Alışveriş Sepetim
19,023
20,646

PC için Windows 10 Insider Önizleme Derlemesi 10532

Herkese selam,
Bugün Hızlı halka için yeni bir Windows 10 Insider Önizleme binası yayınlıyoruz : Derleme 10532 . Her zaman olduğu gibi, 10525'in üzerindeki bu derlemede hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler var, ayrıca Insider'larla paylaşmaktan büyük heyecan duyduğumuz bazı yeni özellikler de var.

Geliştirilmiş Bağlam Menüleri

Windows 10'daki menülerin tutarlılığı hakkında geri bildirimler aldık, bu nedenle bunları iyileştirmek ve onlara modern bir görünüm ve his vermek için bazı değişiklikler yaptık. Hala üzerinde çalışıyoruz, ancak bu yapı ile bazı iyi değişiklikler göreceksiniz. Ayrıca işletim sistemi genelinde açık ve koyu temayı daha da birleştiriyoruz ve bu son değişiklikleri denemenizi ve ek geri bildirim sağlamanızı sabırsızlıkla bekliyoruz .
PC-Bağlam-Menüler

Windows Geri Bildirimini Paylaşma

Windows Geri Bildirim uygulaması artık geri bildiriminizi başkalarıyla kolayca paylaşmanıza olanak tanır.
PC-Paylaş-Geri Bildirim-2
Windows Share işlevini destekleyen herhangi bir uygulamayı kullanarak paylaşma veya istediğiniz yere yapıştırmak için panonuza doğrudan bir bağlantı kopyalama seçeneğiniz vardır. Bunun, Insider'ların Twitter'da, Insider forum tartışmalarında ve doğrudan mühendislerimizle belirli geri bildirimleri ve önerileri diğer Insider'larla daha kolay paylaşmasına yardımcı olacağını düşünüyoruz. Doğal olarak, siz kullandıkça bu yeni özellik hakkındaki görüşlerinizi duymak isteriz.
Ve elbette, Windows Geri Bildirim uygulaması bir Evrensel Windows Platformu uygulaması olduğundan, bir sonraki mobil uçuşun geri bildirim paylaşma özelliğini de içereceği anlamına gelir. İşte bunun nasıl görüneceğine bir göz atın:
Mobil-Paylaş-Geri Bildirim-2
Birçoğunuzun yeni bir mobil yapıyı sabırsızlıkla beklediğini biliyorum. Dahili halkalarımızdaki son yapılarda bazı Insider'lar için engel teşkil edecek birkaç sorunu bulduk ve düzelttik, bu nedenle 10512'den beri size çıkmaya hazır olduğunu düşündüğümüz bir sorunumuz olmadı . Bu düzeltmelerle gelen bazı iyi adaylarımız var, bu yüzden onları bir süre çalıştırdıktan ve sizin için hazır olduklarından emin olduktan sonra onları çıkaracağız. Bir duyurumuz olduğunda duyuru için Windows Blog'u takip etmeye devam edin veya beni Twitter'da takip edin .
Ayrıca bu yapı ile, Windows Insider programında desteklenen dillerimiz için dil paketleri mevcuttur .

Insider Hub'a göz kulak olun

Insider'ların ilk önce deneyeceği hem PC hem de mobil cihazlar için yaklaşan bazı özellik duyurularımız var. Yakında daha fazla ayrıntı için bizi izlemeye devam edin.

Bilinen Sorunlar

  • Windows Hello yüz oturum açma özelliği, bazı cihazlarda bu derlemede çalışmayacaktır; cihazın kilidi yine de pin, şifre veya parmak izi gibi diğer yöntemlerle açılabilir.
  • Insiders tarafından 10525 derlemesinde bildirildiği gibi, 64 bit Google Chrome başlatıldığında çökecek. Google sorunun farkında. Bu arada 64 bit Google Chrome Canary derlemesi veya 32 bit Google Chrome bu derlemede çalışacak.
Umarım yeni yapıyı beğenirsiniz ve lütfen Windows Geri Bildirim uygulaması aracılığıyla deneyiminiz hakkında bize geri bildirim göndermeye devam edin.
teşekkürler,
 

16.8.2021

Diğer Haberler

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.