Alışveriş Sepetim
19,023
20,646

Office için eklentiler tasarlamanın anahtarı olan Office UI Fabric ile tanışın

Bugün, GitHub'da Office UI Fabric'in genel kullanıma sunulduğunu duyuruyoruz Office UI Fabric, geliştiriciler için Office Tasarım Dilini kullanarak hızlı bir şekilde web deneyimleri oluşturmayı kolaylaştırmak için tasarlanmış, yanıt veren, mobil öncelikli, ön uç bir çerçevedir. İster sıfırdan yeni bir uygulama oluşturuyor olun, ister mevcut bir uygulamaya yeni özellikler ekliyor olun, Office UI Fabric ile çalışmaya başlamak basit ve tanıdıktır.
Office UI Fabric ile web uygulamalarınızın Office'in geri kalanı gibi görünmesini ve hissettirmesini sağlamak için basit CSS stilleri uygulayabilirsiniz. Stil, tipografi, renk, simgeler, animasyonlar, duyarlı ızgara düzenleri ve yerelleştirmeyi hesaba katar.
Stilin yanı sıra giriş, düzen, gezinme ve içerik (kişi kartı, liste öğesi ve tablo görünümleri) gibi yeniden kullanılabilir bileşenler vardır.
Office UI Fabric 2 ile tanışın
Çerçeve, paket markamız, OneDrive.com, Outlook.com, Delve ve Video Portalı gibi Office 365 içindeki ürünlerde dahili olarak kullanılır.
Office UI Fabric 3 ile tanışın
Çerçeve, üretim ürünleri üzerinde sadece dahili mühendislik ekipleriyle test edilmekle kalmadı, aynı zamanda Önizleme Programımızda ortaklarımızla da paylaşıldı. Verimliliğinizi günden güne artırmak için kullandığınız eklentilerin tutarlılığını artıracak Office UI Fabric'i kullanacak şekilde güncellenen Office Store'daki eklentileri görmeye başlayacaksınız.
Office UI Fabric'i bir web uygulamasına entegre etmek çok basittir. Web uygulamanıza biraz JavaScript ekleyin ve HTML dosyanızdaki CDN'deki CSS dosyasına başvurun. Aşağıdaki başlangıç ??şablonu, Office UI Fabric kullanan bir eklenti için önerilen minimum HTML yapısını temsil eder.
 

17.8.2021

Diğer Haberler

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.