Alışveriş Sepetim
19,023
20,685

Office 365 Eğitim, kapsayıcı ve işbirliğine dayalı öğrenim için bir sonraki yenilik dalgasını sunar

Office 365 Eğitim, kapsayıcı ve işbirliğine dayalı öğrenim için bir sonraki yenilik dalgasını sunar


Daha kapsayıcı ve işbirliğine dayalı öğrenme ortamları oluşturmaya yönelik süregelen taahhüdümüz, Office 365 Eğitim'e yönelik bir dizi güçlü güncelleştirmenin gelmesiyle bugün de devam ediyor Bu öğretim yılının başlangıcından bu yana oluşturulan 15 milyondan fazla not defterini aşan OneNote Sınıf Not Defteri'nin ivmesi ve Eğitim için Microsoft Teams'in lansmanı üzerine, Office'in 365, en iyi öğrenme sonuçlarını sunmaya devam ediyor. Bu hafta Bett'te, Office 365 Eğitim'in öğretmenlerin her öğrencinin katılımını nasıl sağladığını paylaşacağız - tüm öğrencilerin en iyi çalışmalarını yapmalarını sağlamak için okullarda eşitlik ve katılım sağlayarak.
Office 365 Eğitim'e yönelik bugünün güncellemeleri, Microsoft Öğrenme Araçları'na katılmanın en son özelliği olan Office'te Dikte sayesinde öğrencilerin yalnızca seslerini kullanarak ödev yazabilmelerini sağlamanın yanı sıra Microsoft Teams iPhone ve Android ile ödevlere ve sınıf işbirliğine gelişmiş erişimi içerir. uygulamalar. Dahası, öğretmenlerden en çok istenen bir numaralı özellik olan OneNote Sınıf Not Defteri'nde sayfa kilitlemeyi sunarak öğretmenlerin öğrencilere salt okunur erişim sağlamasına olanak tanıyoruz ve önde gelen Öğrenme ile ödev ve not entegrasyonları aracılığıyla öğretmenlerin zamandan tasarruf etmelerine daha da yardımcı olacağız. BK Office 365 Education'daki Capita SIMS dahil olmak üzere Yönetim Sistemleri (LMS) ve Öğrenci Bilgi Sistemleri (SIS), öğretmenlere ve öğrencilere sınırsız öğrenimin kilidini açma gücü verir. Ve hepsinden önemlisi, öğretmenler ve öğrenciler için ücretsizdir.

Daha iyi öğrenci sonuçları için Kapsayıcı Öğrenme Araçları

Sınıflar çeşitlidir. Sınıfların yüzde yetmiş üçü, dört veya daha fazla sınıfa yayılan okuma seviyelerine sahip öğrencilere sahiptir ve öğrencilerin değişen ihtiyaçlarını yönetirken öğretim süresinin yüzde 50'ye kadarı kaybolabilir. Öğrenme Araçları'nın yardımcı olduğu kanıtlanmıştır ve sonuçlar bizi utandırmıştır. Yakın zamanda yapılan bir çalışmada, tüm yeteneklere sahip öğrenciler için okuma hızını ve anlamayı artırdığı ve Öğrenme Araçlarını kullanmayan öğrencilerden yüzde 10 daha yüksek test puanlarına yol  açtığı gösterildi.
Word, OneNote, Outlook, Edge ve Office Lens genelinde 7 milyondan fazla aylık aktif kullanıcıyla Öğrenme Araçları'nın güçlü bir şekilde benimsendiğini görmekten son derece heyecanlıyız Öğretmenlerden, öğrencilerden ve velilerden gelen geri bildirimlere dayanarak Öğrenme Araçlarının özelliklerini daha da genişletmek için çalışıyoruz ve bugün birkaç güncellemeyi duyurmaktan heyecan duyuyoruz.
 • Office'te Dikte - Bu basit ama dönüştürücü araç, tüm yeteneklere sahip öğrencilerin yalnızca seslerini kullanarak özgürce yazmalarına yardımcı olacaktır. Dikte, Şubat ayından itibaren Word, Word Online, PowerPoint, Outlook Desktop, OneNote Windows 10 ve OneNote Online'da ve dokuzdan fazla dilde sunulacak.
Animasyonlu ekran görüntüsü Office'te Dikte'yi görüntüler.
 • Sesli Oku —Öğrencilerin bir e-postanın içeriğini, her bir kelime eş zamanlı olarak vurgulanırken duymasını sağlar. Yakında Outlook Masaüstünde 30'dan fazla metinden konuşmaya dilde kullanıma sunulacak.
 • Tam Ekran Okuyucu— Farklı geçmişlere sahip öğrencileri daha fazla desteklemek için Tam Ekran Okuyucu artık 10 yeni dili daha destekliyor. Ayrıca 2018'de daha da fazla platforma gelecek ve yakında Mac, iPhone ve Android için Word'ün yanı sıra iPhone, iPad ve Mac için Outlook Desktop ve OneNote'ta da sunulacak.
Ekran görüntüsü, Microsoft Word'de Tam Ekran Okuyucuyu gösteriyor.

