Alışveriş Sepetim

PC için Windows 10 Insider Preview Build 16294 Duyurusu

Merhaba Windows İçerdekiler!
Bu gece, PC için Windows 10 Insider Preview Build 16294'ü yalnızca Hızlı halkada (İleri Atlama değil) Windows Insider'lara sunuyoruz Bu yapı, kullanıma sunulduğundan herkes için mevcut olmayabilir, bu yüzden sabırlı olun.
ÖNEMLİ NOT (EKLENDİ 9/21): Bu yapıya *yeni*/ek dil paketleri yükleyemeyeceksiniz. Önceden var olan dil paketleri (daha önce yüklediğiniz dil paketleri) devam edecek ve gayet iyi çalışacak.
Daha önce belirttiğimiz gibi , daha önce , bizim odak dünyaya serbest bırakılması için istikrar şimdi Windows 10 Güz Yaratıcıları Güncelleme geliştirme döngüsünün noktasında oldular. Bu, Insider'lara yeni yapıları daha hızlı yayınladığımız ve bu yapıların çoğunlukla hata düzeltmelerini içereceği anlamına geliyor. Bu derlemenin, Insider'ların hoşuna gidecek bir dizi iyi hata düzeltmesi içermeye devam ettiğini fark edeceksiniz.

PC için genel değişiklikler, iyileştirmeler ve düzeltmeler

  • Bu derleme, bazı Surface Pro 3 cihazlarının Windows işletim sisteminin yüklenmeyeceği ve "dönen noktalar" ekranında takılı kaldığı "önyüklenemez" bir duruma gelmesine neden olan hata için düzeltmeye sahiptir. Bu yapıyı yükledikten sonra Surface Pro 3 cihazları artık bu duruma girmemelidir. Kötü durumda bir Surface Pro 3'ünüz varsa, tekrar çalışmaya başlamak için bu forum gönderisindeki talimatları izleyin .
  • OneDrive'dan uygulama tarafından istenen indirmeler bildirimi açılırsa, kaşifin bir kilitlenme döngüsüne girebileceği Felemenkçe derlemelerinde bir sorunu düzelttik.
  • Genişletme.exe'nin dosya adında Japonca karakterler içeren CAB'leri genişletemediği bir sorunu düzelttik.
  • Masaüstünüzün kilidini açtıktan sonra pencere içeriğinin saydam olmasına (ancak pencere çerçevesini göstermesine) veya eskimesine neden olabilecek bir yarış durumunu düzelttik.
  • Bazı Insider'ların son birkaç uçuşa yükseltmeye çalışırken 0x800B010C hatası görmesine neden olan bir sorunu düzelttik.
  • EKLENDİ 9/21: Yapı 16291'i yüklemeye çalışırken 0x80070057 veya 0x8007071 hatası alıyorsanız, ayrıntılar için bu blog gönderisine bakın .

16.8.2021

Diğer Haberler

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.