Alışveriş Sepetim
19,023
20,646

Office 2016 Genel Önizlemesi kullanıma sunuldu.

Office 2016 Genel Önizlemesi kullanıma sunuldu

Bugünkü gönderi, Office pazarlama ekibinin genel müdürü Jared Spataro tarafından yazıldı.
Son 12 ayda, Office'i bir masaüstü uygulamaları paketinden, işleri halletmek için eksiksiz, platformlar arası, cihazlar arası bir çözüme dönüştürdük. Office ayak izini iPad ve Android tabletlere genişlettik. Mac, iPhone ve web'deki Office deneyimlerini yükselttik. Sway ve Office Lens ile Office ailesine yeni uygulamalar bile ekledik. Hepsi, işinizi her yerde devam ettirmek için tasarlandı. Ama bu nereden geldiğimizi unuttuğumuz anlamına gelmez. Geçen yıl Office'i farklı platformlar için ayarlamaya odaklandığımızı görmüş olsanız da, kusura bakmayın, Windows masaüstünde Office stratejimizin merkezinde yer alıyor.
Mart ayında Windows'ta Office masaüstü uygulamalarımızın 2016 sürümü için bir BT Uzmanı ve Geliştirici Önizlemesi sunduk ve şimdi - bir sonraki adım olarak - daha geniş bir kitleden geri bildirim almaya hazırız. Bugün, 2015 Sonbaharında genel kullanıma hazırlanmak için Office 2016 Önizlemesi'ni her yerde Office kullanıcılarının kullanımına sunarak genişletiyoruz.
Office 2016 önizleyicileri, Windows masaüstünde Office'in bir sonraki sürümüne erken bir bakış atacak, ancak daha da önemlisi Office'in geleceğini şekillendirmeye ve iyileştirmeye yardımcı olacaklar. Önizleme programı ve sizin için uygun olup olmadığı hakkında daha fazla bilgi edinmek için Office 2016 Önizleme sitesini ziyaret edin .

Office 2016'da Yeni

Mart ayından bu yana Office 2016'da neler olacağına dair bazı ipuçları paylaştık. Bugün, evdeki ve iş yerindeki müşterilerin bir sonraki sürümde neler bekleyebileceğine dair daha bütünsel bir görünüm vermek istiyoruz. Office 2016'da, bireyler, ekipler ve işletmeler için akıllı araçlarla modern iş yeri için Office paketini güncelliyoruz.
Belgeleriniz, her yerde — Office 2016 uygulamalarında, masaüstünüzden bulutta dosya oluşturmak, açmak, düzenlemek ve kaydetmek için zengin özelliklere sahip uygulamaların gücünü kullanmak daha kolaydır, böylece bunlara her yerden ve herhangi bir cihazdan erişebilirsiniz. Ayrıca, Outlook'taki yeni modern ekler, Outlook'tan ayrılmadan OneDrive'dan dosya eklemeyi ve alıcılar için izinleri otomatik olarak yapılandırmayı kolaylaştırır. Tümü, çalışmanızı başkalarıyla paylaşmayı ve işbirliği yapmayı kolaylaştırır.
İşbirliği —Gerçek zamanlı birlikte yazma, bugün Office Online uygulamalarında mevcuttur ve bu deneyimi Word'den başlayarak Windows Masaüstü uygulamalarına taşıyoruz. Siz ve ekibiniz Word 2016'da ve/veya Office'te çevrimiçi çalışırken, diğer düzenleyicilerin nerede çalıştığını ve ne yazdıklarını gerçek zamanlı olarak görebileceksiniz.
Akıllı Uygulamalar - Uygulamalar , siz çalışırken öğrenecek ve görevinize devam etmenize ve Office'ten daha fazlasını elde etmenize yardımcı olacak ince ipuçlarından ve ipuçlarından yararlanacaktır. Word, PowerPoint ve Excel'de bulunan yeni bir arama aracı olan Tell Me, sadece yapmak istediğinizi yazarak ihtiyacınız olan komutları sunar. Outlook'ta yanan yeni bir Exchange özelliği olan Clutter, e-posta kalıplarınızı analiz etmek ve daha düşük öncelikli iletileri yolunuzdan yeni bir Clutter klasörüne taşıyarak gelen kutunuzdaki dağınıklığı gidermek için makine öğrenimini kullanır. VeBing tarafından desteklenen Insights, okuma deneyimi içinde size web'den bağlamsal bilgiler bulur.
Word 2016 Preview_Real Time Co-auth
Office 2016 Genel Önizlemesi kullanıma sunuldu 1
Office 2016 Genel Önizlemesi kullanıma sunuldu 2
Office 2016 Genel Önizlemesi kullanıma sunuldu 3
Veri analizi daha hızlı ve daha kolay hale getirildi—Excel'de yerleşik olarak bulunan yeni analiz özellikleri sayesinde verilerinizi hiç olmadığı kadar hızlı ve kolay bir şekilde çekebilir, haritalayabilir, analiz edebilir ve görselleştirebilirsiniz.
 • Tek tıklamayla tahmin . Gelecekteki eğilimleri tahmin etmek için tek tıklamayla veri seriniz üzerinde tahminler oluşturun.
 • Sezgisel veri bağlama ve şekillendirme yetenekleri . Entegre Power Query ile çevrenizdeki tüm verilere bağlanarak ve bunları görüntüleyerek Excel'i kişisel analiz çalışma alanınız olarak kullanın. Web sitelerinden tablolar, SAP Business Objects gibi kurumsal veriler, Hadoop gibi yapılandırılmamış kaynaklar ve Salesforce gibi hizmetler dahil olmak üzere çok çeşitli veri kaynaklarından yararlanın. Tüm verilerinizi tek bir yerde bir araya getirdikten sonra, benzersiz iş gereksinimlerinize uyacak şekilde hızla şekillendirin ve birleştirin ve saniyeler içinde analize geçin.
 • Kolay veri modelleme ve güçlü analiz. Excel'in bir parçası olarak geliştirilmiş Power Pivot özellikleriyle, size işinizin daha büyük resmini vermek için veri modelleri oluşturmak için farklı veri kümelerini sürükle ve bırak kolaylığıyla eşleyin. PivotTable ve PivotChart analiz deneyiminizi geliştiren sezgisel analiz işlevlerinden, otomatik zaman gruplandırmasından ve diğer özelliklerden yararlanın. Şimdi 100 milyonlarca satırlık veriyi hesaplama yeteneği ile yüksek hızda daha derin analizler gerçekleştirin.
 • Yayınla Microsoft Power BI Önizleme . Excel çalışma kitaplarınızı Power BI kullanıcılarına zahmetsizce yayınlayın ve paylaşın.
 • Excel'de TreeMap, Sunburst, Waterfall, Box & Whisker ve Histogram & Pareto dahil olmak üzere yeni modern çizelgeler ve grafikler, verilerinizi yeni yollarla sunmanıza yardımcı olur.