Microsoft Teams'de öğretme ve öğrenme için yeni özellikler

Geçen yıl Office 365 Eğitim için Microsoft Teams'i sunduğundan beri , dünyanın dört bir yanındaki eğitimcilerin Teams'i dijital merkezleri olarak kullanarak işbirliğini ve öğrenme sonuçlarını artırdığını gördük Yakın zamanda yaptığımız duyuruya ek olarak , Teams'de bir sınıf kurmayı, ortak çalışmayı ve yönetmeyi hiç olmadığı kadar kolaylaştıracak bir dizi özelliği yayınlıyoruz.
 • Ödevler desteği - Öğrenciler, iOS ve Android cep telefonlarında veya tabletlerinde Teams uygulamasını kullanarak artık yaklaşan ödevlere erişebilir, yeni ödev bildirimleri alabilir ve çalışmalarını teslim edebilir. Öğretmenler, hareket halindeyken yeni ödevler oluşturabilir, mevcut ödevleri inceleyebilir ve üzerinde düzenlemeler yapabilir. Hem öğrencilerin hem de öğretmenlerin bireysel ödevleri hızlı bir şekilde bulup bu ödevlere gitmelerini sağlamak için mobilde arama işlevini de geliştirdik.
iPhone, Microsoft Teams'de erişilen Ödevleri görüntüler.
 • İsteğe Bağlı Çeviri —Öğrenciler ve öğretmenler yakında bir sohbet veya ekip kanalındaki içeriği kiracılarının yapılandırıldığı dile çevirebilecekler. Bu güçlü özellik, öğretmenlerin ve öğrencilerin seçtikleri dilde rahatça sohbet etmelerini sağlar ve tüm dilleri kaldırır engeller.
 • Ödev Analizi - Artık öğretmenler, çalışmalarını kimlerin görüntülediğini ve teslim ettiğini görmek için bir bakışta gerçek zamanlı olarak ödev katılımını izleyebilir.
 • Join Codes— Öğrencileri bir sınıfa davet etmelerine izin vererek öğretmenlere değerli zaman kazandırır. Bu yetenek aynı zamanda personel ve PLC ekipleri için de yardımcı olacak ve iş arkadaşlarıyla işbirliğine zahmetsiz bir başlangıç ??yapılmasını sağlayacaktır.
 • Bir Takımı Şablon Olarak Yeniden Kullanma—Öğretmenler yeni bir takım oluştururken mevcut bir takımı şablon olarak yeniden kullanabilir ve kanallardan, sekmelerden, takım ayarından, uygulamalardan ve hatta kullanıcılardan kopyalamak istediklerini özelleştirebilir.
 • Ondalık Not Verme— Öğretmenler, Ondalık Not Verme özelliğini kullanarak not verme geri bildirimini tercih ettikleri şekilde sağlayabilir.

Öğretmenler için yeni OneNote özellikleri

OneNote , öğretmenler arasında popüler olacağını bildiğimiz faydalı yeni özellikler de alıyor.
 • Capita SIMS —Sınıf Not Defteri güncellemeleri , Birleşik Krallık'taki Capita SIMS dahil olmak üzere en yaygın olarak kullanılan 35'ten fazla LMS ve SIS ile ödev ve not entegrasyonunu içerir. Bu entegrasyonlar Windows 10 için OneNote, OneNote Online ve OneNote iPad'e geliyor ve idari yükü azaltmak ve öğretmenlere zaman kazandırmak.
 • Sayfa Kilitleme —Sınıf iş akışlarını daha da basitleştirmek için, öğretmenlerin Sınıf Not Defterleri için bir numaralı talebini yerine getiriyoruz - kilit sayfaları etkinleştiriyoruz . Öğretmenler artık öğrenciye geri bildirim verdikten sonra sayfaları salt okunur olarak kilitleyebilir.
 • Etkileşimli matematik hesaplayıcıları — OneNote'ta, STEM öğretmenleri için bir dizi popüler uygulama olan Desmos etkileşimli matematik hesaplayıcılarını da etkinleştiriyoruz .
 • Yeni çıkartmalar —Ayrıca dört yeni eğlenceli çıkartma paketi ekledik: Tüylü Dostlar, Bilim, Sirk Hayvanları ve Oklar.
Ekran görüntüsü, OneNote'ta bir çıkartmanın ve öğretmenin "harika iş!" övdüğü not verilmiş bir ödevi gösterir. belli olmak.

