eğlenceli bir seans yaptık.
Yaptığınız her şey için, hatta bizi görmek için uçağa bindiğiniz için teşekkür ederiz. Seni seviyoruz.
Hustle-As-A-Service için kesinti yok,
 

16.08.2021

Diğer Haberler