Office 365 haber özeti

Müşterilerimize birinci sınıf üretkenlik araçları sağlamak bazen hem yenilik hem de satın alma, en iyi beyinlerimizin geliştirebileceği tüm özellik ve yeteneklerin ve başkalarının yarattığı teknolojinin stratejik satın alınması yoluyla eklemeyi seçtiğimiz özelliklerin bir kombinasyonunu gerektirir.
Microsoft kısa süre önce, üstün ürünler oluşturmaya, iyileştirmeye veya iyileştirmeye yardımcı olmak için özenle edinilmiş teknolojiyi kullanmanın değerini gösteren iki yeni iş anlaşmasını duyurdu.
İlki, geçen hafta Microsoft'un, iş millerini otomatik olarak hesaplayan ve kullanıcıların doğru vergi kesintilerini dosyalamasını kolaylaştıran MileIQ uygulaması da dahil olmak üzere, mobil profesyoneller için akıllı üretkenlik çözümlerinin yenilikçisi Mobile Data Labs'ı satın aldığı duyurusu. Office 365 ve Office Graph'tan sağlanan yeni içgörülerle, Mobile Data Labs ekibi, Microsoft ailesinin bir parçası olarak olağanüstü mobil üretkenlik çözümleri oluşturmaya devam edecek.
İkincisi, birkaç gün önce Microsoft'un gelişmiş bilgi koruma çözümlerinde yenilikçi olan İsrailli bir şirket olan Secure Islands'ı satın almak için bir anlaşma imzaladığı duyurusu. Güvenli Adaları edinim yardım müşterilerine yeteneğimizi saklanmadan-genelinde nerede olursa olsun iş verilerini güvenceye hızlandırır şirket içi sistemleri, Azure ve Office 365, üçüncü taraf hizmetleri ve herhangi bir Windows, iOS veya Android cihazı gibi Microsoft bulut hizmetleri.
Bu gelişmelere ek olarak, Microsoft bu hafta üç duyuru yaptı. Avrupalı ??müşterilerimiz ve ortaklarımız için özellikle önemlidir. İlk olarak, 2016'nın sonlarında Microsoft, İngiltere merkezli veri merkezlerinden ticari bulut hizmetleri sunmaya başlayacak ve İngiltere'deki müşterilerimize yerel veri yerleşimi sunacak. İkincisi, Microsoft, Avrupalı ??müşteriler için bulut bilgi işlem merkezleri olarak hizmet veren İrlanda ve Hollanda'daki veri merkezlerinin en son genişletmesinin tamamlandığını duyurdu. Üçüncüsü, Microsoft, bu yeni veri merkezlerinde depolanan müşteri verilerine erişimin bağımsız bir Alman şirketi olan Deutsche Telekom'un bir yan kuruluşu olan T-Systems'in kontrolü altında olacağı, küresel hiper ölçekli bir bulut sağlayıcısından türünün ilk yeniliğini duyurdu. veri sorumlusu olarak hareket etmek. Microsoft, müşterilerin veya veri sorumlusunun izni olmadan bu verilere erişemeyecektir ve veri sorumlusu tarafından izin verilmişse,
Bu yeni bulut teklifleri ve genişletilmiş tesisler, müşterilere daha fazla seçenek ve daha hızlı yenilik yapma fırsatları sunacak ve yerel ekonomiler için yeni büyümeyi mümkün kılacaktır. Bu arada, Office 365'i ve diğer bulut hizmetlerimizi iyileştirmenin ve iyileştirmenin yeni yolları üzerinde çalışmaya devam edeceğiz.
Aşağıda, son birkaç haftanın bazı önemli haberlerinin bir özeti bulunmaktadır. Zevk almak!
Microsoft'tan Satya Nadella: Office 365 ve Windows 10 kullanarak daha iyi üretkenlik için 6 ipucu— Londra'daki Future Decoding konferansında konuşan Microsoft CEO'su Satya Nadella, en sevdiği Office 365 ve Windows 10 üretkenlik ipuçlarından altısını paylaşıyor.
Seveceğiniz 10 Microsoft Office 2016 özelliği —Gerçek zamanlı birlikte yazmadan basitleştirilmiş belge paylaşımına kadar Microsoft Office 2016'nın en iyi özelliklerinden bazılarını öğrenin.
Üniversite yeni e-posta sistemini benimsemeye hazırlanıyor— Western Michigan Üniversitesi'nin öğrencileri, öğretim üyeleri ve mezunları için neden Office 365'i seçtiğini öğrenin.
Black Friday öncesi anlaşmalara gelince, Microsoft bunu başardı — Microsoft'un Office 365, Xbox Live Gold, Skype Wi-Fi + Unlimited World, Microsoft Assure ve 60 dolarlık hediyeyi içeren en yeni Work & Play tatil paketi hakkında daha fazla bilgi edinin kart—hepsi 150$'a.
Office 365'e Nasıl Başarıyla Geçilir—Küçük ve orta ölçekli işletmelerin Office 365'e geçerek üretkenliği ve verimliliği nasıl artırabileceğini keşfedin.
 

17.08.2021

Diğer Haberler