p

Office 365'te bağlayıcı oluşturmanın yeni bir yolunu duyuruyoruz

Geçtiğimiz birkaç yıl içinde, Office 365'te posta akışını ayarlamak için bağlayıcı oluşturma deneyimini nasıl iyileştirebileceğimiz konusunda geri bildirimde bulundunuz. Sizi yüksek sesle ve net bir şekilde duyduk…
Eskiyle dışarı, yeniyle içeri. Size daha iyi rehberlik, basitleştirilmiş bir kullanıcı arabirimi ve her şeyin beklendiği gibi çalışıp çalışmadığını kontrol etmenin daha kolay bir yolunu sağlamak için Office 365'teki bağlayıcı deneyimini tamamen elden geçirdik.
Bu konu tüm ayrıntılara iniyor, ancak burada birkaç önemli nokta var.

Artık tahmin işi yok

Bir posta yolunda yer alabilecek sistemlerin sayısı göz önüne alındığında, posta akışını ayarlamak karmaşık olabilir. İşte Office 365'teki farklı posta akışı senaryolarına hızlı bir bakış:
Office 365'te bağlayıcı oluşturmanın yeni bir yolunu duyuruyoruz 1
Senaryonuza bağlı olarak, bağlayıcıları kurmanız gerekebilir veya gerekmeyebilir. Senaryonuz için bağlayıcılar oluşturmanız gerekip gerekmediğini önceden bilmek harika olmaz mıydı? Böyle düşündüğümüzden, size yardımcı olması için bazı kılavuzlar oluşturduk ve kurulum sihirbazına bazı eklemeler yaptık. Farklı posta akışı senaryolarının bir listesi ve bağlayıcıların gerekli olup olmadığı için bu TechNet makalesiyle başlayabilirsiniz .

Bağlayıcı kurulum sihirbazına yönelik geliştirmeler

Bir bağlayıcı kurmak için Office 365 yönetim merkezine gidin, Exchange yönetici merkezine gidin, YÖNETİCİ'ye ve ardından Exchange'e tıklayın .
Office 365 3'te bağlayıcı oluşturmanın yeni bir yolunu duyuruyoruz
Konnektörleri sekmesi üzerinde posta akışı Değişim yönetici merkezinin sayfa.
Office 365 4'te bağlayıcı oluşturmanın yeni bir yolunu duyuruyoruz
Bağlayıcı oluşturma işlemine başladığınızda, bağlayıcının zorunlu mu yoksa isteğe bağlı mı olduğunu belirlemek için posta akışı senaryonuzu belirtin. Örneğin, Office 365 kuruluşunuz ile iş yaptığınız bir ortak kuruluş arasında posta akışı için bir bağlayıcı gerekli olmasa da, ek kısıtlamalar uygulamak için bir bağlayıcı oluşturmak isteyebilirsiniz.
 

17.08.2021

Diğer Haberler