Alışveriş Sepetim
19,111
20,535

PC için Windows 10 Insider Preview Build 16296 Duyurusu

GÜNCELLEME 9/26: PC için Windows 10 Insider Preview Build 16296'yı Yavaş halkada Windows Insider'lara sunduk.
Merhaba Windows İçerdekiler!
Bugün, PC için Windows 10 Insider Preview Build 16296'yı yalnızca Hızlı halkada (İleri Atlama değil) Windows Insider'lara yayınlıyoruz .
ÖNEMLİ NOT: Bu yapıya *yeni*/ek dil paketleri yükleyemeyeceksiniz. Önceden var olan dil paketleri (daha önce yüklediğiniz dil paketleri) devam edecek ve gayet iyi çalışacak.
Daha önce belirttiğimiz gibi , daha önce , bizim odak dünyaya serbest bırakılması için istikrar şimdi Windows 10 Güz Yaratıcıları Güncelleme geliştirme döngüsünün noktasında oldular. Bu, Insider'lara yeni yapıları daha hızlı yayınladığımız ve bu yapıların çoğunlukla hata düzeltmelerini içereceği anlamına geliyor. Bu derlemenin, Insider'ların hoşuna gidecek bir dizi iyi hata düzeltmesi içermeye devam ettiğini fark edeceksiniz.

PC için genel değişiklikler, iyileştirmeler ve düzeltmeler

  • Hyper-V'nin 3. taraf ağ depolama alanında VM oluşturamaması sorununu düzelttik.
  • İngilizce olmayan bir derlemeyi temiz bir şekilde kurduktan sonraki ilk birkaç dakika için birçok gelen kutusu uygulama adının beklenmedik bir şekilde İngilizce uygulama adlarında görünmesine neden olan bir sorunu düzelttik.
  • WebView kullanan ve HTML tuvalini yoğun olarak kullanan oyun uygulamalarının son uçuşlarda beklenmedik şekilde çok düşük FPS'ye sahip olması sorununu düzelttik.

Takım Güncellemeleri

Önümüzdeki hafta tüm ekibimizin ve Topluluk Şampiyonlarımızdan birkaçının Orlando'daki Microsoft Ignite'ta olacağını hatırlatmak isteriz Ignite'ta olacaksanız, lütfen bizi Windows Insider Programı standında ve iki seansımız olan WIP 100 ve WIP 300'de 1:1 oranında ziyaret edin. Sizinle tanışmak için çok sabırsızlanıyoruz!
Ayrıca her hafta (genellikle Cuma günleri) bize nasıl olduğumuzu anlatabileceğiniz bir Insider Pulse anketi yapıyoruz! Lütfen bu anketleri yapın!

16.8.2021

Diğer Haberler

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.