Alışveriş Sepetim

Office Delve, Övgü, Sık Kullanılanlar ekler ve içerik oluşturmayı geliştirir

"Tanınma en büyük motivasyondur." —Gerard C. Eakedale
Örgütsel üretkenlik ve moral, bireyler ve ekipler çalışmalarıyla tanındığında iyileşir. En iyi üretkenlik araçları, insanların bilgi ve fikirlerini kolayca paylaşmalarına, işlerini organizasyonları içinde keşfedilebilir hale getirmelerine ve iş arkadaşlarının takdirlerini göstermelerine ve birbirlerinin çalışmalarını tanımalarına yardımcı olur. Modern iş yeri geliştikçe, Office 365 de insanların işbirliği yapmasına, bilgileri daha kolay paylaşmasına ve keşfetmesine yardımcı olmak için gelişiyor.
Bugün , Office Delve'de, yeni Övgü özelliğini, SharePoint Online'da modern sayfalar oluşturma ve Office 365 genelinde Sık Kullanılanlar ekleme özelliğini içeren yeni " kişi deneyimlerini " duyurmaktan heyecan duyuyoruz .
Ayrıntılara girelim.

Övgü vererek yaşıtlarınızı tanıyın

Delve'deki yeni Övgü özelliğiyle artık iş arkadaşlarınıza herkesin görebileceği şekilde övgü gönderebilirsiniz. Ayrıca, bireyin çabalarından haberdar olmaları için yöneticilerine bir e-posta gönderilir. Övgü alıcının profilde defterleri görünür ve arkadaşları tıklayabilirsiniz Beğen tanınmasını artırmak. Kullanıcıların kullanım kolaylığını takdir edeceklerini ve şirketlerin kullanım gücünden yararlanacağını biliyoruz.
Övgü Vermek, aşağıda gösterildiği gibi kolay ve güçlüdür:
Övgü_GIF_100115
Önce + Övgü'ye tıklayın Mesajınızı yazın ve Gönder'e tıklayın Alıcı ve yöneticisi bir e-posta bildirimi alacak ve Övgü'nüz Profil sayfalarında görünecek.
Övgü, bugünden itibaren ABD'deki Office 365 İlk Sürüm müşterilerine sunuluyor ve yakın gelecekte tüm Office 365 ticari müşterilerine sunulması bekleniyor.
Övgü ile iş arkadaşlarınızı nasıl tanıyacağınız hakkında daha fazla bilgi edinin .

Kendinizi ifade etmek için SharePoint Online'da yeni sayfalar oluşturun

SharePoint Online'da yeni, güzel, multimedya açısından zengin sayfalar oluşturmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Yeni yazma tuvalibugünden itibaren tüm uygun Office 365 ticari müşterilerine sunuluyor. Profili Del sekmesinden erişilen geliştirme tuvali, sayfaları düzenlemenize ve görüntülemenize ve çalışırken otomatik kaydetmenize olanak tanır. Office 365 ile tümleşik olduğundan, OneDrive İş veya SharePoint Çevrimiçi Belge Kitaplıkları'ndan satır içi belgeleri, şimdi satır içi oynatma ile Office 365 Video portalındaki videoları ve hatta C:\ sürücünüzdeki görüntüleri gömmek kolaydır. Yeni sayfalar yayınlandıktan sonra, diğer kişilerin Delve etkinlik akışlarında yeni, keşfedilebilir içerik olarak görünür. Ve yeni sayfanın tüketicisi için güzel, duyarlı tasarıma sahip cihazlar arasında görüntülenebilir ve her şeyi bir dizi sekme ve pencere açmadan aynı hizada ve bağlam içinde tutar.
Bugün, yazma tuvali, gelecekte Office 365'te yeni sayfaların oluşturulmasını sağlama planları ile kuruluş içinde blog yazmayı destekliyor. Yazma parmaklarınızı harekete geçirin - intranet, bilgelik incilerinizi bekleyen istiridyenizdir.
İntranetinizde bir blog gönderisi yazmanın, yerleştirmenin ve yayınlamanın ne kadar kolay olduğunu gösteren bu iki dakikalık videoyu izleyin:
 

17.8.2021

Diğer Haberler

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.