Nisan ayı MTC Studios web yayını serisi—”Veri Platformunuzun Gücünün Kilidini Açma”

Gelişmekte olan veri ekonomisinde, bir işletmenin verilerden içgörü elde etmek için gelişmiş analitiği ne kadar iyi kullandığı, rekabette önemli bir farklılaştırıcı olabilir.
Microsoft Teknoloji Merkezleri'nin (MTC) dört bölümlü web yayını serisine (canlı veya isteğe bağlı) katılın ve modernize edilmiş bir yazılımla kritik görev yetenekleri, kapsamlı güvenlik ve derin iş içgörüleri aracılığıyla iş performansınızı nasıl önemli ölçüde artırabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinin. veritabanı platformu.
Nisan MTC Studios web yayını serisi FI

Bölüm 1—”Kritik Görev Alanı Uygulamalarınızı Çalıştırma”

Bu oturum, SQL Server'ın kritik görev iş yükleri için ihtiyaç duyduğunuz performansı elde etmenize nasıl yardımcı olabileceğine odaklanır. Devamını oku .

Bölüm 2—”Verilerinizden İçgörülerin Kilidini Açın”

Bu oturum, SQL Server'ın yeni yetenekleriyle verimliliği nasıl artırabileceğinize ve içgörüleri nasıl daha hızlı sunabileceğinize odaklanır. Devamını oku .

Bölüm 3—"Microsoft Gelişmiş Analitik"

Bu oturum, SQL Server ile verileri yerel biçiminde nasıl yakalayabileceğinize, dönüştürebileceğinize, analiz edebileceğinize ve görselleştirebileceğinize odaklanır. Devamını oku .

Bölüm 4—”Azure HyperCloud: Maliyet Azaltma, Artan Çeviklik ve İyileştirilmiş Ölçeklenebilirlik”

Bu oturum, buluttan yararlanarak veritabanı altyapınızı nasıl genişleteceğinize ve modernleştireceğinize odaklanır. Devamını oku .
Serinin tamamına kaydolmak için “Veri Platformunuzun Gücünün Kilidini Açma” web yayını serisini ziyaret edin  .
Ayrıca aşağıdan bireysel oturumlar için kayıt olabilirsiniz. Tüm oturumlar saat 10:00 PT'de başlar ve 45 dakika sürer.

17.08.2021

Diğer Haberler