Office 365 e-postası için otomatik olarak genişleyen, yüksek düzeyde ölçeklenebilir arşivler duyurusu

Bugün insanlar işyerinde her zamankinden daha fazla e-posta gönderiyor ve alıyor; bu, yerleşik arşivlemenin Office 365'teki BT ile ilgili en popüler özelliklerden biri olmasının bir nedenidir. Etkin kullanımda milyonlarca Office 365 arşivi ve sınırsız arşiv depolama alanı vardır. Office 365 Kurumsal E3 ve E4 planlarımızda sunulan, BT yöneticilerine ve son kullanıcılara değer sağlamaya devam ediyor.
Müşteriler, şirket içi sistemlerden Office 365'e terabaytlarca veri aktarmak veya yüksek hacimli posta kutularını yönetmek için yakın zamanda duyurulan İçe Aktarma Hizmetimizi kullanmaya başladıkça , bir müşterinin Microsoft ile iletişim kurmasını gerektiren bir eşiğe ulaştığı birkaç durum gördük. ek alan sağlamak için manuel adımları destekleyin ve gerçekleştirin. Ama artık değil.
Çok, çok büyük arşivleme depolama alanına ihtiyaç duyan müşterileri karşılamak için, yeni otomatik genişleyen, yüksek düzeyde ölçeklenebilir arşivlemeyi duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu, desteği aramanıza veya herhangi bir manuel adım gerçekleştirmenize gerek kalmadan gerçekten dipsiz bir arşivden yararlanmanızı sağlar. Arka uç mimarimizde yapılan bir güncellemeyle, yalnızca otomatik olarak genişleyen arşivleri etkinleştirmekle kalmadık, Kurtarılabilir Öğeler mağazasındaki sınırları da kaldırdık.
Bu güncelleme, son kullanıcıların, BT uzmanlarının ve uyumluluk görevlilerinin çok sevdiği türünün en iyisi arşivleme deneyimini korur. Son kullanıcılar, e-posta verilerine aynı şekilde erişmeye devam eder; BT uzmanları, aynı kullanıcı arabirimi ve PowerShell komutlarıyla kullanıcıları için arşivlemeyi etkinleştirmeye devam ediyor ve kapsamlı uyumluluk yığınımız (Denetim, Tutma, Tutma ve eKeşif) güncellenmiş arşivleme mimarisiyle sorunsuz bir şekilde çalışıyor.
Dünya çapında hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimizin ve sektörlerin en zorlu gereksinimlerini karşılayan bir çözüm sunmaktan heyecan duyuyoruz. 2016'nın ilk çeyreğinde bu teklifi aşamalı olarak kullanıma sunmaya başladık . Bölgenizdeki kullanılabilirliği kontrol etmek için bu TechNet makalesine bakın  .
 

17.08.2021

Diğer Haberler