Office 365 hakkında kurumsal/BT profesyonel içeriği için tek adres

Kurumsal organizasyonunuzu Office 365'e taşımaktan siz mi sorumlusunuz? Office 365 ve hibrit ortamları planlamak, dağıtmak ve yönetmek için ihtiyaç duyduğunuz bilgilere sahibiz. Temel Office 365, Office istemci dağıtımı ve Office 365 hizmetleri (Exchange Online, Skype for Business Online, SharePoint Online ve daha fazlası dahil) hakkındaki içeriğin tümü aka.ms/O365ITPro adresinde tek bir yerde bulun .
İhtiyacınız olan bilgilere göz atabilmeniz için birden çok Microsoft içerik kaynağından alınan güvenilir, yetkili içeriği tek bir kullanışlı deneyimde birleştiriyoruz:
  • Hizmet açıklamalarını gözden geçirerek Office 365'e nelerin dahil olduğunu öğrenin.
  • Office 365 ve hibrit ortamlarla şirket içi sunucu ortamlarıyla destekleyebileceğiniz senaryo türlerini ve Microsoft Azure ile tümleştirirseniz başka neler yapabileceğinizi keşfedin.
  • Kimlik, güvenlik, depolama ve ağ iletişimi için bulut mimarisi kaynaklarını görüntüleyin ve özel uygulamanız üzerinden çalışmak için test laboratuvarı kaynaklarını kullanın.
  • Office 365'te ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri nasıl kuracağınızı ve zaman içinde nasıl yöneteceğinizi öğrenin.
  • Office istemci uygulamalarını kullanıcılarınıza nasıl dağıtacağınıza ilişkin seçeneklerinizi gözden geçirin ve onlar için eğitim kaynakları alın.
  • Kuruluşunuzun sahip olabileceği yasal, düzenleyici ve teknik standartları karşılamak için oluşturulan Office 365'in güvenlik ve uyumluluk özelliklerini anlayın.

17.08.2021

Diğer Haberler