p

Office Küçük İşletme Akademisi web yayını olabilir—“İşinizi Başarıyla Başlatmanın Anahtarları”

Yeni bir işe başlamak veya mevcut bir işe yeniden enerji vermek göz korkutucu olabilir. Birkaç önemli faktör başarı ve başarısızlık arasındaki farkı yaratabilir. Office Small Business Academy'nin 24 Mayıs 09:00 PT / 12:00 ET'de yayınlanan “Keys to Launch Your Business” adlı Mayıs bölümü için şimdi kaydolun .
Bu bölümde, başlangıç ??finansmanı, lansman ve kitle kaynak kullanımı alanlarında gezinmenize yardımcı olacağız.
  • CNBC canlı yayın katılımcısı Carol Roth, melek yatırımcılar ve risk sermayedarlarıyla nasıl çalışılacağını ve konuşmanızda kaçınmanız gereken en yaygın üç hatayı tartışıyor.
  • İş geliştirme uzmanı ve “Launch!”ın yazarı Scott Duffy, başarılı bir lansman için kontrol listesini ve müşterilerinize şimdi sormanız gereken iki soruyu paylaşıyor.
  • Krowdster'ın kurucusu ve CEO'su Josef Holm, bir sonraki büyük fikrinizi nasıl kitle kaynaklı kullanacağınızı ve kitle fonlamasının işiniz için doğru hamle olup olmadığını açıklıyor.
Özel teklif— Katılımcılar için özel bir teklif olarak, 12 aylık bir yıllık plan satın aldığınızda Office 365 İş Ekstra'dan iki aya eşit indirimden yararlanabilirsiniz.* Web yayınına katıldıktan sonra Office Küçük İşletme'den gelen e-postayı izleyin Akademi, bu teklifi 25 Mayıs - 8 Haziran arasında kullanmak için bir bağlantıya sahip.
Küçük işletme ekibimizden önemli tavsiyeler almak için 24 Mayıs'ta bize katılın. Ücretsiz kaydol!
Daha fazla bilgi için Office Küçük İşletme Akademisi ana sayfasını ziyaret edin .
*Şartlar ve Koşullar: Yalnızca Office 365 İş Ekstra aboneliğinin ilk yılı için geçerli olan yüzde 17 indirim (2 aya eşdeğer). 25 Mayıs - 8 Haziran 2016 tarihleri ??arasında Office.com/NationalSmallBusinessWeek aracılığıyla çevrimiçi olarak kullanılmalıdır. Yalnızca Microsoft'tan bu teklifi ilk kez alan ve Small Business Academy web yayınına veya 5 Mayıs 2016'daki ilgili yüz yüze etkinliğe katılan Office 365 aboneleri için geçerlidir. Yıllık taahhüt gerektirir; indirim ilk 12 aylık hizmet için geçerlidir, müşteri (kiracı) başına 300 lisans sınırı; tarafından itfa edilemez veya başka bir müşteriye devredilemez. İndirime vergiler, nakliye veya diğer ücretler dahil değildir. Office 365 henüz hizmete başlamadığı ülkelerde mevcut değil - Office 365 kullanılabildiği ülkelerde listesini görmekÖnceki siparişlerde veya satın almalarda geçerli değildir; nakit veya hediye kartları için kullanılamaz. Diğer tekliflerle birleştirilemez. Yasalarla yasaklanmış veya kısıtlanmış yerlerde geçersizdir. Microsoft, bu teklifi herhangi bir zamanda değiştirme veya sonlandırma hakkını saklı tutar. Office 365'in kullanımı Microsoft Çevrimiçi Abonelik Sözleşmesine tabidir .
 

17.08.2021

Diğer Haberler