BT için yeni

Office 2016, kuruluşlara hassas veriler üzerinde daha fazla kontrol ve dağıtım ve yönetimde BT'ye daha fazla esneklik vererek yeni güvenlik, uyumluluk ve dağıtım özellikleri sunacak.

Uyumluluk ve güvenlik kontrolleri

 • Veri Kaybı Koruması (DLP) . DLP artık Word, Excel ve PowerPoint'te kullanılabilir. BT yöneticileri, içerik yazma ve belge paylaşımına yönelik politikaları merkezi olarak oluşturabilir, yönetebilir ve uygulayabilir. Uygulamalar olası bir politika ihlali tespit ettiğinde, son kullanıcılar politika ipuçlarını veya paylaşım kısıtlamalarını görür.
 • Outlook Çok faktörlü kimlik doğrulama. Active Directory Kimlik Doğrulama Kitaplığı (ADAL) ile tümleştirme yoluyla Outlook'ta artık çok faktörlü kimlik doğrulama kullanılabilir.
 • Bilgi Hakları Yönetimi (IRM). IRM koruması artık Visio dosyalarına genişletildi ve Visio diyagramlarının hem çevrimiçi hem de çevrimdışı korunmasına olanak sağladı.

Esnek dağıtım ve yönetim seçenekleri

 • Daha iyi ağ trafiği yönetimi . Yeni Arka Plan İstihbarat Aktarım Hizmeti (BITS), ağdaki tıkanıklığı önlemeye yardımcı olur. BITS, başka bir kritik ağ trafiği mevcut olduğunda bant genişliği kullanımını azaltır.
 • Gelişmiş dağıtım yönetimi. ConfigMgr ile iyileştirilmiş entegrasyon, BT yöneticilerinin yerel ConfigMgr özelliklerini kullanarak aylık Office güncellemelerini verimli bir şekilde indirmesine ve dağıtmasına olanak tanır.
 • Esnek güncelleme yönetimi . Yöneticiler artık düzenli güvenlik güncellemeleri almaya devam ederken özellik güncellemelerini ve hata düzeltmelerini alma hızını yönetebilir.
 • Basitleştirilmiş aktivasyon yönetimi . Office 365 Yönetici Portalı'ndaki yeni denetimler, yöneticilerin kullanıcılar arasında cihaz etkinleştirmelerini yönetmesine olanak tanır.
Office 2016 Önizlemesi'ni kullanmaya başlamaya hazır mısınız? Buraya katılın Office 2016 Önizlemesi hala devam eden bir çalışmadır ve sonbaharda göndermeyi umduğumuz özelliklerin tamamı şu anda kullanıma açık olmasa da, her ay yeni özellikler eklenecektir. Office 2016 Önizlemesi'ndeki yeni güncellemeler tam burada, Office Blog'unda kullanıma sunuldukça ayrıntıları paylaşacağız. Bu arada, Office 2016 hakkındaki görüşlerinizi duymayı dört gözle bekliyoruz!

12.7.2021

Diğer Haberler

 •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.