Alışveriş Sepetim

PC için Windows 10 Insider Preview Build 16291 Duyurusu

GÜNCELLEME 9/22: PC için Windows 10 Insider Preview Build 16291'i Yavaş halkada Windows Insider'lara sunduk.
Merhaba Windows İçerdekiler!
Bugün, PC için Windows 10 Insider Preview Build 16291'i yalnızca Hızlı halkada (İleri Atlama değil) Windows Insider'lara yayınlıyoruz Daha önce belirttiğimiz gibi , daha önce , bizim odak dünyaya serbest bırakılması için istikrar şimdi Windows 10 Güz Yaratıcıları Güncelleme geliştirme döngüsünün noktasında oldular. Bu, Insider'lara yeni yapıları daha hızlı yayınladığımız ve bu yapıların çoğunlukla hata düzeltmeleri içereceği anlamına geliyor. Bu derlemenin, Insider'ların hoşuna gidecek bir dizi iyi hata düzeltmesi içermeye devam ettiğini fark edeceksiniz.
GÜNCELLEME 9/21:  Belirli dil paketlerinin yüklü olduğu bazı bilgisayarların, bu yapıyı yüklemeye çalışırken güncelleme işlemi sırasında 0x80070057 veya 0x8007071 hatası almasına neden olan bir sorun vardır. Bunun nedeni dil paketlerinin kullanılamamasıdır. Dil paketleri önümüzdeki 12 saat içinde hazır olacak ve bu sorunu yaşayan bilgisayarlar yapıyı gayet iyi yükleyebilmelidir.

Yapı 16291'deki yenilikler

Cortana ile telefonlardan PC'ye devam etme : Cortana kullanıcıları artık makaleleri, haberleri iPhone'larından ve Android telefonlarından Cortana uygulamasından PC'ye devam ettirebilir. Bu heyecan verici özellik, kullanıcıların cihazları arasında hatırlatıcıları, bildirimleri ve SMS'leri senkronize edebilecekleri ve hareket halindeyken bağlantıda kalabilecekleri mevcut özelliklere ek olarak geliyor!
Cortana ile iPhone'larından ve Android telefonlarından makalelere, haberlere devam edin!
 Cortana ile iPhone'larından ve Android telefonlarından makalelere, haberlere devam edin!

PC için genel değişiklikler, iyileştirmeler ve düzeltmeler

  • Bazen bir yükseltmeden sonra Windows Update'in güncelleme geçmişinde az önce yaptığınız özellik güncellemesi için bir listenin eksik olması sorununu düzelttik.
  • Dokunmatik veya hassas dokunmatik yüzeylerle kaydırmanın F12 Geliştirici Araçları ile çalışmamasına neden olan bir sorunu düzelttik.
  • Kilidin üzerinde pin sıfırlamanın ("PIN'imi unuttum") yalnızca şifre ilk kez sıfırlandığında çalışmasına neden olan bir sorunu düzelttik.
  • Bir Sık Kullanılanlar klasörüne bir Sık Kullanılanlar eklediyseniz ve ardından bu klasörü hemen ada göre sıralarsanız Microsoft Edge'in çökmesine neden olan bir sorunu düzelttik.
  • Outlook 2016 aramasının ileti gövdesini dizine eklememesine neden olabilecek, son uçuşlardan dizin oluşturucuyla ilgili bir sorunu düzelttik.
  • Gelen arama bildirimini tıkladığınızda simge durumuna küçültülmüşse Skype UWP uygulamasının başlatılmamasına neden olan yakın tarihli bir sorunu düzelttik.

Surface Pro 3 ile İçeridekiler için Güncelleme

Surface Pro 3'e sahip bir Windows Insider iseniz ve aygıtın Windows işletim sisteminin yüklenmeyeceği ve bir "dönen noktalar" ekranında takılı kaldığı "önyüklenemez" bir duruma gelmesine neden olan hatayı bulduysanız - tıklayın Burada ve Surface Pro 3'ünüzü nasıl yeniden çalıştıracağınıza ilişkin bu forum gönderisini okuyun .
 

16.8.2021

Diğer Haberler

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.