p

Nokia Cihazlar ve Hizmetler satın alma ile ilgili bir güncelleme

Microsoft'un Nokia Cihazlar ve Hizmetler işini satın almasının onaylanması için düzenleyici sürecin durumu hakkında kısa bir güncelleme sağlamak istedik. Küresel düzenleyici onay sürecimizin son aşamalarına yaklaşıyoruz - bugüne kadar beş kıtada 15 pazarda düzenleyici makamlardan onay aldık. Şu anda, son pazarlarda onay onayı bekliyoruz. Bu çalışma ilerliyor ve önümüzdeki ay, Nisan 2014'te kapanmayı bekliyoruz.

Bu satın alma işleminin tamamlanması, Microsoft ve Nokia Cihazlar ve Hizmetler işini bir araya getirmek için ilk adımı işaret edecektir. Satın alma işlemimiz, mobil önce bulut ilk zorunluluklarımızı hızlandıracaktır. Windows Phone'lar için inovasyonu ve pazar benimsemeyi hızlandırmayı ve bir sonraki milyar müşteriyi Nokia cep telefonları aracılığıyla Microsoft hizmetleriyle tanıştırmak için sabırsızlanıyoruz.

Bu arada, en büyük önceliğimiz tüketiciler için büyük bir deneyim ve iş ortaklarımız için iş sürekliliği olmaya devam ediyor.

Nokia Devices and Services işini resmi olarak Microsoft ailesinin bir parçası olarak karşılamaktan her zamanki gibi heyecanlıyız.

01.11.2021

Diğer Haberler