Office 365—önce mobil, önce bulut dünyası için proje ve portföy yönetimi (PPM)

Dört ay önce, çok beğenilen yapılacaklar listesi uygulaması Wunderlist'i satın aldığımızı duyurduk Geçen hafta, hafif proje yönetimi için Office 365 Planner'ın önizlemesini duyurduk ve bugün Project Online için birkaç uygulama ve eklenti edindiğimizi duyurmaktan heyecan duyuyoruz. ortaklarımızdan—Sensei Project Solutions, Inc. ve Projectum ApS. Wunderlist, Office 365 Planner ve Project Online arasında artık basit görevlerden en gelişmiş projelere, programlara ve portföylere kadar her şeyi istediğiniz zaman, istediğiniz yerde ve herhangi bir cihazda yönetmenize yardımcı olacak özel, bulut tabanlı çözümlere sahipsiniz. İş ortaklarımız, mobil öncelikli, bulut öncelikli dünya için yenilik yapıyor ve Office 365'in üzerinde birden çok çözüm yarattı. Diğer proje ve portföy yönetimi (PPM) iş ortaklarımızın çoğu gibi, Sensei Project Solutions, Inc. ve Projectum ApS, Office ve SharePoint eklenti modelini tamamen benimsedi ve sırasıyla 2014 ve 2015 yıllarında Microsoft Proje ve Portföy Yönetimi (PPM) Yılın İş Ortağı ödüllerini kazanmalarına yardımcı olan bulut çözümleri oluşturdu.
Project Online'ı ilk kez mobil olarak almak, aşağıdaki uygulama satın alma işlemleridir:
  • iPhone, Android ve Windows Phone platformları için sürümleri olan Sensei Task Master™ uygulaması. Hareket halindeyken zaman çizelgeleri girmek ve görev durumlarını güncellemek için kullanabilirsiniz.
  • Sensei Proje Denetim masası ™ iPad için uygulama. Bir proje yöneticisi olarak, tüm projelerinizden haberdar olmanıza yardımcı olur.
  • Sensei Portföy Dashboard iPad ve Proje Online'da ikisi için uygulama. Bunlar, sektördeki en iyi uygulamalara dayalı çok sayıda PPM raporu sunarak proje ve kaynak portföyünüz hakkında size görünürlük ve fikir verir.
Office 365 proje ve portföy yönetimi 1
Projectum ApS'den Project Financials eklentisini ve Project Snapshot eklentisini de edindik. Proje Finansal eklenti zaman aşamalı maliyet verileri ile çalışmak için izin verir ve proje maliyetleri, faydaları ve tahminleri yönetmek için kullanılabilir. Proje Anlık -in eklenti proje yöneticileri bütçe, fiili maliyet KPI ve daha fazlası gibi tüm proje seviyesi bilgilerinin anlık oluşturmak için olanak sağlar.
ekran görüntüsüProject Online ile bu yetenekleri müşterilerimize sunmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.
—Brett Brewer, Proje mühendislik ekibinin genel müdürü
______________________________________
"2014 Microsoft Proje ve Portföy Yönetimi (PPM) Yılın İş Ortağı" ödülünü kazanan Sensei Project Solutions , Inc., Microsoft Project Online, Microsoft Project Server ve Microsoft Project ile PPM dağıtımlarında uzmanlaşmıştır.
"2015 Microsoft Proje ve Portföy Yönetimi (PPM) Yılın İş Ortağı" ödülünü kazanan Projectum ApS , Microsoft Project Online, Microsoft Project Server ve Microsoft Project ile PPM dağıtımlarında uzmanlaşmıştır.
 

17.08.2021

Diğer Haberler