Alışveriş Sepetim
19,023
20,685

Office 2016 ve Windows 10 ile her yerde güvenle çalışın

Çevrimiçi daldırma oturumu, tipik çevrimiçi etkinliğiniz değildir. Her 90 dakikalık etkileşimli oturum, iş zorluklarınızı tartışan çevrimiçi bir yuvarlak masa toplantısıyla başlar ve ardından sizi bulutta canlı bir ortama başlatır. Yetenekli bir kolaylaştırıcı, ilgi alanlarınıza göre özelleştirilmiş simüle edilmiş iş senaryolarında size rehberlik edecektir.
Size kendi cihazınızı en yeni ve en iyi teknolojimizle yüklü bir uzak masaüstüne bağlamanız için bir bağlantı göndereceğiz, böylece Microsoft araçlarının işbirliğine dayalı, eğlenceli bir ortamda en büyük zorluklarınızı nasıl çözebileceğini ilk elden deneyimleyebilirsiniz.
Çevrimiçi yoğun oturumlar şunları nasıl yapacağınızı keşfetmenize yardımcı olur:
  • Üretken olurken bilgileri güvende tutun — İş akışınızı engellemeden güvenli çalışmayı ve uyumluluğu korumayı kolaylaştırın.
  • Her yerden not alın, gözden geçirin ve paylaşın - Belgeleri paylaşarak ve gerçek zamanlı işbirliği yaparak ekibinizin üretkenliğini artırın.
  • Uzmanları ve yanıtları bulmak için sosyal araçları kullanın— Bilgiyi hızlı bir şekilde paylaşmak için departmanlar arasındaki engelleri kaldırın.
  • Karmaşık verileri hızla görselleştirin ve analiz edin— Bir BI uzmanını dahil etmek zorunda kalmadan ihtiyaç duyduğunuz verilere ve içgörülere sıfır olarak ulaşın.
  • İçeriği hızlı bir şekilde birlikte yazın ve paylaşın— Diğerleri bunları düzenlerken ve incelerken bile belgelere erişin ve düzenleyin—hepsi aynı anda.
Birkaç kısa gün içinde zaman yatırımınızı dengelemekten daha fazlasını sağlamak için seanstan yeterli zaman kazandıran becerilerle ayrılmayı bekleyin.
Her oturum sadece 20 katılımcıya açıktır. Şimdi yerinizi ayırtın ve Office 365 ile her yerde, her zaman nasıl daha üretken olabileceğinizi öğrenin.
 

16.8.2021

Diğer Haberler

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.