Alışveriş Sepetim

PC için Windows 10 Insider Preview Build 14931 DuyurusuGÜNCELLEME 10/5: Yavaş halkada PC'den Windows Insider'lara Build 14931'i yayınladık Bu iki sorunu, Windows Update'te de yayınladığımız KB3195841 ile düzelttik:
  • DÜZELTİLDİ: Ekran Okuyucusu ve Groove Müzik'i kullanırken, bir şarkı çalarken ilerleme çubuğuna giderseniz, Ekran Okuyucusu sürekli olarak şarkının ilerlemesini söyler, örneğin her saniye ilerleme çubuğunun geçerli saati ile güncelleme. Sonuç olarak, şarkıyı dinleyemeyecek veya gezindiğiniz diğer kontrolleri duyamayacaksınız.
  • DÜZELTİLDİ: Klavye kullanıcıları için, Ayarlar uygulamasında gezinmek için sekmeyi kullanmak bu derlemede çalışmayacaktır. Ok tuşları geçici bir çözüm olarak çalışmalıdır.
Merhaba Windows İçerdekiler!
Bugün, Hızlı halkada PC'den Windows Insider'lara Windows 10 Insider Preview Build 14931'i piyasaya sürmekten heyecan duyuyoruz.

Bir önemli yapı süresinin sona ermesiyle ilgili hatırlatma

Derleme süresinin sona ermesiyle ilgili bir hatırlatıcı eklemek istedik. 15 Eylül'den bu yana, gerçekten eski Insider Preview derlemelerini çalıştıran bilgisayarlar, derleme süre sonu bildirimlerini günde bir kez görmeye başladı. Daha sonra 1 Ekim'de bu bilgisayarlar her 3 saatte bir yeniden başlatılacak ve ardından 15 Ekim'de bu bilgisayarlar hep birlikte açılmayı bırakacak. Bilgisayarınızda bu eski Insider Preview yapılarından biri çalışıyorsa, lütfen Ayarlar > Güncelleme ve güvenlik > Windows Update aracılığıyla Yapı 14926 veya daha yenisine güncelleme yaptığınızdan emin olun Derleme 14926 ve daha yeni sürümlerinin güncellenmiş bir geçerlilik bitiş tarihi 1 Mayıs 2017'dir. Bilgisayarınız bugün Yavaş ve Sürüm Önizleme halkalarında Windows 10 Yıldönümü Güncellemesini (Derleme 14393) çalıştırıyorsa - bu sizin için geçerli değildir ve size bildirilmeyecektir. yapınızın süresi doluyor.
Yeni son kullanma tarihi

Bazı not öğeleri

Bu derlemede kayda değer yeni özellikler yok ama Windows Insider'ların bilmesi gerektiğini düşündüğümüz bazı uygulama güncellemelerimiz var!
Geri Bildirim Merkezi Güncellemesi: Geri Bildirim Merkezi 1.1608.2441.0 sürümüne güncellendi. Bu güncelleme, geri bildirim ayrıntılarında orijinal geri bildirim yazarını gösteren karanlık mod ve Geri Bildirim Merkezi için bir ayarlar sayfası dahil olmak üzere Windows Insider'dan çok istenen bazı özellikleri içerir. Karanlık modu etkinleştirmek için Geri Bildirim Merkezi'ndeki ayarlara gitmeniz yeterlidir.
Haritalar Uygulaması Güncellemesi: Haritalar uygulaması geçen hafta 5.1609.2580.0+ sürümüne güncellendi. Artık uygulama çubuğundaki Trafik simgesine dokunarak Ev veya İş konumlarınıza gelen trafiği istediğiniz zaman kontrol edebilirsiniz. Rotanız boyunca yol koşullarından haberdar olabilmeniz için Ev ve İş'e giden trafik koşullarını ve en son görüntülediğiniz trafik kameralarını göreceksiniz. Ek olarak, Haritalar uygulaması artık açık veya koyu mod için tema tercihi için sistem ayarınızı takip ediyor. Ayrıca harita temasını da değiştirmeyi seçebilirsiniz!
 

16.08.2021

Diğer Haberler