Office 365 yönetici uygulamasının yeni bir sürümünün duyurusu

Bir Office 365 yöneticisi olarak, bazen masanızda olmadığınızda ancak yine de hızlı hareket etmek istediğinizde kendinizi bir durumda bulursunuz. Örneğin, CEO'nuz Office 365 parolasını unuttuysa veya bir çalışan şirketten ayrıldıysa hemen harekete geçmek istersiniz. Bu durumlarda size yardımcı olmak ve Office 365'teki en son değişikliklerden kolayca haberdar olmak için , hareket halindeyken tüm genel yönetici özelliklerine erişmenizi sağlayan Office 365 yönetici uygulamasını geliştirdik .
Bugün, Office 365 yönetici uygulaması için, uygulamayı kullanarak hizmetinizi yönetmenizi daha kolay ve verimli hale getirecek bir tasarım güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.
Office 365 yönetici uygulamasının yeni bir sürümünü duyurma 1

Hareket halindeyken kullanabileceğiniz bir araçtan daha fazlası

Kasım 2014'teki ilk lansmanından bu yana binlerce Office 365 yöneticisi uygulamayı indirdi ve hareket halindeyken Office 365 ortamlarıyla bağlantıda kalmak için kullanıyor. Senin için ne kadar değerli olduğunu görmek harika! Uygulama Windows Phone, Android ve iOS için kullanılabilir ve tüm platformlarda 4+ yıldız derecesine sahiptir.
Yönetici uygulamasını başlattığımızda, Office 365 yönetim merkezi için eşlik eden bir uygulama olması amaçlanmıştı. Bugün, yönetici uygulaması çok daha fazlası. Geri bildiriminize dayanarak, sürekli olarak işlevsellik ekledik. Son 12 ayda, anında iletme bildirimleri, mobil cihaz yönetimi ve iş ortağı entegrasyonu dahil olmak üzere yaklaşık 40 özellik güncellemesi gönderdik. Artık uygulamanın kendi başına ayakta durabileceği bir noktadayız ve uygulamayı ana yönetim aracı olarak kullanan birçok müşterimiz, özellikle de küçük işletmeler var.

Basit ve sezgisel bir tasarım

Uygulamanın ilk sürümünden itibaren tasarım ve kullanılabilirlik ana odak noktasıydı. Yönetici uygulaması, çeşitli ekran boyutlarında kullanımı kolaylaştıran çok temiz ve basit bir arayüze sahiptir. Ve yeni güncellemeyle (sürüm numaralarına dikkat edenler için, bu V3'tür), uygulamanın tasarımını ve UX'ini daha da geliştiriyor ve modernize ediyoruz.
Aradığınızı çabucak bulun —Eklenen tüm yeni işlevlerle, aradığınız özelliği hızla bulabildiğinizden emin olmak istiyoruz. Güncellemeyle birlikte uygulamaya özellik gruplaması getiriyoruz. Kullanıcı kartındaki hızlı işlemler gibi benzer özellikler artık kategorilere ayrılmış ve tek bir kartta birlikte görüntüleniyor.
Ayrıca, kontrol panelindeki yeni hızlı bağlantılar, kullanıcılar, gruplar ve faturalandırma gibi düzenli olarak kullandığınız ayarlara doğrudan erişmenizi sağlar.

Önemli bilgileri hemen tespit edin —Güncelleme, ilgilenmeniz gereken alanları belirlemenizi de kolaylaştırır. Engellenen kullanıcılar gibi sizin için önemli olan ve işlem yapmak isteyebileceğiniz bilgiler artık uygulamada vurgulanıyor.
Office 365 yönetici uygulaması 3b'nin yeni bir sürümünün duyurusu
Yönetici uygulaması ve yönetim merkezi genelinde tek bir yönetim deneyimi —Ayrıca, uygulamanın tasarımını yeni Office 365 yönetim merkezinin tasarımıyla uyumlu hale getirmek için çalıştık. Uygulama artık aynı rengi ve simgeleri kullanarak bir araçtan diğerine geçmenizi kolaylaştırıyor.

Yeni sürümü deneyin ve ne düşündüğünüzü bize bildirin!

Yeni sürüm şu anda Windows Phone ve Android için mevcut ve 1-2 hafta içinde iOS'a gelecek. Otomatik güncellemeleri açmadıysanız, güncellenmiş sürümü indirmek için lütfen uygulama mağazanıza gidin.
Lütfen yeni sürümü deneyin ve doğrudan yönetici uygulamasındaki geri bildirim sekmesini kullanarak ne düşündüğünüzü bize bildirin.
Henüz yönetici uygulamanız yoksa şu adresten indirebilirsiniz: Office 365 yönetici uygulaması .
—Anne Michels @Anne_Michels , Office 365 Pazarlama ekibinin kıdemli ürün pazarlama müdürü
 

17.08.2021

Diğer Haberler