PowerPoint ve Microsoft Stream ile ekip entegrasyonu

Sınıf işbirliğine yönelik iyileştirmelerimiz burada bitmiyor. Teams ayrıca öğretmenlerin ve öğrencilerin yalnızca birkaç adımda etkileşimli içerik oluşturmasını ve paylaşmasını kolaylaştırmak için PowerPoint ve Microsoft Stream ile güçlerini birleştirdi .
Bir öğretmen, sürükleyici sınıf içeriği (mürekkep, animasyonlar ve sesli/görüntülü anlatımlar dahil) oluşturmak, bunu Akış kanalında video olarak yayınlamak ve öğrencilerine dağıtmak üzere Teams sınıfında yüzeye çıkarmak için PowerPoint'i kullanabilir. Ayrıca Stream, videolara tüm öğrencilerin erişebilmesini sağlamak için otomatik altyazı ekleyecektir.
Hareketli ekran görüntüsü, PowerPoint'te yayınlanan bir Microsoft Stream videosunu görüntüler.
Bu özellikleri ve daha fazlasını bu hafta Bett'te sergilemekten inanılmaz heyecan duyuyoruz. Kapsayıcı ve işbirliğine dayalı öğrenme ortamları aracılığıyla Office 365 Eğitim'in her tür öğrenciyi en iyi çalışmalarını yapmaları için desteklemek üzere oluşturulduğuna inanıyoruz. Microsoft Eğitim'e gelen heyecan verici güncellemeler hakkında daha fazla bilgi edinmek için Windows bloguna bakın .
—Eran Megiddo
kullanılabilirlik:
 • Office Dikte  olacak önümüzdeki aylarda tüm Office 365 müşterilere daha sonra bu ay bizim Büro İçeriden programında sunulmaya başlar ve.
 • Outlook Masaüstü için Sesli Okuma , bu ay Office Insider kullanıcılarına sunulacak ve ardından önümüzdeki aylarda tüm Office 365 müşterilerine sunulacak.
 • Mac Word, iPhone Word ve Android Word için Tam Ekran Okuyucu, bu ay Office Insider programımıza ve önümüzdeki aylarda tüm Office 365 müşterilerine sunulacak.
 • OneNote iOS için Tam Ekran Okuyucu , Office 365 müşterilerine Şubat 2018'in başında sunulmaya başlayacak ve Mart 2018'e kadar tamamlanacak.
 • Metin-konuşma, heceler ve konuşma bölümleri dilleri için Sürükleyici Okuyucu dilleri bugün kullanıma sunulacak ve Şubat 2018'e kadar kullanıma sunulmaya devam edecek.
 • Teams iOS ve Android güncellemeleri ve Ondalık Derecelendirme bugün dünya çapında kullanıma sunulmuştur. Atama Analizi, Birleştirme Kodları ve Bir Takımı Şablon Olarak Yeniden Kullanma, Teams for Education beta programımıza kayıtlı Office 365 Eğitim müşterilerine bugün sunulmaya başlayacak. Bu yetenekler, 2018 İlkbaharına kadar dünya çapında üretime geçecek.
 • Capita SIMS ile OneNote ödev ve not tümleştirmesi Şubat 2018'de kullanıma sunulacaktır. Windows 10 için OneNote, OneNote Online ve OneNote iPad için Atama ve Not tümleştirmesi Şubat 2018'de tüm dünyada kullanıma sunulacaktır.
 • OneNote Desmos entegrasyonu , bugün dünya çapında tüm Office 365 müşterilerinin kullanımına sunulmuştur.
 • OneNote Sınıf Not Defteri Sayfa Kilitleme , Şubat 2018'de önizleme testine başlar ve önümüzdeki aylarda dünya çapında kullanıma sunulacaktır.
 • PowerPoint kaydetme ve doğrudan Stream'de yayınlama artık tüm Office 365 Eğitim müşterileri tarafından kullanılabilir.
Bu hafta #notatbett iseniz ve Microsoft Eğitim'e gelen diğer heyecan verici güncellemeler hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, bugünün büyük haberlerinin özetine buradan göz atın !

27.7.2021

Diğer Haberler

 •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.