p

Öğrenciler ve okullar için teknolojiyi artırmak, dil engellerini yıkmak ve inşaatta karma gerçekliği ilerletmek — Weekend Reading, 27 Ocak

Microsoft'ta bu hafta eğitim, iletişim, erişilebilirlik ve sektör haberlerinde birçok iyi şey oldu. Hadi başlayalım!

YouTube Videosu

Eğitimde atılımlar yapmak, Microsoft duyurdu Eğitim için IntuneOkulların sınıflarda cihaz kurmasına ve yılın geri kalanında tekrar dokunmak zorunda kalmamalarına yardımcı olacak yeni, basit bir araç. Bulut tabanlı uygulama ve hizmet, öğretmenlerin ve BT yöneticilerinin paylaşılan cihazları kurmasını ve yönetmesini kolaylaştırır.

Microsoft ayrıca Acer, HP ve Lenovo'dan öğrenciler için yeni, güçlü ve uygun fiyatlı Windows 10 bilgisayarların kullanılabilirliğini ve fiyatların 189 dolardan başladığını duyurdu.

Windows ve Devices Group Microsoft kurumsal başkan yardımcısı Yusuf Mehdi, "Tüm öğrencilerin - tüm dünyadaki - güvenebilecekleri güvenlik ve daha fazlasını öğrenmelerine ve başarmalarına yardımcı olabilecek en son yeniliklerle en son teknolojiye uygun fiyatlı erişime sahipolmalarına yardımcı olmak istiyoruz", diye yazdı.

YouTube Videosu

"Minecraft: Education Edition" Sürüm 1.0 'a taşındı, eğitimciler ve yöneticiler için oyun tabanlı öğrenmeyi kolaylaştırmayı amaçlayan özelliklerle. Sürüm, bir oyunu duraklatma yeteneği, oyun içi sohbetler için metni konuşmaya dönüştürme gibi erişilebilirlik özellikleri, daha yüksek "dünya yüksekliği" oluşturma kapasitesi ve daha fazlasını içeren yeni özellikler ekler. Öğrencilerin geri bildirimde etmek ve ürün tasarımını bilgilendirmek için "Minecraft" Eğitim Ekibi ile nasıl çalıştıklarını görmek için yukarıdaki videoya göz atın.

Katman mesajlaşma özelliği

İletişim haberlerinde, kısmen Microsoft Ventures tarafından finanse edilen bir mesajlaşma başlangıcı olan Layer, dil engellerini yıkmak için Microsoft Translator 'ı kullanıyor. Geçen hafta İsviçre'nin Davos kentinde Layer, bir kullanıcının kendi ana dilinde mesaj göndermesine ve başka bir kullanıcının da ana dilinde almasına izin veren Bir Dünya Ekonomik Forumu uygulamasının bir parçası olarak mesajlaşma araçları sağladı. Layer, anında çeviri yeteneği için Microsoft Translator API'sini kullandı.

YouTube Videosu

Microsoft HoloLens ,Trimble ve Cambridge Üniversitesi ile işbirliği içinde yapı mühendislerine karma gerçeklik getiriyorBinaların ve köprülerin denetimlerinde holografik cihazı kullanmayı denemeleri için iki deneme ile.

Trimble'ın sketchup viewer, ilk yaygın olarak kullanılabilir ticari Microsoft HoloLens uygulaması, mimarların, inşaat mühendislerinin ve sektördeki diğer kişilerin 3D tasarımlarda doğal ve sürükleyici bir şekilde yaşamalarını sağlar.

Fast Company, " İş Dünyasındaki En Yaratıcı kişiler " listesindeMicrosoft'tan dört kişiyi tanıdı. Bunlar: Jenny Lay-Flurrie, Microsoft erişilebilirlik şefi; Neil Barnett, Kapsayıcı İşe Alım ve Erişilebilirlik direktörü; Kat Holmes,Inclusive Design'ın baş tasarım direktörü; ve Lili Cheng, Microsoft Research genel müdürü.

Çalışmaları, teknolojiyi erişilebilir hale getirmek için şirket çapındabir girişim içerir; Otizm İşe Alım Programı ile kapsayıcılığı yönlendirmek; kapsayıcı tasarım üzerine çalışmak; ve yapay zekadaki gelişmeler.

Resident Evil 7 biohazard Deluxe Edition ekran görüntüsü

Uygulama haberlerinde, "Resident Evil 7 biohazard Deluxe Edition" Windows 10 ve Xbox One'da kullanıma sunuldu ve yeni bir korkunç korku deneyimininkapısını açtı . Yepyeni "Siegecraft Commander", kulelerinizi inşa etmek ve savunmak için yüksek bahisli bir heyecan sunuyor. Ve ücretsiz Sketchable uygulaması artık tuvalinizi bölmeye ve daha iyi kompozisyonlar için öğeleri konumlandırmayayardımcı olacak ızgaralara sahiptir.

Okuduğun için teşekkürler ve haftaya görüşürüz!

Vanessa
Ho
 Microsoft Haber Merkezi Personeli

30.10.2021

Diğer Haberler