Alışveriş Sepetim
19,042
20,718

Paint 3D'deki yeni 3D Görüntüleme modu, düzenleme kolaylığı ve doğruluğunu artırır

Paint 3D'de herhangi bir açıdan düzenlemek için 3D Görünüm modunu kullanma


https://youtu.be/_JR0ZIzSoKE

Windows 10 Creators Güncellemesinin bir parçası olarak, 3D'yi herkese ulaştırmak ve Paint 3D'nin piyasaya sürülmesiyle yeni bir boyut oluşturmanız, oynamanız ve paylaşmanız için size güç verme hedefimizi paylaştık.
İster profesyonel olun ister kendinizi yaratıcı bir şekilde ifade etmek isteyin, Paint 3D tüm beceri seviyeleri ve geçmişleri için kullanılabilir ve Remix 3D çevrimiçi topluluğuyla sıfırdan başlamayı veya başkalarından ilham almayı seçebilirsiniz. Şimdi 3D Görünüm modunda düzenleme ile, 3D olarak oluşturmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.
3D Görünüm, herhangi bir açıdan düzenlemenizi sağlar, bu da daha doğru ve sezgisel 3D oluşturma anlamına gelir. Artık 3D tasarımlarınızın etrafında dönebilir ve 2D kameraya geri dönmek zorunda kalmadan karalamaya, boyamaya veya çıkartmaya devam edebilirsiniz. Bu, Dünya'nın 3D kopyasını oluşturuyorsanız, işinizde kesinti olmadan gezegenin etrafında dönmeye devam edebilirsiniz! Bugün, bu yeni güncellemeyi kullanmaya başlamak için bazı hızlı ipuçlarını paylaşıyoruz.

Kreasyonunuzu birden fazla açıdan görüntüleme ve düzenleme

3D Görünüme geçmek, çalışmalarınızı farklı açılardan takdir etmenin harika bir yoludur. 3D Görünümde, daha iyi bakmak için 3D kreasyonunuzu yörüngeye ekleyebilir, kaydırabilir ve yakınlaştırabilirsiniz.
3D kreasyonunuzu yörüngeye ekleyin, kaydırma ve yakınlaştırın
Hareket ettikçe, her zaman size bakacak şekilde otomatik olarak bükülecek tanıdık seçim kutumuzu göreceksiniz.
Kalemle dönen köpekbalığı
Kutunun açısı modellerinizin hareket edeceği ve ölçekleneceği yönü gösterir.
Taşıma ve ölçekleme
Ayrıca, modellerinizi başka bir şeyin arkasında olsalar bile her zaman görmenizi sağlayan yeni seçim vurgusunu da göreceksiniz.
Ekranda dönen köpekbalığı modeli
İstediğiniz bakış açısında kalırken yeni nesneler eklemeye devam edebilir, farklı fırçalarla boyamaya devam edebilir veya işinize çıkartmalar yapıştırabilirsiniz.
Köpekbalığı modelini çizme ve gölgelendirme

3D Görünümde çalışmaya bugün başlayın

3D Görünüm moduna erişmek için, Windows 10 Fall Creators Update'te olmanız ve Paint 3Diçin en son uygulama güncellemesine sahip olmanızı sağlamanız yeterlidir. Ardından, Paint 3D içindeki araç çubuğunuzun en üstüne gidin ve 3D Görünüm'ü tıklatın. Windows 10 Fall Creators Güncellemesini nasıl alacağınızı öğrenmek için bu blog gönderisine göz atın .
3D View size yaratıcılık hakkında yeni bir bakış açısı kazandırsın ve bugün başlayın!
Ekranda 3D ve Windows logosunu boya

27.10.2021

Diğer Haberler

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.