OneDrive Android ve Windows Phone uygulamalarında yeni güncellemeler

Bu öğleden sonra, güncellemeler Android ve Windows Phone kullanıcılarımıza yayılmaya başladı. Her bir ilgili platformda Android Wear ve Cortana arama entegrasyonunu destekleyen yeni işlevler sunuyoruz.
Bileğinizin üzerinde
Geçen ay Apple Watch'a fotoğraf getirdik ve daha geçen hafta iOS uygulamamızda albümlerinizi, son fotoğraflarınızı veya etiketlenmiş fotoğraflarınızı görüntülerken performansı artıran bir güncelleme yayınladık. Şimdi, Android için bu sürümle, Android Wear cihazlarıyla entegre oluyoruz.
Android giyim
OneDrive saat kadranı ile saatinizi her etkinleştirdiğinizde size son 30 güne ait harika bir fotoğraf göstereceğiz. Saatinizi kişiselleştirmenin eğlenceli bir yolu ve her ay yeni fotoğraflar değişecek.
“OneDrive araması…”
WP
Windows Phone ile kişisel OneDrive'ınızda dosya bulmak daha kolay olamazdı. Artık mevcut pazarlarda Cortana'ya gidebilir ve not aldığınız notu veya o güzel tatil fotoğrafını çabucak bulabilirsiniz. Hawaii'den gün batımı olarak otomatik olarak tanınan resimleri bulmak için Cortana ile konuşmak ve "OneDrive Hawaii gün batımı fotoğraflarını ara" demek kadar kolay Veya bir Office belgesinin veya PDF'nin derinliklerine gömülü olan belirli bir kelimeyi veya tümceyi bile arayabilirsiniz.
Bu yeni özellikleri beğeneceğinizi ve UserVoice hakkında ne düşündüğünüzü bize bildireceğinizi umuyoruz .
 

17.08.2021

Diğer Haberler